Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mask of the Phantasm

Zaczęty przez Arkard, 29 Lipiec 2008, 17:31:13

Crane

Nie wyszedl na dvd w Polsce. Miejmy nadzieje ze Warner wyda w USA jakieś wypasione, najlepiej dwuplytowe wydanie i Galapagos uraczy nim nas.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Hydro

Wydania MOTP w Polsce mozemy spodziewac sie najpredzej w grudniu lub styczniu :(
It's a funny world we live in.

ivona

A coś konkretnego wiadomo ? Z kąd wiecie ze chcą to wydac ?

Man-Bat

Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Juby

#19


Po pierwszym seansie film był dla mnie średniakiem, którego fani trochę przeceniali. Nie podobał mi się tak bardzo jak Batman i Mr. Freeze: SubZero, czy Batman: Powrót Jokera (którego niestety oglądałem tylko w okrojonej wersji) ale teraz jestem pewien, że to najlepszy film animowany o Batmanie jaki powstał. Każdy następny seans jest jak dla mnie coraz lepszy. Film jest bardzo mroczny, bardzo fajnie nam przedstawiono origin głównej postaci i w dodatku jest tu coś co w filmach tego typu rzadko się zdarza - ma on bardzo ciekawą, wielowątkową fabułę. W dodatku świetnie są przedstawione wszystkie postacie, główni wrogowie, czy dziewczyna Bruce'a. 8/10

Altair

Batman Maska Upiora?Najlepszy film animowany z Batmanem jaki ogladalem.(W kazdym razie Sub-Zero i Batman i Superman razem wziete przegrywaja z MOTP)Genialne rysunki, swietny Joker, swietny Bruce no i final filmu ;) . W scenariuszu nie zauwazylem jakis wiekszych luk.Aj, bym zapomnial-muzyka, mistrzowskie dzielo!

Ocena:
10/10 (stawiam na rowni z TDK :P )

Leon Kennedy

#21
Co tu można jeszcze dodać skoro przedmówcy wymienili już praktycznie wszystko... Zatem tylko powtórze :). Film jest świetny, klimat, muzyka, rysunki i wszystko co jeszcze nam przyjdzie do głowy idealne... Po prostu rewelacja! Uwielbiam wracać do tej produkcji, bo wszystko jest świetnie zrealizowane, a końcówka tak jak wspomniał bruce95... ;D.

Ralf

Film jest po prostu świetny razem z serialem Batman TAS. Ten klimat, muzyka, rysunki, postacie i bardzo dobra rola Jokera. Film daje 10/10. :)

Altair

Joker psychopata-to lubię forever! ;D Niech zaczną go tak ukazywać w każdym serialu,bajce,grze itd.

batboy

Arcdzielo ,ogladalem kiedys na pulsie 10/10

ivona

Wiadomo coś o wydaniu go na dvd ?

Ralf

Dzisiaj sobie ten film jeszcze raz przypomniałem. Wspaniały film o Batmanie, Jokerze i Phantasm. Nic nie słyszałem o wydaniu go na DVD w Polsce.

Shin Ryu

Jak dla mnie to jeden z najlepszych filmów animowanych. A że z Batmanem w roli głównej to już tym bardziej mistrzostwo. Pierwszy raz oglądałem dawno temu na VHS potem udało sie obejrzeć dzięki sieci sklepów Torrentz ;)
Dodam jeszcze tylko tyle, że dawno temu robiłem napisy do wersji divx (jako pierwszy, nie było innych napisów), które są do ściągnięcia do dzisiaj ;) Niejaki Robert (ze starego forum o Batamnie) podesłał mi scripta i poszło.
10/10

heros65

Fajnie że TV Puls wyświetlił Maska Batmana.Mógłby jeszcze pokazać inne filmy lub seriale z
Batmanem. :D

Leon Kennedy

Raczej bym się nie nastawiał na inne produkcje spod szyldu Nietoperza na tej stacji.