Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Quiz o innych komiksach.

Zaczęty przez Mick Knight, 15 Marzec 2010, 11:37:18

Mick Knight

Każdy wie o co w tym chodzi.Ja zaczynam:Transformers zostali ORYGINALNIE stworzeni przez jakie wydawnictwo?

Łubudu

#1
Hasbro? Takara ? :) Ale to nie wydawnictwa. Coś wydawało komiksy o nich przed Marvelem?
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Mick Knight

Nie  podpowiem.................................ak właściwie to co to takara?

Napier

Marvel Comics. Dowodem tego może być chociażby przeczytany przeze mnie 13 lat temu komiks z serii "Transformers" w którym spotkali Spider-Mana (w czarnym kostiumie z materiału  uszytego na wzór kosmicznego płaszcza).
I'm the joke. I'm the killing joke.

Mick Knight

adajesz.A i komiks był świetny.

Napier

Eh kiedyś komiks w którym Transformery występowali z innymi bohaterami Marvel traktowano normalnie. Teraz komiks choćby komiks team-up z Avengers i Transformers jest traktowany jako komiks między wydawniczy. Zresztą Robocop też należał do Marvel, ale jego twórca odszedł z wysawnictwa do Dark Horse więc zaprał też tam swoją postać. Ale wróćmy do żeczy:

Jaką specyficzną moc posiadał niejaki Galactus? podpowiem iż musiał jej często używać bowiem bez "owoców" tych zabiegów szybko by stracił swoją potęgę i po prostu zdechł. Pozdrawiam.
I'm the joke. I'm the killing joke.

Mick Knight

,,Zjadał,, tj. wysysał z planet energię życiową.

BD96

Przejmuję pytanie skoro nikt nie ma ochoty quizować. Skoro jesteśmy już przy komiksach Marvela to i moje pytanie będzie z nich pochodzić. W Sadze Klonów (Clone Saga) pojawił się klon Spider-Mana który znak Pająka przywdział na dłużej, i nawet przez jakiś czas był głównym Spider-Manem. Proszę mi powiedzieć jego pseudonim, kolor włosów (:D), i imię i nazwisko.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Deuce

Był to mój ulubiony Pająk czyli Scarlet Spider. Początkowo miał brązowe włosy, ale mógł je przefarbować na blond, nie jestem pewien. Przyjął imię po zmarłym wujku - Beniamin Reilly.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

BD96

Brawo, czekam na twoją zagadkę ;).
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Deuce

Pewien z X-Menów miał zamiar oświadczyć się Storm, ale nie zrobił tego, ponieważ bał się odmowy z jej strony. Sama Ororo przyznała jednak w myślach, że zgodziła by się na ślub, ale nic z tego nie wyszło, ponieważ jej niedoszły mąż opuścił dom Xaviera. Jak nazywał się ten X-Man, który zrezygnował z oświadczyn ? Wystarczy mi sam pseudonim.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

BD96

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Deuce

"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

RafBat

 Forge... po prostu. ;) Ale nie dziwi? si? tobie BD96, ?e poda?e? jako hipotetycznego "kochasia" Storm w?a?nie Wolverine'a... w czasie swojej przygody z eXami Wolvie "rwa? wszystkie babeczki (które na drzewo nie ucieka?y...)"...hehe.

Deuce

Zgadza się RafBat. Sytuacja miała miejsce nawet w polskim TM-Semicu. Nie podałem, który to był numer, ponieważ gdzieś mi zaginął, a nie chciałem wprowadzać w błąd.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman