Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

Johnny Napalm

No tak, sugerowa?em si? imieniem podanym na ok?adce... czy?by pierwsza powa?niejsza wtopa Hachette?
"Ex post facto" du?o lepsze? Rado, no nie?le zareklamowa?e? nowych Avengers'ów. ;) Epicko?? i popadanie w przesad?, to chyba znaki rozpoznawcze tej ekipy. Acha... no i zawsze na ko?cu historii kto? z nich musi odej?? - przewa?nie tylko na kilka numerów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Jedno mi się spodobało u Avengers... bez pardonu spora ich ilość idzie do piachu ( pewnie już powrócili :P ) i jest to ich faktyczny koniec, do tego świetne rysunki i końcowe naj :). W sumie polecam.

franek

Ogłaszam wszem i wobec że za pośrednictwem geeka wiemy co się znajdzie w WKKM do 17 tomu :D http://polski-geek.blogspot.com/2013/04/a-tomy-12-17-kolekcji-to.html#more
Osobiście nie mogę się doczekać Marvels i może Secret War. Reszta jest mi na dziś obojętna.


Show Must Go On!!!

XIII


Widze że długo nie bedzie dla mnie nic ciekawego tom 13,15-17 już mam od Muchy, Mandry, DK a ja tak liczyłem na Daredevila

Nagi Wonrz

Marvelsy, Punishera i E is for Morrison/Quitely biorę na stówę. Resztę raczej sobie odpuszczam.

Kujaw

No i mamy już drugą zmianę względem brytyjskiej listy, więc ciekawe co nam wywalą?
Dobrze, że kupowałem tylko Mega Marvele, bo idzie dubel za dublem. Generalnie kupuje WKKM sumiennie jak leci, ale chyba najbardziej cieszę się z tak szybkiego wydania "Marvels" i Punishera, którego zeszyty od Mandragory podczytywałem sobie w Empiku.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Hm... Kujaw, o co chodzi z tymi Mega Marvelami? Jakoś nie znajduję na tej liście nic z tego co zapodał w MM Arek i Spółka.
Co do najbliższych planowanych numerów to, niestety nie powalają one na kolana.
Myślę, że będę brał Marvels i Punishera. Z pozostałych, zobaczymy. Jak patrzę na półkę HUDEGO i na ustawionę grzbietami komiksy z WKKM, no i na... uśmiechającego się już tam Hulka to, aż szkoda mi tego, że kilku numerów mi brakuje. Tylko co mi np po takim Thorze? :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nightrain

Jeszcze wi?kszym szajsem by?by chyba Dr. Strange... W?a?ciwie to przy obu p?acisz 40z? za 1/60 jakiego? arta na grzbiecie komiksu, z t? ró?nic?, ?e Thor ma jeszcze w miar? fajne rysunki ;) No i ten Ultimate Spider Man, gdzie? widzia?em na kwejku, ?e niby ma by?...
Btw avengersi byli ca?kiem przyjemn? lektur? ;> Uczta dla oczu, giwera dla rozumu, jak to z marvelem bywa. Przy ostatnich stronach, w których to bohaterowie opowiadaj? o swoich ulubionych momentach nie wiadomo kto i kiedy mówi... Do pewnego momentu jeszcze jako? mo?na - wskazuj? ''nast?pnego'', chocia? ja i tak ?adnego z nich nie kojarz?... No nie wa?ne, w ka?dym razie fajnie si? czyta?o. Bendis pozabija? kogo tylko móg?, ale by?o fajnie.

Valar Morghulis

Kujaw

Cytat: Johnny Napalm w 09 Kwiecień  2013, 00:29:52
Hm... Kujaw, o co chodzi z tymi Mega Marvelami? Jakoś nie znajduję na tej liście nic z tego co zapodał w MM Arek i Spółka.

Miałem na myśli to, że w tych zapowiedziach trzy pozycje już były u nas wydane, a cieszę się bo ogólnie jestem na bakier z Marvelem i z polskich wydań kupowałem wcześniej tylko Mega Marvele, a nic od Muchy, DK czy Mandragory, prócz Essentiala z Ghost Riderem.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Ok, proszę Was o opinię/doradzenie ws. Essentiali właśnie - są pieruńsko drogie, chociaż... przy cenie jednego albumu z WKKM... hm, no może nie aż tak bardzo. Liczba stron jest mega zachęcająca, brak koloru już nie tak bardzo.
Do rzeczy, wybór mam niewielki:
Daredevil, Punisher i Ghost Rider - co wybrać z tych tytułów. Ghost wydaje się być ciekawy, jego początki, tylko to, że jest rysowany z... oczami, no jest co najmniej dziwne. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Trudny wybór... Bierz jaki ci pasuje ale najlepszy to będzie właśnie GR. Brak Kolorów wcale nie jest taką wadą i tak się dobrze czyta, sam mam Spider-Mana ;)


Show Must Go On!!!

Rado

CytatGhost wydaje się być ciekawy, jego początki, tylko to, że jest rysowany z... oczami, no jest co najmniej dziwne

Heh, no tak, czasem się można zdziwić albo lekko uśmiać jak to kiedyś były te postacie rysowane. Np. krótka morda Lizarda, albo kilogramy pajęczyny pod pachami Spidera.

Rozumiem, że chodzi Ci o te nasze polskie Essentiale od Mandragory? Niestety, żadnego nie czytałem w całości, więc ciężko mi sprawiedliwie ocenić. Brałbym Punishera. Frank wymiatał zawsze.

Kujaw

Przymierzam się do Punishera, ale Ghost Ridera jak najbardziej polecam, zwłaszcza, że  komiksów z tymże u nas jak na lekarstwo.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

Kiedyś takie rysowanie było jak najbardziej na miejscu. Za 50 lat pewnie też będą się ze zdziwieniem patrzeć na dzisiejszych rysowników "Jak oni w tamtych czasach śmiesznie rysowali". Btw myślę że oczy u GR to dobry pomysł, będzie wyglądał psychodelicznie.


Show Must Go On!!!

Rado

CytatKiedyś takie rysowanie było jak najbardziej na miejscu.

Co nie zmienia faktu, że dzisiaj wygląda to śmiesznie.

CytatBtw myślę że oczy u GR to dobry pomysł, będzie wyglądał psychodelicznie.

No tak. Psychodelicznie. Czaszka z oczami. Jeszcze uszy jej dorobić, to już w ogóle będzie psychodela! Nawet Murray z Monkey Island nie miał oczu. Poniżej, przykład pół - psychodelizmu, brrr: