Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

Mel

Z klimatem.

I jaki bajzel w mieście...Wygląda na to, że Joker w końcu dopiął swego ;D

Bugi

Trailer fajny, miłe zaskoczenie, choc faktycznie może trochę za szybko na sequel. Co do stronki to mam wrażenie, że kroplówki ubywa, a włosów na głowie Jokera przybywa(pozatym wczoraj na stronie Joker sie smiał i kaszlał, a dziś siedzi spokojnie), myślę że to coś w rodzaju odliczania. Co wy na to?

Quands

Cytat: Bugi w 15 Grudzień  2009, 10:36:06
Trailer fajny, mi?e zaskoczenie, choc faktycznie mo?e troch? za szybko na sequel. Co do stronki to mam wra?enie, ?e kroplówki ubywa, a w?osów na g?owie Jokera przybywa(pozatym wczoraj na stronie Joker sie smia? i kaszla?, a dzi? siedzi spokojnie), my?l? ?e to co? w rodzaju odliczania. Co wy na to?

Masz racje ! Za par? dni mo?emy spodziewa? si? jakiej? wi?kszej aktualizacji na stronce :)
Wida? ?e Joker kuruje si? po ostatniej walce z Batman'em ale za d?ugo to nie potrwa bo jak wida? ju? nabra? si?...

MJ

Mam pytanie. Czy ta gra będzie wydana na PC, w na BC jest podana tylko na PS3 i xboxa?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

kelen

Ciezko poweidziec. Moje zrodla podaja jak na razie tylko te dwie konsole, ale skoro jedynka byla na PC to czemu by nie miala wyjsc znowu? Trzeba poczekac na wiecej informacji.

The Man Who Laughs

ja też jestem ciekaw czy będzie na PC przeszłęm ją 3 razy na kompie chciałbym znowu jką móc przejść na moim blaszaku a co do wskazówek to pewnie niebawem będzie więcej konkretów na temat tej gry i ciekawe jaki tytuł będzie wątpie że BAA 2 ale nie o to wkońcu chodzi heh :D

Altair

Batman Arkham Asylum 2 to na razie tytuł tak na prawdę nadany przez media. ;)

The Man Who Laughs

słyszałęm że podobno nie bedzie sequelea BAA na PC Szkoda :/

Altair

Raczej źle słyszałeś ;) Będzie,ale pewnie mocno opóźnione :)

Nietoperz

Okazało się, że opcja rejestracji jest na stronie www.arkhamhasmoved.com w wersji US, a w wersji UK już nie. Czyżby szykował się kolejny marketing wirusowy zamknięty na Amerykę?
PS. Do ew. zarejestrowanych: czy jest opcja niezaznaczenia stanu USA? Bo skoro mnie to nie dotyczy, to bym to odznaczył, ale nie ma nigdzie stosownej opcji.
Proszę o odpowiedź.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam.

The Man Who Laughs

JA TEZ SIE PROBOWALEM ZAREJESTROWAC ALE OD 2 DNI NIE PRZESLALI MI POTWIERDZENIA REJESTRACJI

kelen

Cytat: Altair w 18 Grudzień  2009, 22:33:10
Batman Arkham Asylum 2 to na razie tytuł tak na prawdę nadany przez media. ;)

Nie koniecznie. Sprawdz sobie tagi w zrodle oficjalnej strony - wystepuje tam nazwa "Batman Arkham Asylum 2", "Arkham Asylum 2" "Batman 2" itp itd. Tytul roboczy produkcji i tyle.

The Man Who Laughs

mam nadzieje ze pojawi się Two-Face tak uwielbiam tą postać i niemogłem przeboleć że go nie ma w BAA  :-\

Altair

CytatNie koniecznie. Sprawdz sobie tagi w zrodle oficjalnej strony - wystepuje tam nazwa "Batman Arkham Asylum 2", "Arkham Asylum 2" "Batman 2" itp itd. Tytul roboczy produkcji i tyle.
Też tak mi się wydawało,ale pomyślałem,że za często widuję tytuł AA2 właśnie w mediach ;)

Dawid

#29
Cytat: Bugi w 15 Grudzień  2009, 10:36:06
kroplówki ubywa
Moim zdaniem to krew. I rzeczywiście Joker zrobił ostrą rozdupę w mieście ;) . A jesli chodzi o tekst " Arkham has moved" może chodzić o to , że bandyci z zakładu Arkham przenoszą się na ulice Gotham.
HA! HA! HA! WHY SO SERIOUS?! HA! HA!