Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nasze Elseworldowe pomysły

Zaczęty przez BD96, 09 Sierpień 2010, 21:09:07

Mel

oh...A mówią, że to ja mam dziwny fetysz.

BD96

W życiu nie wiedziałem że coś takiego powstało... chyba już wszystko wymyślili, jak boga kocham. Kiedy wymyślałem swoją postać to później się dowiedziałem że ktoś podobny już istnieje. To samo się tyczy mojego pomysłu na mleko karmelowe ;D.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel

Spoko, ja kiedyś się wkurzyłam i chciałam wymyślić coś na przekór, jak mleko z "dupy", ale później się zreflektowałam, że coś takiego już jest i na dodatek z kawałkami czekolady.
Brutalne życie...Nie ma jak napisać dobry biznes-plan.

RafBat

CytatSpoko, ja kiedy? si? wkurzy?am i chcia?am wymy?li? co? na przekór, jak mleko z "dupy", ale pó?niej si? zreflektowa?am, ?e co? takiego ju? jest i na dodatek z kawa?kami czekolady.
Mel, Mel, Mel... b?dziesz odpowiedzialna za moj? ?mier?... ze ?miechu. ;D Ok, skoro "wszystko ju? by?o", to spytam tak z ciekawo?ci czy:
-by?a ju? kobieca wersja Bane'a?
-by? przyk?adowo komiks w którym Joker by? wyleczony (...jeszcze nie sko?czy?em ;) ) i zosta? szefem Arkham?
-Joker z Brucem zamienili si? swoimi rolami (równocze?nie)?
Dobra, to tylko pomys?y które przysz?y mi do g?owy w tym momencie. Je?li oka?e si?, ?e "to wszystko ju? dawno temu by?o"... to postaram si? jeszcze wykombinowa? tak... niedorzeczne kombinacje, ?e musz?  okaza? si? oryginalne. ;)

(A)nonim

Cytat-był przykładowo komiks w którym Joker był wyleczony (...jeszcze nie skończyłem Mrugnięcie ) i został szefem Arkham?
Coś mi się kojarzy.
No cóż trudno dzisiaj stworzyć coś naprawdę oryginalnego, więc najlepiej opierać się na wykorzystanych pomysłach. To że była kobieta-Joker nie znaczy że nie może pojawić się gdzieś lepsza kobieta-Joker (zwłaszcza że "Thrillkiller" jest dosyć słabe).
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Cytat-by?a ju? kobieca wersja Bane'a?
Nie! Zaklepuj ten pomys?! JU?!

Cytatby? przyk?adowo komiks w którym Joker by? wyleczony (...jeszcze nie sko?czy?em Mrugni?cie ) i zosta? szefem Arkham?
Dwa i pó? razy wyleczono Jokera, ale jego kariera zawodowa sko?czy?a si? w jakim? podrz?dnym biurze.
Cytat
Joker z Brucem zamienili si? swoimi rolami (równocze?nie)?
Taka jakby z?yna z Eath-3...

BD96

#21
Swoją drogą to czytając obecne komiksy z Batmanem spod skrzydeł Morrisona, to mam wrażenie że to wszystko to jeden wielki Elseworld... coś jak Marvelowskie What if, czyli co by było gdyby Bruce umarł...
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

Cytat
-by?a ju? kobieca wersja Bane'a?
Nie! Zaklepuj ten pomys?! JU?!
Ha! Postaram si? zrobi? taki jeden rysunek z Bane-babeczk? :P. Tak jak niektóre "elementy" stroju Bane'a wydaj? mi si? nieco "nieporozumieniem" (góra stroju...), tak w przypadku kobiecej wersji Bane'a mog? by?... atutem. ;)

(A)nonim

CytatSwoją drogą to czytając obecne komiksy z Batmanem spod skrzydeł Morrisona, to mam wrażenie że to wszystko to jeden wielki Elseworld... coś jak Marvelowskie What if, czyli co by było gdyby Bruce umarł...
Dodając do tego patronującego nad wszystkim ducha nietoperza i 11latka prowadzącego spotkanie zarządu to masz rację. Śmiać się czy płakać?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Cytat3. Syn Jor-Ela, Bru-El zostaje wysłany w rakiecie na ziemie po tym jak jego planeta Krypton ulega zniszczeniu. Rakieta została wysłana do znanych dobroczyńców i przedsiębiorców, rodziny Wayne. Małżeństwo które same nie może mieć dzieci przygarnia Bru-Ela, a ze specjalnej holograficznej informacji nagranej przez Jor-Ela dowiadują się wszystkiego o pochodzeniu ich nowego syna i jego planety. Bru-El dostaje imię, Bruce. Kiedy Bruce Wayne dowiaduje się o swoich mocach Thomas przekazuje mu jego dziedzictwo. Bruce Wayne tworzy kostium Supermana, i postanawia walczyć ze złem i niesprawiedliwościom w Gotham. W tym samym czasie, kiedy w mieście Metropolis Clark Kent wraca z rodzicami z giełdy na której Jonathan Kent wygrał sporą sumkę zostają napadnięci, a rodzicie Clarka zabici. Kiedy Kent był już pełnoletni, wybrał się w podróż po świecie i zdobywał doświadczenie. Kiedy powrócił do Smallville za pieniądze wygrane na giełdzie wyposażył się w nowoczesny sprzęt o motywie nietoperza, bowiem on pojawił się kiedy złoczyńca postanowił oszczędzić dziecko. Morderstwo miało miejsce w Metropolis, a więc tam Clark postanawia rozpocząć swoją działalność jako Batman.

Też już w pewnym sensie było, a dokładnie radziłabym się zapoznać z tym komiksem:

BD96

Mel, a może przestań mnie dobijać? ;D.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel


(A)nonim

Idealnie tutaj pasuje.
Posted on: 20 Sierpie?  2010, 11:50:19

 
Cytat-by?a ju? kobieca wersja Bane'a?
Przypomnia?o mi si? ?e w Secret Six Scandal Savage wzi??a Venom. Ale ?e?skim Banem bym jej nie nazwa?.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

RafBat

CytatPrzypomniało mi się że w Secret Six Scandal Savage wzięła Venom. Ale żeńskim Banem bym jej nie nazwał.
No i fajnie... więc na 100% nie było Bane-woman? ...żeby się nie okazało, po tym jak już narysuje taką postać i ją umieszczę na forum, że ktoś nagle powie: "hej, ale to już było...". ;)

LelekPL

Ale ja si? zastanawiam po co? Po co jest ta ?e?ska wersja Bane'a, tak samo jak Batmana czy Supermana? Czy taka posta? rzeczywi?cie co? wnosi? Dla wi?kszej politycznej poprawno?ci? Symbol równouprawnienia? A gdzie tam, zamiast tworzy? debilne ?e?skie wersje superbohaterów, czy super?otrów, lepiej by by?o stworzy? oryginaln? ?e?sk? posta?. To dlatego Wonder Woman jest najpopularniejsz? herosk? w?ród kobiet, bo nie jest po prostu gorsz? wersj? m??czyzny - jest sob?.