Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

LEGO BATMAN

Zaczęty przez nsmcny, 07 Kwiecień 2008, 21:36:28

Firm

Ale te brwi...hmmm....w kazdym bąd? razie bardzo dobrze przerobiony. Wlosy mogly byc lepsze ale jakoś to wygląda i bardzo pomyslowo.

Hydro

Udany ten Joker. Ja mam z Lego Batman dwa zestawy. Pierwszy to "Inwazja Pingwina i Mr. Freeze" (9 godzin ukladania, ale warto bylo :D) a drugi to pościg Batmobila za Two-Face. Za wszystko zaplacilem z 350 zl, ale dla mnie cena czegoś o Batmanie nie stanowi przeszkody ;)
It's a funny world we live in.

Grim Knight

Hje hje, Joker Ledgerowaty lepiej wygląda w Lego, niz klasyczny :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

kelen

Ja jedynie posiadam keychana z Jokerem. Cena pelnych zestawow mnie przeraza :P

Vahki530

Oj tak...Lego Batman jest strasznie drogie. Ale teraz powinno staniec. W ko?cu Euro spada na leb, na szyje ;)

Maik

W ludzikach lego jest coś milusiego i niewinnego... Super zobaczyc takiego Lego-Jokera :D

Silent Dark

Zrobili tez Lego Jokera Ledger Version ^^

Mel

Ledgoker to juz fanmade...

Silent Dark


codic

macie jakies namiary zeby zobaczyc tego fanmade'a ?
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Mel


Maxie Zeus

Innymi slowy... znajdziesz go na wcześniejszej stronie tego wątku :P

codic

sorka ze nie zajrzalem ;)
a fanmade fajny fajny.. zakupilbym takiego :D
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Mel

Mozesz sam sobie zrobic. Wystarczy, ze kupisz klasycznego Jokera Lego i "stopisz" mu fryzure ;D To czysty plastik, wiec nie powinno byc problemu.

kelen

No i czymszcerwonym poszerzyc usmiech :P