Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mody do Arkham Asylum

Zaczęty przez BD96, 18 Sierpień 2010, 21:15:58

BD96

W tym temacie będziemy dyskutować o modach do Arkham Asylum. Jak wam się podobały? jakieś zainstalowaliście? może sami tworzycie mody? Zapraszam do dyskusji. Poniżej prezentuje wam kilka "zmodowanych" kostiumów Batmana z czego chyba każdy do czegoś nawiązuje. Prezentuje je wam poniżej.

Kostium z filmu Batman Returns:


Kostium w serialu Batman Beyond:


Kostium z komiksu Batman: In Darkest Knight:


Kostium z... nie wiem właściwie.
Obstawiam że to strój wzorowany na The New Batman Adventures:


Klasyczny komiksowy kostium:


Kostium z filmu The Dark Knight:


Kostium Batmana Zur En Arrh:


I dwa kostiumy które już wychodzą poza uniwersum DC. Ten pierwszy to mieszanka Kapitana Ameryki z Batmanem, a drugi to mieszanka Batmana z Wolverinem, co jednak już nie jest wymysłem fana, acz komiksem z rangi Elseworld [zwie się Logan Wayne...].



Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

LelekPL

dodać tylko trzeba, że to są mody do wersji demo, które nie działają niestety w pełnej wersji gry!

Batang

powiem to tak ,  8) niektóre mody sa tak piękne i przemyślane że aż ślinka cieknie :)

jednak niektóre są kompletnie nie przemyslane , i bez sensu , przynajmniej według mnie.  :-\

pomyślmy szczerze : popatrzmy na kostium Batman mix Wolverine , zależy jaki kto ma gust , natomiast kostium Batmana zZun En Arrh  który gościł w Batman:odważni i bezwzględni , czy też tradycyjny kostium Gacka z Batman : TAS bońdź też The Dark Knight  to zupełnie inna sprawa  :o według mnie to ciekawey pomysł.  8)

ale przecież morzemy tworzyc sami mody i je instalowac , :)