Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

WSS, czyli rozmowy o filmowych Batmanach

Zaczęty przez Grim Knight, 13 Maj 2008, 16:45:30

Grim Knight

Co w nich takiego świetnego? Mozna takie kupic w kazdym sklepie z artykulami na halloween.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mr.G


Grim Knight

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mr.G


Grim Knight

Lekcja rozpoznawania uzycia ironii na forum, ciąg dalszy....
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mr.G


Mel

On sie nie tlumaczy...glośno myśli.

A sprawa z maskami tez mi sie wydaje malo rewelacyjna.

Joker i jego klaunowaci pomocnicy...Chyba to juz gdzieś bylo, co? :D


Sammy

Cytat: Mel w 13 Maj  2008, 23:26:05
On sie nie tlumaczy...glośno myśli.

A sprawa z maskami tez mi sie wydaje malo rewelacyjna.

Joker i jego klaunowaci pomocnicy...Chyba to juz gdzieś bylo, co? :D


Wam wszystko sie wydaje malo rewelacyjne...nawet jakby Nolan z Ledgerem na rzesach skakali to i tak by wam sie cos nie podobalo...same narzekanie jeszcze nie widzialem ani jednej pozytywnej wypowiedzi odnosnie TDK...jak wam tak bardzo sie nie podoba i watpie zeby kiedykolwiek powstal film, ktory spelni wasze niezwykle subtelne i wyszukane wymagania odnosnie tematu to przeciez nikt wam na sile nie kaze ogladac ani wlazic, smecic, marudzic i narzekac caly czas...I tak sobie mysle, ze to jednak troche mi was zal bo wiekszosc czeka wspaniala zabawa w te wakacje a was mega porcja narzekania, cierpienia i wypacania swoich wszytkich bardzo interesujacych uwag na temat tego filmu tu na forum...gratuluje samopoczucia...coz bywa
;D
Posted on: 14 Maj  2008, 00:37:15

 
Cytat: Grim Knight w 13 Maj  2008, 16:45:30
Co w nich takiego świetnego? Mozna takie kupic w kazdym sklepie z artykulami na halloween.
Cytat: Mel w 13 Maj  2008, 23:26:05
On sie nie tlumaczy...glośno myśli.

A sprawa z maskami tez mi sie wydaje malo rewelacyjna.

This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Mel

#8
Sammy, chcesz pozytywnej reakcji na temat TDK?

YAY! Polska premiera Mrocznego Rycerza odbedzie sie z  miesiecznym opó?nieniem! Yuuuupieee!

Do rzeczy i powaznie.

Skarbie, nie przekonasz mnie, Grima i Jona do zmiany zdania. Nam sie (narazie) nie podoba wizja Nolana i juz. Nie potrzeba do tego racjonalnych argumentów.
Jezeli tak wielbisz, czcisz (budujesz pewnie jakieś totem) "dzielo" Nolana, to zostaw to dla siebie. Nie mam zamiaru krytykowac(dotkliwie) twojego obiektu wielbien i mokrych nocy.

Zamiast apelowac ku niewiadomej....
                                       Poprostu pomi? mnie milczeniem...

Grim Knight

Uwierz mi, Sammy, mnie i paczke równiez czekają wakacje pelne zabawy, poniewaz do kin wchodzi mnóstwo filmów, na które oczekuje z niecierpliwością, do teatru pochodze, z przyjaciólmi sie pospotykam. Nie musisz mi naprawde wspólczuc ani gratulowac samopoczucia, poniewaz dzieki pewnej osobie jestem szcześliwy, jak nigdy dotąd. Nie powstanie film, które spelni moje wymagania? Czlowieku, jest cale mnóstwo takich filmów, takze w klimatach Batmana. Mozemy kiedyś podyskutowac o kinematografii, jeśli tak bardzo tego chcesz.
Nikt na sile nie kaze mi wlazic na forum i narzekac? Tobie tez. Posiadając zdanie odmienne od twojego,
wciąz mam świete prawo do wypowiadania go, w ilości, jaką uznam za stosowną.
I po co sie produkuje, i tak jestem odmie?cem.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Sammy

Mam takie pytanie poza tematem...Czy wy jesteście jakos spokrewnieni? korzystacie z tego samego kompa? bo widze, ze chórek jest...
Cytat: Grim Knight w 14 Maj  2008, 08:30:52
Uwierz mi, Sammy, mnie i paczke równiez czekają wakacje pelne zabawy,
Wierze Ci naprawde ;D
Cytat: Grim Knight w 14 Maj  2008, 08:30:52
poniewaz do kin wchodzi mnóstwo filmów,
hehe to podaj dwa dobre tutuly moze tez sie wybiore przy okazji ;D

Cytat: Grim Knight w 14 Maj  2008, 08:30:52
Czlowieku, jest cale mnóstwo takich filmów, takze w klimatach Batmana
Czyli TDK film o Batmanie nie jest w klimacie Batmana?? To moze Shrek jest czy co?? :P


Cytat: Grim Knight w 14 Maj  2008, 08:30:52
Posiadając zdanie odmienne od twojego,
wciąz mam świete prawo do wypowiadania go, w ilości, jaką uznam za stosowną.

Zgadzam sie...tylko czasem mam  wrazenie,ze to wlasne zdanie jest zawsze na przekor i obojetnie co by sie nie wydarzylo to i tak trzeba slepo stac przy "swoim" zdaniu...nie mowie, ze Ty tak masz po prostu mam takie wrazenie..

Cytat: Mel w 14 Maj  2008, 00:56:13

YAY! Polska premiera Mrocznego Rycerza odbedzie sie z  miesiecznym opó?nieniem! Yuuuupieee!


No cóz shit happens...wiem to wina wizji Nolana, ale co to za roznica skoro i tak ten film jest bee i taki zly?;D

Cytat: Mel w 14 Maj  2008, 00:56:13
Jezeli tak wielbisz, czcisz (budujesz pewnie jakieś totem) "dzielo" Nolana, to zostaw to dla siebie. Nie mam zamiaru krytykowac(dotkliwie) twojego obiektu wielbien i mokrych nocy.

Jasne, ze tak, mam dwa oltarzyki i trzy totemy...a jestem w trakcie budowy światyni, gdzie bede skladal ofiary z ludzi ;D
A tak na powaznie to po prostu potrafie docenic bardzo dobra i profesjonalna robote naprawde znakomitego rezysera i swietnych aktorow...bo krytykowac jest latwo a docenic znacznie trudniej... ;D
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Mel

Cytatbo krytykowac jest latwo a docenic znacznie trudniej
Dlatego ja wiecej stekam niz robie.
Uwierz, ze to naprawde latwy i owocny interes.

Grim Knight

Czytanie ze zrozumieniem:

Filmów w klimacie Batmana, które mi sie podobają. TDK to nie Shrek, ale nie moge powiedziec, czy mi sie podoba, bo go nie widzialem. Nie podoba mi sie sama wizja Nolana na postaci.

Sammy, czy ty jesteś spokrewniony z innymi uzytkownikami forum, bo wszyscy chwalicie Nolana?

Nie, nie stoje wciąz specjalnie na przekór. Uwazam, ze Joker ma fajny plaszcz. I ladny kolor rekawiczek.

Chwilowo, mozesz sie wybrac na "Iron mana" i "Sierociniec". W wakacje ciekawie sie zapowiada "Hancock" i trzecia cześc "Mumii" . "Indiana Jones" tez moze byc niezly. Oczywiście, wylącznie w kategorii popcorniaków, bo tylko z nich wybieralem.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

(A)nonim

CytatMam takie pytanie poza tematem...Czy wy jesteście jakos spokrewnieni? korzystacie z tego samego kompa? bo widze, ze chórek jest...
Grim i Mel chyba sie znają i lubią wiec mamy tutaj proces socjalizacji. ;)
CytatSammy, czy ty jesteś spokrewniony z innymi uzytkownikami forum, bo wszyscy chwalicie Nolana?
No a w tym przypadku o którym pisze Grim widac, jak świetnym narzedziem w socjalizacji są media i opinia publiczna. Oczywiście dochodzi tutaj tez konformizm i dynamika tlumu.
Oczywiście tych procesów nie da sie wykluczyc (bo one tez ksztaltują nasze gusta), jednak są tez osoby którym ten film sie po prostu podoba/nie podoba  i niezaglebiając sie mówimy ok. No i trzeba go tez ocenic obiektywnie.
Ja lubie wizje Nolana (genialne przerobienie postaci które zresztą jest bardzo inspirujące), ale potrafilem wytknąc BB rzeczy które mi sie nie podobaly. Z TDK pewnie bedzie podobnie, chyba ze wlaśnie te wedlug mnie zle cechy zlikwidują.
I to ze nie lubie filmów Schumachera pozwala mi na narzekanie na nie zawsze i wszedzie, ale po co? Nie nudzi mi sie, nie jestem masochistą, nikt mnie nie bil zelazkiem zebym musial sie znecac bez powodu nad innymi. Zresztą nawet w nich mozna znale?c pozytywy.
No a z drugiej strony mamy bzdury typu Burton/Nolan zrobil najlepszy film o Batmanie, nikt go nie przebije, bla bla bla. To jest komuś potrzebne?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mr.G