Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gadgety z TDK z polsce.

Zaczęty przez Silent Dark, 29 Lipiec 2008, 13:53:31

Silent Dark

Czy widzieliście moze jakieś gadgety z TDK w Polsce?? ja widzialem tylko naklejki na zeszyty,jakieś teczki i skarbonki.Na tych naklejkach batman wygląda jakby z jakiejś kreskówki.A wy coś widzieliście? moze jakiś koszulki? Zapraszam do dyskusji :)

Crane

W Selgrosie widzialem bodajze bat-blok rysunkowy oraz zestawy skladające bat-olówków, bat-gumek i bat-temperówek.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Huntersky

Dodac tylko bat-zeszyty i juz mozna sie szykowac do szkoly. :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Hunter

a ja nawet widzialem bat koszulki na jarmaku

Dawid

HA! HA! HA! WHY SO SERIOUS?! HA! HA!

Firm

A ja nie... i mnie to bardzo boli.

Dawid

HA! HA! HA! WHY SO SERIOUS?! HA! HA!

Altair

Pamietam ze kiedyś mój tata przywiózl mojemu bratu Rekawice z Batmana Beginsa, które wydawaly odglosy walki.Ale z TDK w polsce widzialem tylko dupne figurki...Ta na Hot Toys przedstawiająca Jokera to cude?ko.

Mel

Heh...Wczoraj matka mi kupila w zabce takie jakieś blaszane pudelko na zamek z TDK (w środku byly zelki). No wie o mojej fascynacji...Stara krowa ze mnie, ale cieszylam sie jak dzieciak ;D Cóz...ladnie nawet to wygląda...

codic

Mel, podrzuc jakąś fotke tego :D
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Altair

Ha nie uwierzycie co mnie spotkalo w Realu (sklepie :)) Otóz przechodze sobie przy platkach śniadaniowych a tu nagle przede mną wielki szyld TDK.Oczywiście podszedlem do tej promocji.
Promocja dotyczyla platków Nestle.,,Kup dwie paczki, a batmobil dostaniesz w prezencie".No to kupilem.
W prezencie dostalem ten Batmobil, który okazal sie...miseczką na platki!Fajny bajer.Otwierasz ,,batmobil" a w środku jest srebrna miseczka i lyzka.Za lyzke robi..Batman :) :) :) 

codic

Kutwa! Ja kupilem platki, ale tylko z wyrzutnia.. zaraz lece obczaic tą "Twoją" promocje ! :D
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

kelen


ivona

Dajcie jakaś fote tego batmobilu :D

Altair

Postaram sie ją wrzócic, ale tylko wtedy gdy znajde chwilke czasu bo na uczelni sajgon :)
I'm sick, and tired....