Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Propozycje dotyczące BatCave i forum

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:02:45

Silent Dark


Juby

Co proponuje:

1) Sądze, ze mozna skasowac przy filmach "JL", bo przeciez nie wiadomo kiedy projekt zostanie wznowiony.
2) Powinno sie umieścic fotke Two Face'a w "galerii fotek z filmu TDK". Warner Bros. ladnie wkrecilo, ze to tylko wczesny, próbny wizerunek, a Dwie Twarze wygląda tak naprawde w filmie.
3) Mozna by zrobic layout do kazdego z filmów o Batmanie, bo wypaśnie to wygląda. Sam moge coś spróbowac zrobic, wlaśnie zaczynam prace nad layoutem do BR.

To tyle. ;)

Crane

Cytat: BAT MAN w 09 Sierpień  2008, 19:03:222) Powinno sie umieścic fotke Two Face'a w "galerii fotek z filmu TDK". Warner Bros. ladnie wkrecilo, ze to tylko wczesny, próbny wizerunek, a Dwie Twarze wygląda tak naprawde w filmie.
Owszem, jeśli tylko Warner wypuści fotke Two-Face'a, bo to NIE JEST fotka z filmu.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

kelen

Cytat
1) Sądze, ze mozna skasowac przy filmach "JL", bo przeciez nie wiadomo kiedy projekt zostanie wznowiony.
Oficjalnie projekt nie jest zawieszony, wiec mozna go na razie na liscie zostawic.

Hydro

I jaka decyzja w zwiazku ze scenariuszem? :)
It's a funny world we live in.

Juby

Cytat: BAT MAN w 09 Sierpień  2008, 19:03:22
3) Mozna by zrobic layout do kazdego z filmów o Batmanie, bo wypaśnie to wygląda. Sam moge coś spróbowac zrobic, wlaśnie zaczynam prace nad layoutem do BR.

Woland i Q
- Mówilem tutaj zupelnie powaznie. Osobny layouty do kazdego filmu fabularnego i animowanego, a wkrótce i innych dzialów BC. Pomysl na wlasny wygląd "The Dark Knight" i "Gotham Knight" to jeden z najlepszych waszych pomyslów w tym roku. Wiem, ze to zajmie troche czasu, ale na Batman: Yesterday, Today & Beyond mają mase róznych wizerunków strony.  :D

A co do tego, ze sam moge spróbowac zrobic layout do BR, to wygląda to mniej wiecej tak:


Wiem, ze tlo jest troche puste i zbyt ciemne, ale to w ko?cu jest najmroczniejsza cześc. W dodatku nie jest on jeszcze sko?czony. Pomyślalem, ze jezeli zechcielibyście go wykorzystac na BC (proszeeeeeeee  :(), to moglibyście go troche przerobic, np. dodac śnieg, który jest na stronie glównej w świeta Bozego Narodzenia (bo w ko?cu akcja filmu toczy sie w Zime), wtedy wszystko wyglądaloby przecudnie.  ;)

Naprawde przemyślcie moją propozycje i zastanówcie sie nad moim layoutem (jak coś moge wykonac jeszcze kilka, tyle, ze lepszych).  8)

PS: A jezeli komuś spodobala sie moja praca, to moze mnie pochwalic w wątku "Pochwaly".  ;D

PS2: Woland lub Q, w razie czego podajcie swój e mail, a prześle wam mój layout w normalnym rozmiarze.  ;)

Woland

Cytat: Hydro w 09 Sierpień  2008, 21:15:45
I jaka decyzja w zwiazku ze scenariuszem? :)

Z tego co widze, na stronie, którą podaleś nie ma tego scenariusza. Do dzialu dodalem za to wersje którą mialem na dysku. Poniewaz jest w formacie PDF, troszke miejsca zajmuje.

Do BAT MANa - ciekawy projekt (niestety reka Pingwina za daleko wystaje przez co nie nadaje sie to) - widze, ze moje laye GK i TDK wywolaly reakcje la?cuchową ;) Pomyślimy, zobaczymy...

You're in for a show tonight, son.

Juby

Cytat: Woland w 10 Sierpień  2008, 21:40:15
...ciekawy projekt...

Ah dziekuje, dziekuje  ;)

Cytat: Woland w 10 Sierpień  2008, 21:40:15
(niestety reka Pingwina za daleko wystaje przez co nie nadaje sie to)

Jak nie tak, to moze byc tak:


Posypany przez was śniezkiem bedzie wyglądal niesamowicie.  :D Chcialem jeszcze upchac Catwomen, ale mi sie nie udalo.  :'(

Silent Dark

BAT MAN a moze byś tez skombinowal layout na dzial Batman Begins :D

Juby

Dzieki Silent za uznanie i zachete, ale wlaśnie pracuje nad innym layoutem, wiec póki co to nie mozliwe. Ale myślalem juz o tym, ze jakby kiedyś Woland zgodzil sie zamieścic jeden z moich projektów to spróbowalbym zrobic BB. Zobaczymy jak to bedzie. ;)
: 16 Sierpie?  2008, 15:06:32

 Albo wiesz co Silent, spróbuje sie podjąc tego zadania, jezeli oczywiście zgodzi sie Woland. Dlatego od razu zadaje pytanie naszemu administratorowi, czy moge spróbowac zaprojektowac layout do dzialu BB? Umieścicie go oczywiście jezeli zostanie przez was zaakceptowany. Co ty na to Woland? Jeśli sie zgadzasz, to napisz tutaj swoją odpowied?, a ja w ciągu paru godzin pokaze pierwszą wersje nowego wyglądu BB, tak abyście mogli w razie czego powiedziec, co mam poprawic zanim sko?cze. ???

codic

mozna by dodac taką emotke na forum: 

co Wy na to?

I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Juby

Woland, co jest, brak odpowiedzi? :P

Póki co mam takie coś:


Piszcie jeśli coś sie wam nie podoba. ;)

MJ

Po mojemu to po drugiej stronie powinien byc Ducard i Scarecrow.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mel

Albo wyjezdzający/wyskakujący Tumbler....

Woland

Pomijając juz, ze reka Batmana nie moze wychodzic za czarną linie, bo to detal, który mozna zawsze poprawic, lay ma naprawde fajny klimacik. Niestety, mam troche odmienne wyobrazenie szaty graficznej do dzialów filmowych (wyjątkiem bedzie póki co tylko TDK), bo nie chcialbym, aby kolidowaly one z formą pasków dzialowych. Slowem - nie bedzie tam raczej miejsca dla postaci.

Gdyby sie jednak uparl, taki lay zawsze mozna dac do glebszych podstron jak recenzje, czy artykuly, gdzie nie ma paska dzialowego.

You're in for a show tonight, son.