Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gry Planszowe

Zaczęty przez Mihcim, 09 Wrzesień 2010, 23:39:41

Mihcim

Kto z was gra w porządne gry planszowe? Typu Talisman,Neuroshima Hex, Osadnicy itp.
Ostatnio zakupiłem planszówke World of Warcraft. W życiu nie spędziłem 7 godzin grając w gre planszową i jeszcze się nie nudząc.
Gra jest na prawdę ogromna. Dużo questów, ponad 100 plastikowych potworów, 18 postaci, 400 znaczników życia,enegri,kasy itp.
Gra jest nastawiona na walke która jest bardzo fajna. Są questy. Można levelować maksymalnie do 5 poziomu.
+Klimat
+Dużo Quesów
+Świetne detale na figórkach
+Mechanika gry
+Wiele możliwości rozwoju postaci!

-Ponad 2 godziny grania!!!
-Czasami można stanąć w miejscu na godzine i zastanawiać się co robić
7/10

Anarky

Ostatni raz gra?em w jak?? gr? planszow? dawno temu, a by? to ''Chi?czyk'' oraz Monopoly.  Ostatnio jednak spotka?em si? z gr? planszow? przy której ka?da niemal impreza jest udana, chodzi oczywi?cie o ''Alkohol'' -  adekwatna nazwa :D
Ja wam pokażę!

BD96

Również pogrywałem w różne gry pokroju Monopoly. Ostatnia do BIZNES po polsku. Można się wciągnąć naprawdę. W końcu to może być zalążek do prawdziwej kariery biznesowej :D. W każdym razie osiągnąłem mandat poselski, i rozkręciłem do granic możliwości biznes bodajże gastronomiczny.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Deuce

Ja gra?em w gr? Batman Forever. Mo?na by?o gra? w 4 osoby: Batman, Robin, James Gordon i posta? grana przez Nicole Kidman. Plansz? gry by?a arena cyrkowa, na której zgin?li rodzice i brat Dicka. Wrogami byli oczywi?cie Two-Face i Riddler, ale figurka tego drugiego tylko siedzia?a obok planszy. By?y 4 figurki Two-Face'a i mo?na by?o do niego strzela? z Bat-wyrzutni. Je?li si? trafi?o, to z automatu wchodzi?o si? na jego pole, by?o chyba 4 strza?y. Strzela?o si? te? przez ko?o ognia zawieszone na trapezie i to dawa?o wiele punktów. Kostka by?a niestandardowa, w kszta?cie diamentu. Nie pami?tam ju? co decydowa?o o zwyci?stwie, ale najwe?niejsze by?o pokonanie wpsomnianej dwójki vaillansów.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman