Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

PROJEKTY ZAWIESZONE - dyskusja ogólna

Zaczęty przez Maxie Zeus, 04 Lipiec 2008, 22:48:06

Który z zawieszonych bat-projektów najch?tniej chcia?by? zobacz? na du?ym ekranie?

Batman Triumphant
4 (7.7%)
Batman III (wg. Burtona)
24 (46.2%)
Batman vs Superman
7 (13.5%)
Batman Beyond
5 (9.6%)
Batman: The Dark Knight Returns
5 (9.6%)
The Bruce Wayne Series
7 (13.5%)

Głosów w sumie: 52

Kadaver

W ekranizacji Batman/Judge Dredd też go nie widzisz?

Leon Kennedy

No Dreddem to on byl calkiem dobrym, ale i tak ciagle go nie widze, bo chodzby latka juz nie te ;)

(A)nonim

Pasują idealnie? Można na chama je dopasować, co najwyżej. Tyle że po co, TDKR idealnie działa jako samodzielny film.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Anarky

''S?d nad Gotham'' czy podobny projekt na ekranizacje filmow? to my mo?e zostawmy w spokoju, takiej postaci jak Judge Dredd przyda? by si? wpierw nowy i to w?asny film. Ten z 1995 w roli g?ównej Sylvester Stallone, by? co najwy?ej niez?y. A jego najmocniejszym punktem by?a uwa?am muzyka Alana Silvestri, ahh ten utwór ''Block War''. Poza tym zauwa?my ?e producenci filmowych ekranizacji przygód superbohaterów, na razie staraj? si? unika? nie tyka? tematu filmu z dwoma róznymi bohaterami.

Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

CytatPoza tym zauważmy że producenci filmowych ekranizacji przygód superbohaterów, na razie starają się unikać nie tykać tematu filmu z dwoma róznymi bohaterami.

Pewnie takie zachowanie potrwa jeszcze dość długo... Ale na Superman i Batman mogę czekac i czekać, obym się tylko doczekał ;D

Kadaver

Cytat: Anarky w 13 Maj  2010, 17:08:13
''producenci filmowych ekranizacji przygód superbohaterów, na razie staraj? si? unika? nie tyka? tematu filmu z dwoma róznymi bohaterami.


Masz na my?li zaplanowanych na 2012 rok The Avengers?

Anarky

Avengers to jak na razie planowany wyjątek, Marvel niezłe to zresztą wykombinował bo punkt zaczepny pod takie postacie jak Nick Fury, Iron Mana i Black Widow już ma za sprawią filmu Iron Man i Iron Man 2. Pozostaje Captain America i Thor, ich filmy niebawem.

Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

Ja bardziej miałem na myśli połączenie dwóch herosów w jednym filmie np: Spider-Man i Punisher, Batman i Superman... Avengers to ciut co innego.


Leon Kennedy

Chodziło mi o to, że prędzej dojdzie do realizacji takich projektów jak Avengers czy być może kiedyś Justice League niż połączenie w jednym filmie dwóch postaci jak Gacek i "S" czy Hulk i Wolverine itd itp. A czemu ciut innego, bo to będzie skupisko całej masy herosów, a nie tylko dwóch bohaterów w jednej produkcji.

Kadaver

Ale do połączenia dwóch postaci doszło już dwukrotnie:
w 1988 roku Hulk i Thor spotkali się w filmie Incredible Hulk Returns,
w 1989 Hulk i Daredevil w Trial of Incredible Hulk.

Leon Kennedy

No to o tym nie wiedziałem, ale pewnie te produkcje nie są warte nawet jednego grosza...
Posted on: 14 Maj  2010, 17:30:14

 Poprawka widziałem kiedyś Hulk i Daredevil i z tego co pamiętam, to była to mega żenada.

Roy_v_beck

Te produkcje są mega żenujące, gorsze nawet od tego pełnometrażowego filmu z Kapitanem Ameryką. Nie było efektów specjalnych wtedy, no i budżety też małe miały tamte filmy.

Picard

Zag?osowa?em na ,,The Bruce Wayne Series": jedynie ten projekt ze wszystkich omawianych przyku? moj? uwag?. Bardzo podoba? mi si? ,,Batman Begins", sposób w jaki potraktowano w nim genez? naszego bohatera, jak zag??biono si? w jego psychik? ukazuj?c motywy, którymi si? kieruje, jak tak?e pokazuj?c sposób w jaki naby? umiej?tno?ci konieczne do stania si? Batmanem. Podró? Wayne'a w tym filmie ma pewien wymiar symboliczny np. gdy z kazamatów chi?skiego wi?zienia, udaje si? wprost do górskiego klasztoru: z nizin upadku wspina si? ku o?wieceniu.  :) Je?li serial by? by podobny w wymowie i sposobie realizacji, to ja jestem jak najbardziej za. Widz? tu spory potencja? na rozwój postaci i lepsze zrozumienie jej poczyna?. O efektowno?? te? nie nale?a?o by si? martwi? bo serial powinien rozgrywa? si? w ró?nych cz??ciach ?wiata - bo jak wiadomo podró?e kszta?c?  ;D - i pokazywa? by jak Wayne uczy si? ró?nych stylów walki z ca?ego globu i innych przydatnych umiej?tno?ci. A co do ,,Batman vs. Superman" - mam nadzieje, ?e ten projekt nigdy nie ujrzy ?wiat?? dziennego. Obaj herosi pasuj? bowiem do siebie jak pi??? do nosa.  :D Na pocieszenie, dla fanów tego pomys?u:  ;)
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

BD96

#59
Ja natomiast oddałem głos na Batman III, czyli sequela Batman Returns który niestety nie powstał. Żałuję, bowiem Tim Burton zrobił świetnego Batmana, ciut gorsze, acz nadal świetne Batman Returns, i myślę że trzeci jego film z Batmanem byłby równie dobry. Ludzie mówią na podstawie jego pomysłów że film okazałby się klapą, jednak nie możemy tego powiedzieć jeśli w końcu ów film nie powstał. Gdyby produkowano obecnie Batman Returns to myślę że reakcja na temat spilerów związanych z genezą Pingwina i Catwoman... no właśnie, a film wyszedł świetnie. Na drugim miejscu chętnie zobaczyłbym Batman & Superman, jako pierwsze spotkanie tych bohaterów na ekranie, a zarazem pewien wstęp do filmu o Justice League.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!