Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan-whatever

Zaczęty przez Huntersky, 09 Wrzesień 2008, 19:01:04

Adriann

Tak..były w sumie dwie możliwości fabularne,wybrałem tą..bardziej..dramatyczną,ciekawe czy ktoś zauważy mocne nawiązanie do odcinka TASu który mnie zainspirował..

franek

Wziąłbyś nie zdradzał. Podczas filmu na pewno się kapną, ale w sumie jesteśmy w epoce postmodernizmu i wszystko zostało już wymyślone, my tylko się przyglądamy i przerabiamy to na własne korzyści.


Show Must Go On!!!

Adriann

Ostatnie zdjęcia przed trailerem,chyba że będą jakieś gotowe ujęcia już..ale zobaczymy,tym razem chciałbym zaprezentowac autko którym poruszać się będzie nasz Gacek:




rocklee

Zdaje mi się czy to połączenie tumblera z batmobilem burtona xD

Adriann

Dokładnie tak:P
Mam nadzieję że nie razi takie połączenie;)

rocklee

Dla mnie bomba,  no właśnie żal, że nolan o tym nie pomyślał, bo batmobile burtona to kwintesencja pojazdu batmana jak dla mnie.

franek

Jak mi o tm powiedziałeś to sie zraziłem, ale wygląda suuper.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Zapowiada się mistrzostwo świata... Batmobil jest zarąbisty, szkoda tylko, że jest też zrobiony z modeliny/plasteliny i nie będzie miał raczej obrotowych kół - wiem, zdaję sobie sprawę, że tworzenie efektu obracających się kół w filmie poklatkowym, to byłaby mordęga. Ale i tak chylę czoła...
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann

#68
...Albo nakręcenie ujęć w których nie wymaga kręcenia kół, poza tym jest coś takiego jak green box i efekty komputerowe;)
EDIT:
W takim filmie jest od 10 do 24 klatek(zdjęć) na sekundę  by było to zmiarę reprezentacyjne..więc to dużo nie zmienia

franek

Za przyzwoleniem pierwszego scenarzysty, reżysera i producenta wykonawczego Adrianna, publikuję fotki z planu które strzelili fani (joke). Zdjęcia przedstawiają niedokończoną scenkę z filmu, która jest przedostatnią sceną w filmie. Oczywiście ze scenografią, światłem i resztą będzie wyglądała nieco inaczej, ale już teraz możecie zobaczyć pierwsze efekty naszej pracy.





Pragnę również dodać że pelerynka batmana będzie 2 razy dłuższa, ale Adriann nie miał tyle plasteliny.


Show Must Go On!!!

Adriann

Rozpowszechniasz tajne dane!:D

franek



Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

No no... czekam z niecierpliwością na pierwszy zwiastun. Mam nadzieje, że rzeczywiście uda się tobie Adriann ukończyć go przed dziesiątym. Powodzenia!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Coś mi mówił że będzie ciężko. Nie wiadomo czy przed 10 czerwca ale na pewno przed 1 lipca. Konsultujemy ze sobą wszystko i coś mi tak mówił że nie wiadomo.


Show Must Go On!!!

Adriann

Przed 10 tym nie da rady chociaż pracuje non stop..szlifuję skill narazie by nie wyszła z tego jakaś lipa;)
Miałem nic nie wrzucać ale no..ostatnie..:D