Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

aneczka92


kelen

"Amerykańska Liga Sprawiedliwości"  kolekcji Nowe DC Comics to "Justice League of America"  New 52.

To JLA z 1997 zostanie wydane w Polsce w styczniu jako "JLA - Amerykańska Liga Sprawiedliwości".

red fox

Warto brać tę " Nową Granicę "? Cena nie zachęca ...

8azyliszek

@UP
Jak ci rysunki nie przeszkadzają, to możesz wziąć. Masz dwa wydania do wyboru. To zbiorcze Egmontu DC Deluxe, albo dwa tomy Kolekcji WKKDC.

Kurczę dziwna sprawa dzisiaj z dostępnością. Eaglemoss się ochrzania i dopiero w czwartek wyjdzie tom WKKDC z Justice League International. Nie czytałem, ale mam smaka bo w kreskówce Batman: The Brave and the Bold, były odcinki na motywach tej serii.

Za to Galactic Storm część 2, Conan i nowe Transformersy dzisiaj też doszły. Ale tylko do Empiku. W Świecie Prasy i Inmedio tego nie ma.

Juby

http://filmozercy.com/wpis/kolekcja-batman-noir-od-egmontu-na-80-urodziny




Absurd sięgnął szczytu. Z okazji 80-rocznicy Batmana Egmont wyda 5 klasycznych historii w kolekcji ,,Batman Noir". Więcej szczegółów znajdziecie poniżej, ale chyba najlepszym do skomentowania jest cena. Komisy te były wydane już w Polsce, są ogólnodostępne w pewnych przedziałach cenowych, nowe wydania mają prezentować wersje dwukolorowe, czyli drukarnie zaoszczędziły masę pieniędzy na kolorowym tuszu, a Egmont dowalił:

CytatBatman Noir. Hush – 182,00 zł
Batman Noir. Długie Halloween – 198,00 zł
Batman Noir. Zabójczy żart – 99,00 zł
Batman Noir. Powrót Mrocznego Rycerza – 140,00 zł
Batman Noir – pakiet – 690,00 zł

Paranoja. 4 z 5 tytułów mam i choć wydania wyglądają ładnie, w życiu tego nie kupię, nawet połowę tej ceny uważałbym za przesadę.

Leon Kennedy

Trochę lipa z tymi tytułami, bo ile można w sumie to samo wydawać... A człowiek chciałby chociaż pełne wydaniu upadku Mrocznego Rycerza. Bane powinien im coś poprzekręcać.

Juby

Dokładnie, Knightfall w zbiorczym - to byłoby coś. A tak dostajemy albumy, które były już u nas wydane (4 z nich nawet 2 razy!) w dodatku w wydaniu, którego produkcja jest tańsza (bo drukują tylko czarnym tuszem), a cenę zrobili x2 większą. Absurd.

Johnny Napalm

Ha! W dodatku piąty album będzie "ofiarowany" dopiero przy zakupie wszystkich pozostałych czterech. Cena jest horrendalna, jak to w dodatku ma być czarno-białe. To pozycja chyba tylko dla mega zakręconych kolekcjonerów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

XIII

Abstrachując od cen wydanie takie Husha wersji czarno-białej to absurd to komiks akcji taki blockbouster a nie komiks kryminalny noir , to tak jakby  dzisiejsze superprodukcje kinowe wydawać na blue ray w wersji czarno-białej.

Q

Cytat: XIII w 23 Sierpień  2019, 13:21:37to tak jakby  dzisiejsze superprodukcje kinowe wydawać na blue ray w wersji czarno-białej.

Już tak zrobili z "Mad Max: Fury Road - Black and Chrome" :)


Co do samego pomysłu, to jeszcze miałoby to sens, gdyby były to tytuły wcześniej nie wydane, a także by mieć w czerni i bieli już wcześniej zakupione komiksy, to naprawdę oferta skierowana do bardzo nielicznej grupy osób.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Zrobili tak też z Loganem. I co ciekawe, oba filmy wypadają lepiej jako czarno-białe

Juby

Cytat: Q w 23 Sierpień  2019, 17:02:40Co do samego pomysłu, to jeszcze miałoby to sens, gdyby były to tytuły wcześniej nie wydane, a także by mieć w czerni i bieli już wcześniej zakupione komiksy, to naprawdę oferta skierowana do bardzo nielicznej grupy osób.

Z wydanymi już wcześniej też miałoby to sens, bo mimo wszystko jest to nowe graficznie, atrakcyjne dla wielu wydanie. Gorzej, że wyprodukowanie takich komiksów kosztowało ich zdecydowanie mniej, bo drukowane był tylko jednym tuszem, a żądają za nie kosmicznych cen (nawet czterokrotna przebitka cen poprzednich wydań). :P

Cytat: LelekPL w 23 Sierpień  2019, 17:34:35Zrobili tak też z Loganem. I co ciekawe, oba filmy wypadają lepiej jako czarno-białe

Nie widziałem, ale nie wierzę. :)

Juby

Wiem, że trochę spamuje dziś linkami z filmozerców, ale pojawił się tam bardzo fajny opis absurdów związanych z wydaniem tej godnej pożałowania kolekcji Noir z okazji 80-lecia Batmana. Jeśli ktoś był / jest nią zainteresowany, polecam się dokładnie zapoznać (wystarczy kliknąć w zdjęcie).


Rado

Cześć, wiem że na forum praktycznie nie rozmawia się już o komiksach, forum Batcave przekształciło się w forum filmowe, ale zaryzykuje brak odpowiedzi i zapytam: czytał może już ktoś Batmana Przeklętego?

Leon Kennedy

Wydaje mi się, że więcej osób czyta tutaj komiksy niż ci się wydaje, ale mało który się tym dzieli. Danego komiksu o który pytasz niestety nie czytałem.