Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

JaRo II

 Ja chciałbym w końcu zobaczyc mojego ulubieńca- Scorpiona, bardzo ciekawa postac, jeden z popularniejszych wrogów Spidera. Tych najważniejszych już mieliśmy na ekranie (Goblin, Octopus i Venom) więc teraz nadeszła pora na tych popularnych pokroju już wykorzystanego Sandmana. Scorpion idealnie pasuje mi na czwartą częsc, wynajęty przez J. J. Jamesona, by dopasc Spidera, aby odkryc kto kryje się pod jego maską. Jeden wróg to jednak za mało, można by w końcu użyc Lizarda (i to on pasowałby na dowódcę).
Wiele plotkowano o Lizardzie połączonym siłami z Carnagiem. Jakoś nie widzi mi się ten projekt, Carnage to całkiem spoko gośc, jest jednak za ostry, na co Raimi nie pozwoli, poza tym Raimi sam przyznał, że on lubi tylko wrogów, na których się wychował, a niestety Carnage i Venom to nie jego pokolenie. Venoma dodał na siłę, co ewidentnie widac z Carnagiem też mogłoby nie wyjśc.
Co do plotek na temat Morbiusa- mam nadzieję, że się nie pojawi. Nie lubię tej postaci, Spider ma zdecydowanie dużo więcej ciekawszych i popularniejszych wrogów od niego, wampirami niech się zajmuje Blade.
Ostatnio pojawiły się wieści, że by może pojawi się Sęp, a w jego roli John Malkovith. Sęp, byłoby super. Mówi się też o Felicji Hardy jako o wspólniczce Sępa...
Jak już pisałem ja chciałbym Scorpiona (i jeszcze kogoś, może Lizard), aczkolwiek podejrzewam, że na postaci typu Scorpion, Mysterio, Elektro i Rhino (moi ulubieni) przyjdzie nam jeszcze długo poczekac, a może i w ogóle się nie pojawią. Ech...
Tak swoją drogą to Raimi zupełnie nie potrafi się wczuc w czarny charakter, przynajmniej moim zdaniem dotychczasowi przeciwnicy Spidera byli mało... po prostu mało źli.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Kadaver

John Malkovich potwierdził zagranie Vultura.

Hydro

Ech, czytanie ze zrozumieniem...

Fragment artyku?u na filmwebie:

"W grudniu informowali?my, i? John Malkovich jest g?ównym kandydatem do zagrania przeciwnika Cz?owieka Paj?ka w czwartej ods?onie "Spider-Mana". Teraz aktor potwierdzi?, i? rzeczywi?cie otrzyma? od Sama Raimiego propozycj? zagrania Vulture'a. Czy jednak go zagra, tego nie wiadomo, gdy? â€" o czym szeroko informowali?my w ostatnim czasie â€" na posta? Cz?owieka S?pa nie chce zgodzi wytwórnia."
It's a funny world we live in.

Gieferg

Sony podziękowało Raimiemu i będzie robić reboot opowiadający o nastoletnim Spider-Manie z nową obsadą.


KLIK

KLIK

Więc to by było na tyle jeśli chodzi o tę serię.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Huntersky

Ekranizacja Ultimate Spider-Mana? DO WANT! I może dzięki temu pająk pojawi się w marvelowym filmowym uniwersum.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Leon Kennedy

To ja juz dziekuje, bo nie mam ochoty ogladac filmu, ktory w pewnym stopniu na pewno skupi sie na problemach nastolatka...

Gieferg

Po SM3 ta seria nie wymagała w zasadzie kontynuacji, ale tym bardziej nie potrzebowała reboota.

Mimo wszystkich wad lubiłem tę serię i na czwórkę na pewno bym się wybrał do kina gdyby to była kontynuacja, nawet luźna kontynuacja z inną obsadą i reżyserem. Jednak restart i znowu origin z nastoletnim pająkiem w roli głownej (co już przecież było w jedynce)... dziękuję, postoję.

CytatI może dzięki temu pająk pojawi się w marvelowym filmowym uniwersum.

Niby z jakiej okazji jak robi go Sony, nie Marvel?

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Kadaver

Ciekawe, kto zagra Spidermana? Ja bym chciał Antona Yelchina.

Hydro

Jezu, szczerze brak mi s?ów... Mogli da? mu ju? doko?czy? t? seri?, a nie robi? 'bardziej mroczny' reebot (taa, zawsze tak mówi?, a wychodzi kolorowy shit). Jako? mi si? to nie widzi.

Znaj?c dzisiejsze wymagania przeci?tnego widza, Spider-Mana zagra Zac Efron, a MJ Vanessa Hudgens...
It's a funny world we live in.

Altair

I wtedy box office pobije wszelkie rekordy :P

BD96

#145
Mam propozycję do Altaira lub Hydro - może by tak zmienić nazwę tematu na "Spider-Man (2012), Nowy film o Spider-Manie, Nowa Spider-Produkcja," czy też coś równie ogólnie się odnoszącego do filmu SM, i dodatkowo rozmawiać sobie o wszystkim co związane z tym filmem, reklamując newsy, i tym podobne? Ok ale do rzeczy. W rolę Spider-Mana/Petera Parkera wcieli się Andrew Garfield. Jak oceniacie ten wybór? jak na razie trwają kastingi na dziewczynę Parkera... acz nie wiadomo czy to będzie Mary Jane, Gwen Stacy, ponoć istnieje możliwość że to będzie zupełnie nowa postać. Co do przeciwnika to chętnie zobaczyłbym kogoś kto by miał swój debiut na wielkim ekranie. Może by tak Vulture? skoro Peter ma być w czasach licealnych to Adrian Toomes mógłby być jego nauczycielem, a zarazem przedsiębiorcą, dyrektorem szkoły, kimkolwiek z pozycją i sensownym wyjaśnieniem czemu pracuje w szkole. Chociaż zawsze można wyjaśnić iż Peter Parker uczy się w prywatnym liceum do którego dostał się dzięki stypendium. Nie mam też nic przeciwko jakiemuś przeciwnikowi pobocznemu, jak choćby ktoś pokroju Shockera, Chance, czy też gwiazdy telewizyjnej Kravena The Hunter - skoro film ma być inspirowany światem Ultimate to nie widzę przeciwwskazań.  

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Altair

Nie zapominajmy, ?e film ma powsta? w 3D, wi?c b?d? musia?y si? tam znale?? spektakularne sceny, które b?d? stara?y si? "wyj??" z monitora. Co? czuj?, ?e idealnym rozwi?zaniem by?by Mysterio. Cho? dalej osobi?cie chcia?bym zobaczy? Scorpiona, lub Vulture'a.

Mr.G

Czy z punktu widzenia czysto prawnego, bior?c pod uwag?, ?e ta posta? pojawi?a si? w Daredevilu, w nowym Spidey'u móg?by pojawi? si? Kingpin?

Swoj? drog? bardzo ciekaw jestem innowacji jakie raczej na pewno zostan? wprowadzone w kostiumie, bo nie mo?na raczej powieli? poprzedniego. Z przyjemno?ci? zobaczy?bym co? w stylu Scarlet Spider.

Altair

A ja w stylu Ben Reilly Spider-man :)  To jest chyba najlepszy kostium pająka w serii komiksowej.

LelekPL

Najbardziej niepotrzebny reboot póki co. Owszem SM3 był beznadziejny, ale dajcie Raimiemu wolną rękę następnym razem i będzie lepiej. Jednak jeśli już musiał powstać to póki co przynajmniej potrafili uzbierać odpowiednich ludzi. Mam tu na myśli Marca Webba i Andrew Garfielda. Pierwszy wyreżyserował świetny i wizjonerski (500) Dni Miłości i w tym filmie na pewno udowodnił, że rozumie rozterki miłosne młodych mężczyzn. Drugi zagrał wyśmienicie w bardzo dobrym Boy A z 2007 roku. Jeśli nie widzieliście to polecam! W dodatku zyskał aprobatę samego Davida Finchera u którego zagrał w Social Network. Po tym filmie jak również po Never Let Me Go powinniśmy mieć ciekawy obraz umiejętności tego młodego aktora.
Póki co mój status na ten film brzmi - interesujące