Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Begins

Zaczęty przez Mariano, 04 Luty 2008, 23:02:18

franek

Mam pytanie. Czy na 2-płytowej edycji z komiksem jest to komiks na papierze czy na płycie???


Show Must Go On!!!

Q

Jest to normalny komiks "Batman Begins - Stories The Inspired The Movie". Zawiera on historie, które zainspirowały twórców filmu:
    The Bat-Man - Pierwsza historia z Batmanem.
    The Man Who Falls - Klasyczna historia, która zainspirowała twórców Batman Begins.
    The Long Halloween - Chapter One - Kolejny komiks, który także zainspirował twórców filmu.

Więcej na temat limitowanej edycji specjalnej 2-płytowego DVD  "Batman Begins" - http://www.batcave.stopklatka.pl/index2.php?id=dvdbbegins2

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Dobra, to ja mam pytanie o wydanie Blu-ray - jest tylko jedno płytowe wydanie, czy istnieje też dwu płytowe jak w przypadku TDK?

LelekPL

Myślę, że skoro DVD miało swoje dwupłytowe wydanie, to czemu by Blu-ray nie miał takiego

Hydro

Wątpię, BB nawet w zagranicznych edycjach limitowanych posiada tylko 1 dysk. Myślę, że to co jest na DVD w postaci dwóch płyt zmieściło się na jednej BD.
It's a funny world we live in.

Drawski

Znacie tylko mój stary post napisany pod dawnym nickiem, wi?c chyba warto od?wie?y? moj? opini? o BB. Po pierwsze, to dla mnie 'Pocz?tek' nie by? nigdy filmem stricte o Batmanie, ale o Bruce'u Waynie i jego drodze, i w?a?nie tak go odbieram. Ciesz? si? ?e wykorzystano tu motyw Ligi Cienia, i jasno sprecyzowano czym zajmowa? si? Bruce podczas swojej podró?y. Zabrak?o mi jednak w?tku detektywistycznego, oraz ?wietnej dedukcji Bruce'a. Samo wykorzystanie imienia jednego z jego nauczycielki jako przykrywki dla Ra's Al Ghula mi absolutnie nie wystarcza. Miasto Gotham zosta?o pokazane wy?mienicie - brudne, zat?ch?e, pe?no w nim przest?pczo?ci i robactwa. Miejsce w którym nigdy nie chcia?by? si? znale??. I takie w?a?nie powinno by? Gotham. Dobrze ?e Christopher Nolan to pokaza?, bo Schumacher ca?kowicie zaniedba? ten element, ukazuj?c to miasto jako ?wiat neonów... Burtonowi wysz?o niepowyrównywanie lepiej, jednak dalej mi czego? brakowa?o. Scarecrow jest tu jedynie t?em dla Ra'sa i Ligi Cienia, a przynajmniej jak tak odczuwa?em. Nie zmienia to jednak faktu ?e Jonathan Crane na pewno spisa? si? lepiej ni? Two Face w sequelu. Ostatecznie daje ocen? 9/10

kelen

CytatNie zmienia to jednak faktu że Jonathan Crane na pewno spisał się lepiej niż Two Face w sequelu.
Tak, szczególnie jak zostaje pokonany paralizatorem i zajebista scena wejścia zostaje całkowicie zepsuta...

Drawski

CytatTak, szczególnie jak zostaje pokonany paralizatorem i zajebista scena wejścia zostaje całkowicie zepsuta...

Jak chcesz kelen, ale dla mnie był on bardziej szalony i lepiej pokazany niż Two Face, który w ogóle nie przypominał komiksowej wersji, i był on tylko Dentem ze zniszczoną twarzą.

kelen

I ten Dent pasował mi do całego filmu. Natomiast potencjał Scarecrowa został trochę zmarnowany.

Adriann

Dla mnie Strach na wróble wypadł nieźle,minusem był paralizator i to że było go jednak za mało w filmie.

Rado

Zgadzam się, że rola Scarecrowa została zmarnowana. I to nawet nie trochę lecz bardzo. Przecież on mógłby być spokojnie jedynym, głównym przeciwnikiem na cały film. Albo taki Zsasz. Mógł być o wiele lepiej wykorzystany...

Funky

Eeee tam dla mnie scena z paralizatorem jest dobra. Pokazano że Rachel umie sobie radzić, a Crane umiał tylko straszyć za pomocą swojego gazu bo pod względem fizycznym był cieniasem. To żaden Bane a zwykły naukowiec to nie dziwicie się że pokonał go prąd elektryczny ;)

Adriann

W sumie fakt. Ale to tylko film,spodziewaliśmy się więcej:>

Johnny Napalm

Dokładnie, też liczyłem na więcej po Scarecrowie. Marzyła by mi się bardziej rozbudowana rola w filmie dla Stracha, coś w stylu komiksowego ,,Boga strachu", gdzie Crane, jako ten fizyczny cienias, dostał po d..., ale jako schizol bardzo dobrze sobie pogrywał z Batmanem.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Tak na prawdę liczę porządnie na Stracha w przypadku ewentualnego reebota :D Bo postać zasługuje na więcej i więcej.