Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Terminator

Zaczęty przez Juby, 18 Lipiec 2008, 21:11:24

Która część Terminatora jest najlepsza?

The Terminator
7 (24.1%)
Termiantor 2: Judgment Day
21 (72.4%)
Terminator 3: Rise of the Machines
0 (0%)
Terminator Salvation
1 (3.4%)

Głosów w sumie: 29

Gieferg

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Huntersky

#121
Ot co, wygląda super, gdyby wywalić motory i transfomery, to zostałby wypisz wymaluj (prawie) mój wymażony T4. :) Wydaje mi się, że nie należy oceniać McG przez pryzmat Aniołków - wygląda na to, że chłop przykłada się do roboty i nie zniszczy legendy (może czuje na sobie lufy minigunów fanów :P ).
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mihcim

Niezly trailer niech tylko wywala tego transfoterminatora

El Cornetto

McG nakrecil jeszcze jeden niezly film (poza zenujacymi Aniolkami)

Huntersky

Wujek Hunt prezentuje:

Warto, szczególnie, że wszystko jest w HD, widać E.T. 2.0, fabrykę T800, T600 z bliska i w pełni ukończonego T800 :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mihcim

Niezle fotki zioom
dzieki wielkie

Gieferg

Cytat: Huntersky w 10 Grudzień  2008, 15:06:18
Ot co, wygląda super, gdyby wywalić motory i transfomery,

Co wy macie z tymi transformerami?

Ja tam 15 lat temu zachwycalem sie robionymi poklatkowo przy pomocy modeli pojedynkami robotów w "Robot Jox" i nie mogłem sie doczekac by zobaczyć na ekranie więcej czegoś takiego (tn wielkich robotów, nie animacji poklatkowej). Wielkie roboty są z definicji fajne i powinno ich być w kinie jak najwięcej :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Huntersky

Transformery w Transformerach są świetne, ale nie w Terminatorze. 8) IMO maszyny powinny być tak skromne w wyglądzie, jak się tylko da. Przecież w poprzednich częściach te wszystkie czołgi i vtol-e sprawiają wrażenie, jakby były przeznaczone do używania przez ludzi. Pietnastometrowy kolos z wypustkami tak nie wygląda :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

El Cornetto

Huntersky - weź pod uwagę, że czasy się zmieniają.  W latach 80tych sama idea wojny z maszynami była niesamowita. Teraz to nic nowego, dlatego w tym filmie będzie się roić od przeróżnych, widowiskowych maszyn. Tak mnie zastanawia czy gdyby Cameron dziś kręcił Terminatora, to jak bardzo podobny by był do tego co widzimy w zwiastunach T4.

Juby

Wow. Termimotory są dla mnie nadal beznadziejne, wielkiego terminatora przeżyje, bo jeszcze nie jest tak tragiczny, ale ogólnie zapowiada się naprawdę dobry film. W tym roku najbardziej oczekiwaną przeze mnie premierą był "Mroczny Rycerz" i spełnił moje oczekiwania, zobaczymy, czy "Terminatorowi: Ocalenie" też się uda.

PS: Ktoś nagi podnosi miniguna, może komputerowy Arnie?

Gieferg

CytatTransformery w Transformerach są świetne, ale nie w Terminatorze.

Nazywanie "transformerem" każdego wielkiego robota w każdym filmie też jest jakieś takie dziwne...

Przy okazji: Robot Jox z 1990 roku widziałeś? :) Robot z trailera kojarzy mi sie bardziej z robotami z Robot Jox i Crash & Burn (zwłaszcza z tym ostatnim filmem) niż  transformerami, jak widzę takie rzeczy w jakims zwiastunie to trudno mi sie nie cieszyć  ;D

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Cytat: Gieferg w 11 Grudzień  2008, 16:59:37
Nazywanie "transformerem" każdego wielkiego robota w każdym filmie też jest jakieś takie dziwne...
TFy są chyba zbyt świeżym filmem, ja również nie uniknąłem z nimi skojarzenia.

Cały czas nie mogę się przekonać do tego giganta, może dlatego że to coś o czym bym nie pomyślał, coś czego nie widzieliśmy u Camerona. Ale jakby się zastanowić, nie jest to zły pomysł skoro maszyny chciały eksterminować ludzi, potrzebowały czegoś potężnego i skutecznego.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mihcim

A mi sie te Transformersy zaczely podobac
i te motory sa niezle!

Huntersky

CytatHuntersky - weź pod uwagę, że czasy się zmieniają.
W sumie tak, ale w końcu kontynuuje się starą serię ;)

CytatNazywanie "transformerem" każdego wielkiego robota w każdym filmie też jest jakieś takie dziwne...
Niech będzie, że jest to skrót myślowy :P

CytatPrzy okazji: Robot Jox z 1990 roku widziałeś?
Nie i w sumie po zobaczeniu fragmentów na youtubie już chyba nie obejrzę. ;)

Ogólnie ten Harvester wydaje mi się niepraktyczny, bo do łapania ludzi nie za bardzo jest mobilny, a do rozwałki ma tylko działo zamiast łba (no chyba, że coś tam jeszcze w tych bebechach ukrywa). Zamiast niego widziałbym oddział przerośniętych ED-ów 209 albo innych walkerów 8)
Posted on: 11 Grudzień  2008, 19:23:54

 Tak sobie czytam wikipedię...i wychodzi na to, że Marcus to
Spoiler
Terminator przybyły z przeszłości albo przyszłości, który stracił pamięć. Trochę dziwne, ale może to być także tzw. I-950, czyli zmodyfikowany przez Skynet człowiek znany z książkowych Terminatorów.
[Zamknij]
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mihcim

O tym ze on byl 
Spoiler
Terminatorem i ze stracil pamiec
[Zamknij]
wiedzielismy juz dawno
ale ze byl jakims modelem I-950 to nie wiedzialem