Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kto na Batmana u Millera?

Zaczęty przez Kadaver, 26 Styczeń 2009, 17:22:24

Filer

W ciosanej w skale twarzy, głosie i sylwetce.

Kadaver

Głos:czy w komiksach było napisane,jaki Batman ma głos?
Sylwetka:Jeśli Batman  miałby mieć taki sam kostium,jak w komiksach to ja też jestem bardziej za Stallonem.Ale jeśli kostium byłby taki, jak w filmach(czyli czarna zbroja),to sylwetka jest mniej istotna, a wtedy wolałbym Carradine,który jest lepszym aktorem.Zresztą,Keaton też sylwetką nie przypominał Batmana,( w dodatku był niski, Carradine jest przynajmniej wysoki-185 cm ),a śwetnie zagrał.Z kolei Van Damme i Lundgren podobnie jak Stallone pasują pod względem muskulatury,ale w życiu nie chciałbym ich zobaczyć w roli Batmana.
twarz:Batman jest nie tylko bardzo sprawny, ale też bardzo inteligentny, a Carradine ma bardziej inteligentną twarz od stallone.

Filer

Nie znam za bardzo kariery tego Carradine'a, ale Stallone to świetny aktor. Poza tym swobodna ekranizacja, czyli "Batman" Burtona, to nie to samo co "Powrót Mrocznego Rycerza" - tam Batman wyglądał jak góra, w ewentualnej ekranizacji też powinien.

Aha, głosu nie było, ale chyba każdy ma jakieś co do niego wyobrażenia...

Kadaver

Pod względem wysokości to Carradinowi bliżej do góry.Jeśli chodzi o kariery:Carradine jest co prawda mniej znany ale bardziej wszechstronny(grał u Scorsese, Bergmana i Tarantino).Chyba jednak na niego bym postawił.

Huntersky

Stallone przede wszystkim nie nadaje się z twarzy. :) Rourke jest i podobny i dobrze wygląda (czyt. jest odpowiednio brzydki na Batmana z DKR :) )
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

No i wiele bym dał,aby zobaczyć Marka Hammila w roli Jokera ;)

Filer

Nie, nie, nie. Na Jokera z DKR to tylko i wyłącznie Christopher Walken :].

Altair

Czy ja wiem.Duzo jest aktorow,ktorzy pasowaliby jako STARZY jokerzy.
Posted on: 28 Styczeń  2009, 08:15:56

 Huntersky z tym odsysaniem tluszczu chodzilo mi o Stallone ;)

Huntersky

U Stallone'a bardziej pasuje odsysanie botoksu ]:->
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair


Kadaver

Bruce Willis na Batmana w DKR też by pasował.

Gieferg

CytatGłos:czy w komiksach było napisane,jaki Batman ma głos?

Owszem było. Chocby w Knightfallu kiedy Robin mówi do Jeana Pauala Valleya pzrebranego za Batmana by nasladowało "chrapliwy głos" jakim posługuje się Bruce jako Batman.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Kadaver


vincent

A skąd wiesz, czy ma, czy potrafi mieć? ;) ja bym w życiu nie pomyślał, że Bale potrafi robić taką chrypę jak w BB i TDK.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

isild87

Wedlug mnie James Purefoy by sie idealnie nadawal na Batmana (juz sie chyba powtarzam) bo wyglada zupelnie jak ten z komiksow  ;)