Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

LelekPL

To nie jest oznaka tego, że film będzie tyle trwał. Musisz doliczyć do tego pół godziny reklam i jakieś 15 minut między filmami na wyczyszczenie sali. Wiem, bo pracowałem ;)

Patryk02099x

A projektory IMAX muszą na dodatek mieć chyba jakieś przerwy między wyświetlaniem...

Dzięki cenom tych biletów może uda się pobić Avangers? Tam zainteresowanie IMAXami było chyba "przeciętne", jak w większości takich produkcji, natomiast TDKR już pobił rekord. Przy cenie ok. 19 dolarów za bilet film zarobił już 250 tysięcy, choć do premiery zostało 1,5 miesiąca, a pewnie za chwilę kwota ta znacznie się zwiększy.

Hydro

Zaraz, a czy filmy wyświetlane w kinach typu IMAX nie mogą trwać dłużej niż 165 minut? No i TDKR już wcześniej zarobił pierwsze pieniądze, bo chyba w Niemczech, Francji i większych miastach USA kina rozpoczęły przedsprzedaż biletów, gdzie cena wynosiła 300 - 400$.
It's a funny world we live in.

Juby

Cytat: Patryk02099x w 11 Czerwiec  2012, 18:39:13
Dzięki cenom tych biletów może uda się pobić Avangers? Tam zainteresowanie IMAXami było chyba "przeciętne"...

"Avengers" pobiło rekord otwarcia w IMAXach zarabiając 15,3 mln dolarów. ;)

vincent

CytatKina nawet bez pokazów minutę po północy zapowiadają nawet do 6 seansów filmu dziennie. Co jeszcze bardziej mnie dziwi, widziałem rozpiskę seansów filmu z kina w Yorkshire, i można było tam zauważyć, że godziny rozpoczęcia kolejnych seansów TDKR dzielą aż 3 godziny i 20 minut!!! Czyżby ostatni Batman miał trwać grubo ponad 3 godziny?

Nie Juby, potrzebują dodatkowy czas, żeby powynosić ludzi co pomdleli, pozbierać szczęki z podłogi itp :D

A tak na serio to chciałbym do takiego kina IMAX na Batmana :/
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Hydro

Jak chyba każdy. Na TDK w IMAXie nie byłem, więc TDKR odpuścić nie mogę :D A niestety u nas raczej nie ma co liczyć na pokazy o północy w IMAXach. Kontaktowałem się z nimi i powiedzieli, że szanse są nikłe, bo wtedy zabrałoby to ostatni seans Prometeusza x_X
It's a funny world we live in.

vincent

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

LelekPL

Cytat: Hydro w 11 Czerwiec  2012, 22:21:55
Jak chyba każdy. Na TDK w IMAXie nie byłem, więc TDKR odpuścić nie mogę :D A niestety u nas raczej nie ma co liczyć na pokazy o północy w IMAXach. Kontaktowałem się z nimi i powiedzieli, że szanse są nikłe, bo wtedy zabrałoby to ostatni seans Prometeusza x_X

To jakąś bajkę ci chyba powiedzieli, albo nie wiedzieli co powiedzieć. Czemu niby ostatni seans Prometeusza? Pojawia się przecież tydzień przed TDKR, a filmy w IMAXie potrafią pokazywać przez miesiąc jak nie więcej (Avengers dalej grają)

Cytat: vincent w 11 Czerwiec  2012, 22:25:23
Hm, a może wybiorę się na seans do Wawy :]

No ja się jak najbardziej wybieram. 200 km ale co tam, i tak to jest najbliższy IMAX. Mam właśnie taką nadzieję zrobić sobie podwójny seans - The Dark Knight Rises i Prometeusz jednego dnia. A dzień wcześniej maraton obu serii. Potem ten koniec świata może już nadchodzić ;)

Hydro

Cytat: Air Jordan w 11 Czerwiec  2012, 23:08:35
To jakąś bajkę ci chyba powiedzieli, albo nie wiedzieli co powiedzieć. Czemu niby ostatni seans Prometeusza? Pojawia się przecież tydzień przed TDKR, a filmy w IMAXie potrafią pokazywać przez miesiąc jak nie więcej (Avengers dalej grają)
Na ponad miesiąc przed premierą nie mogli dać więcej informacji, ale może chodziło im o ostatni seans nie w ogóle, tylko akurat w tym dniu. Tu cytuję: "wątpię bo to by zabrało ostatni seans Prometeusza, który i tak ma tylko 7 dni :-(".

A co do przedsprzedaży biletów - "Co do przedsprzedaży to napewno uruchomimy wcześniej. Dam znać kiedy dokładnie."

Miałem nikłą nadzieję na maraton TDK + TDKR, oba w IMAXie, jednak wątpię że nadal mieliby u siebie kopię TDK (w 2008 była jedna na wszystkie IMAXy w Polsce). "(...) nie mamy niestety czasu w IMAXie w Polsce na maratony. " - cóż, pozostaje seans na Blu ;)
It's a funny world we live in.

kelen

Mnie bardziej interesują pokazy przedpremierowe. Przy TDK było to bardzo ładnie zorganizowane.

Hydro

Pokaz przedpremierowy jak dla mnie wchodzi w grę tylko jeśli zorganizuje go również IMAX (taki kaprys, ten film po raz pierwszy chcę zobaczyć właśnie w tym kinie). Swoją drogą, było tak przy okazji TDK?
It's a funny world we live in.

kelen

Nie wiem czy w Imaksach, natomiast sieć kin Helios dawała możliwość pokazu przedpremierowego 2 sierpnia (8 była premiera). Byłem na takim w Katowicach, nawet z jednym z forumowiczów :)

Funky

U mnie w Trójmieście nie ma niestety Imaxa co mnie bardzo irytuje >:( Dlatego wiecie może gdzie jest najbliższe takie kino? Co jak co ale ostatniego Batmana Nolana chciałbym zobaczyć w najlepszej możliwej jakości.

LelekPL


Juby

Prawdę mówiąc ja także nigdy nie byłem na żadnym filmie w IMAXsie (jestem z Płocka), ale chcę aby TDKR był dla mnie pierwszym oglądanym w tej technologii. Nakręciłem całą rodzinkę (ja + dwóch braci i rodzice) na wyjazd do Warszawy pod koniec lipca (chcą jechać do muzeum Kopernika czy w jakieś inne miejsce) i są także chętni aby zobaczyć TDKR w IMAXsie. Tak więc jeśli będzie już można przez internet rezerwować bilety na sobotę 28 lipca dajcie znać (dla IMAXa przeboleje czekanie na film o jeden dzień dłużej). ;)

A co do pokazów przedpremierowych, to o ile dobrze pamiętam byłem w 2008 roku w trójmieście na wakacjach i w CC też puszczali TDK już 2 sierpnia (jeden seans około 21:00).