Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Avengers

Zaczęty przez Q, 11 Październik 2011, 16:47:59

Q

Jest już pierwszy zwiastun "The Avengers" - http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=47918

Sporo pokazali, w tym Hulka i ogólnie wszystko wygląda nieźle, oprócz kostiumu Kapitana Ameryki.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

m2reily

W moim odczuciu ten kostium Kapitana jest najzgrabniejszy ze wszystkich jakie nosił w kinie czy telewizji.
Zwiastun nastraja mnie pozytywnie, dużo akcji, ale nie ma specjalnego przesytu. Film nie wydaje się być taki rozbuchany.     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Juby

Nowy kostium CA wyglądał świetnie na fotkach promocyjnych... Niestety później zobaczyłem w nim Evansa i padłem. :P A co do zwiastuna, to wygląda fajnie, ale nie pokazali w nim za dużo, mimo tego, że trwa 2 minuty.

Q

Dla mnie kostium CA wygląda strasznie sztucznie, może efekt końcowy w filmie będzie lepszy. Ale jakoś sztucznością od Hulka czy innych bohaterów tak nie bije.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

Niezły zwiastun, wszystko wydaje się być na miejscu. Wiadomo coś czy oprócz Lokiego będzie jescze jakiś przeciwnik?

LelekPL

Skrulls łączą siły z Lokim

Co do trailera... nie wiem co chcecie od kostiumu Kapitana, wygląda całkiem nieźle, na pewno nie sztucznie, skoro Evans na prawdę ma go na sobie. Jesli Superman może nosić niebieskie getry to i Kapitan może. Fakt faktem, jego kostium z ostatniego filmu to jeden z najlepszych kostiumów stworzonych na potrzeby filmu, ale ten jakiś straszny nie jest.
Co mi się jeszcze podoba bardziej, to to jak realistycznie wygląda kostium Iron Mana, Rewelacyjnie, już nie świeci się tak nienaturalnie, tylko na prawdę wygląda to tak jakby RDJ miał go na sobie. Poza tym niewiele można wywnioskować, Stark będzie bardzo dobrze napisany, ale mam nadzieję, że nie przyćmi on pozostałych bohaterów za bardzo...
Co mi się nie podobało to strasznie dużo tych ujęć od dołu... Jakoś dziwnie to wygląda

m2reily

CytatCo mi się nie podobało to strasznie dużo tych ujęć od dołu... Jakoś dziwnie to wygląda

W kinie i trójwymiarze to może mieć inny efekt, wyglądać bardziej dynamicznie niż w zwiastunie.
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Mikoto

Niezły trailer, ale mimo wszystko czuję lekki niedosyt... Spodziewałem się czegoś więcej... Czegoś bardziej spektakularnego i wgniatającego w fotel. W pamięci została mi tylko scena na ulicy z wybuchem pochłaniającym samochody. O reszcie scen już zdążyłem zapomniec...

Co do kostiumu Capa to nie może się on moim zdaniem równac do tego z First Avenger. On był idealny. Szkoda, że go zmienili Trudno, będę musiał to przełknąc i się przyzwyczaic...

LelekPL

Aha, co do tego wybuchu z samochodami, mi się nie podobało, mam nadzieję, że zostanie to poddane jeszcze jakiejś obróbce bo póki co wygląda jak pokaz pirotechniczny, wybuch są idealnie zsynchronizowane i bardziej przypomina to ujęcie z planu niż ukończoną scenę.

Hydro

Wybuch samochodów  to imo najlepszy moment w trailerze.

Trailer w porządku, ale mimo 2 minut za wiele się nie dowiedzieliśmy. Oby nie była to superbohaterska papka wypełniona samymi efektami specjalnymi. O Starka nie ma się co martwić, ja natomiast mam obawy co do aktora grającego Hulka. Nie pasuje mi on w tej roli, fakt kawał chłopa, ale mi jako Banner najbardziej odpowiadał Norton. Na film wybiorę się na pewno, głównie z racji kopiącej dupy bad guyom Scarlett Johansson i Samuela L. Jacksona w akcji ;]

BTW, ktoś wie/było jakieś info czy film będzie puszczani w IMAXach?
It's a funny world we live in.

LelekPL

Bardzo dobrze, że za wiele nie wiemy. Ja nadal licze na to, że Whedon dotrzyma słowa i da nam coś w rodzaju 12 Gniewnych Ludzi z bohaterami Marvela, czyli po prostu skupi się na interakcjach, a tego nie chciałbym widzieć w zwiastunie i popsuć sobie zabawy... bo jeśli chodzi o akcję to zapewne będzie dość przewidywalne jak w reszcie filmów z tej serii. Uwaga spoiler: Avengers wygrają

Hydro

12 Gniewnych Ludzi z bohaterami Marvela? Byłoby świetnie, ale nie zapominaj o łasych na kasę producentach i o tym, że to jednak blockbuster, na który głównie będą przychodzić żądni prostej fabuły i super efektów popcornożercy. Owszem, taki TDK to wyjątek, ale to jednak inna historia, inne klimaty.

Co do zakończenia - tu mam (płonną)nadzieję na nie do końca happy end, tylko coś mocnego. Szczytem marzeń byłaby śmierć jednego z głównych bohaterów.
It's a funny world we live in.

(A)nonim

CytatOwszem, taki TDK to wyjątek, ale to jednak inna historia, inne klimaty.
Ekranizujesz Ultimates Millara co do kadru i masz 12 Gniewnych Ludzi z superbohaterami Marvela - mnóstwo akcji i wybuchów, ale również sporo ludzkich, trudnych problemów. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Popieram powyższy post. Ultimates jest pełne egocentrycznych samolubnych dupków z problemami psychicznymi. A te kłopoty małżeńskie... rewelacja. Raz ten komiks zmasakrowano już w gównianej animowanej adaptacji zatytułowanej "Ultimate Avengers".  W aktorskiej pewnie też coś mogłoby się nie udać.

Jadire

Z produkcji Marvela udał im się niestety jedynie Iron Man.
Thor - za dużo słodyczy , a można było zrobić hardy filmy z nordycką mitologią.
Hulk-daruje sobie wielkiego zielonego groszka
Ant Man? no prosze was ludzie jaki on ma potencjał ?
Capitan -Można było by z niego zrobić drugiego SM
Ogólnie mam nadzieje iż film będzie mi się podobać ale nie oczekują zbyt wiele
Każda ambicja ma swoją cenę. Jeśli pragniesz czyjejś śmierci, musisz być gotów podzielić jego los