Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Screeny i fotki z Arkham City

Zaczęty przez Mel, 01 Wrzesień 2010, 19:21:18

Mel

No i w końcu dostaliśmy pierwsze screeny:





















RafBat

 Heh, genialnie się zapowiada. Harley, chociaż bez swojego "sztandarowego" wdzianka, wygląda bardzo... zachęcająco.

TheBeatles

Harley bardzo Nolanowsko i Seksownie. A co do Catwoman to wolałbym żeby była blondynką

Mel

Coś trochę za młodo wygląda, jak 16-18 letnia dziewczyna...
To już pod pedofilię podchodzi.

BD96

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel

Zniesmaczona. Ok, nie przepadam za Harley, ale mimo tego wolę taką komiksową wersję Marilyn Monroe w stroju arlekina niż to..."coś" z gry.

Riko

#6
Mel bo to jest hot 17 :D jutro pewnie kolejne screeny sie pojawia ;) skoro nowe gazety sa w drodze ;)
Przypatrzcie sie temu screenowi jaka ma gacek szrame :)

Mel

Mi się szczególnie rzucił w oczy lawendowy podkoszulek pana w makijażu....

kelen

Też mam mieszane uczucia do Harley. Już wolałem pielęgniarkę.

RafBat

 A ja wolałbym gdyby Harley była ruda...hehe, i miała zielone oczy (ewentualnie szaroniebieskie)... po prostu lepiej by się "komponowała" z Jokerem. ;) A co do jej wieku... coś jest na rzeczy, także dla mnie jest trochę zbyt lolitkowata, cóż... pewnie taka miała być. Przecież nie sami "starszacy" będą grać w tą grę. Jest więc trochę robiona pod np. gimnazjalistów, którzy... być może w tej HQ odnajdą jakąś swoją koleżankę z klasy. ;) Co ich jeszcze bardziej zachęci do zakupienia tej gry.

Anarky

Cytat: Mel w 01 Wrzesień  2010, 19:56:26
Zniesmaczona. Ok, nie przepadam za Harley

To zrozumiałe odbiera ci rolę u boku Jokera  ;)
Osobiście nowy kostium Harley Quinn pasował by mi raczej do Elektry, niemniej wracając do screenów z Arkham City wydaje mi się że Batman będzie współpracował z nią lub nawiąże z nią celowo jakiś kontakt. Wybierając miejże zło, pomoże jej a więc i Jokerowi by powstrzymać to co się dzieje wokoło.
Ja wam pokażę!

Riko

A ja wam powiem, ze te wszystkie screeny(a przynajmniej wiekszosc) nawi?zuj? do tych skanów Gameinformera, które sie pojawily czyli: Harley w wiezy koscielnej, Uderzenie Two Face'a przez Kobiete Kot, ludzie czlowieka zagadki ktorych trzeba zostawic w spokoju, wybuch wiezy po niespodziance od Jokera ;)

Morpheus

Wida?, ?e seria napiera w kierunku filmów Nolana cho?by wygl?d Two Face'a (spalony garnitur, podobnie zrobione blizny). Wida? to urealnienie postaci i cho? Face mi si? ?rednio spodoba? to np Catwoman jest zrobiona idealnie bardzo mi si? podoba jej look niczym z serii Batman Hush. Przy Harley chyba jej nowy kostium troch? mnie zawiód? tak jak i poprzedni, powinni postawi? na klasyk? nie urealnia? na si??, bo teraz wygl?da jak jaka? metalówa te bransolety z ?wiekami, obro?a, tatua?e z Jokeram. Straszna przesada.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''

BD96

Właśnie widzę że ci łajdacy też dostali orgazmu na punkcie Nolana i ładują wszystko w grę, ja natomiast mimo iż cenię i lubię filmy Christophera Nolana to wolę aby gra miała iście komiksowy i wręcz nierealistyczny klimat. Co do Two Face to mi również takowy wygląd się nie podoba, zarówno w grze jak i w filmie. Skoro tak to ja chcę Pingwina wychowanego przez zwierzęta o tym samym imieniu i jego armię składających się z Pingwinów! i niech Oswald będzie kierownikiem Arkham ;) :D. Timothy Burton Forever.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel

Założę się, że za rok na ComicConie w San Diego pojawi się tłum takich Nolanverse-Arkham City Harleyek...Tak, to jest pewne.