Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ulubieni herosi ze świata DC

Zaczęty przez Leon Kennedy, 16 Wrzesień 2009, 13:42:14

Leon Kennedy


Picard

Absolutnie sobie żadnych jaj nie robię! Gdyby, któryś z Green Lanternów miał chomika - wiecie takiego małego skubańca z pierścieniem mocy i w zielonym wdzianku - wtedy może bym się zastanowił. A tak tak Krypto króluje!  ;D
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

(A)nonim

Jeden Zielony Latarnik był wiewiórką.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Picard

No, to już jest coś!  ;D Chodź podejrzewam, że był to jedynie obcy wyglądający podobnie jak ziemska wiewiórka. A Krypto to prawdziwy pies jak się patrzy! Tylko z mocami i Supermana i jego pelerynką...  ;)
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

Leon Kennedy

Ta wiewióra była pokazana w animacji Green Lantern ;)

Deuce

1. Jean Paul Valley - pocz?tkowo odbiera?em go jako pierdo??, szczególnie z g?upio ?ci?tymi w?osami i w okularach. Kiedy Tim go wytrenowa? i podci?? w?osy, zacz??em zmienia? o nim zdanie i si? do niego przekonywa?. Zaraz po tym jak zosta? Batmanem, znów mnie do siebie zrazi?, bo by? zbyt brutalny i ?le traktowa? Robina. Dzi?, jego poczucie sprawiedliwo?ci, jest bardzo bliskie moim pogl?dom, a on, jako Batman, by? dla mnie najlepszy. Dodatkowo kierowa? nim System, co t?umaczy jego agresywne zachowania. Lekka zadra jednak pozostaje po tych 3 laniach, które sprawi? Bane'owi  ;D .

2. Eradicator - mój ulubienie? w?ród tych, którzy nosz? eS na przodzie kostiumu. Tu równie? decyduj?ce znaczenie ma zbie?ne poczucie sprawiedliwo?ci, które polega na dos?ownej eliminacji przest?pców. Moj? sympati? zyska? po starciu z Cz?owiekiem Ze Stali. Ponadto o?ywi?, a nast?pnie ocali? ?ycie Supermana, cho? nie zawsze grali w jednej dru?ynie.

3. Dick Grayson - pozna?em go ju? jako Nightwinga i w tej roli jest najlepszy. Nie potrafi? ?y? w cieniu Nietoperza i musia? si? usamodzielni?. Wysz?o mu to tylko na dobre. Ponadto jego wspó?praca z Batmanem nie zako?czy?a si? definitywnie. Dodatkowo nosi? d?ugie w?osy, co, w latach 90-tych, wydawa?o mi si? wzorem m?sko?ci.

4. Booster Gold - jego lubi?em, bo cz?sto pomaga? Supermanowi i mia? bardzo interesuj?cy kostium. W TM-SEMIC'ach nie by? takim weso?kiem, jak teraz go przedstawiaj?, szczególnie poza komiksem. Gdyby tak? postaw? prezentowa? w latach 90-tych, pewnie bym go nawet nie lubi?, a tak sentyment pozosta?.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Rexio

#21
-Batman ( Mroczny Rycerz sprawiedliwości , 1 heros jakiego poznałam , - ma to coś czego inni nie mają )
-Green Arrow
-Nightwing
-Superman
-Flash ( zacharakter i zosyc śmieszne odzywki )

ashelos

Ja od DC akurat za dużo superbohaterów nie lubię , ale tych których lubię postaram się wymienić:

-Batman -  Batmana lubię już od bardzo dawna. Podoba mi się w nim jego realizm(nie ma super mocy, zmaga się z ludzkimi problemami) oraz mroczne i realne uniwersum(m. in. mroczny klimat Gotham i cała masa wspaniałych i oryginalnych  złoczyńców).

-Green Arrow- Zieloną Strzałę lubię, lecz do końca nie wiem dlaczego. Jakoś tak przypadł mi do gustu.

-Flash - Za jego strój i to coś :)
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Rexio

No ba...kto na tym forum nie lubi Batmana ?  ;D

Drawski

Kolejno?? przypadkowa.

- Batman (nie b?d? uzasadnia?, moja obecno?? tutaj jest ju? uzasadnieniem)
- Nightwing (zdecydowanie ma zagadki ?eby by? lepszy od Batmana. Wiele prze?y?, wiele si? nauczy?)
- Superman (Najlepszy superheroes DC Universe, ostatnia nadzieja ludzko?ci, legenda! ;D)
- B'Wana Beast (Za ciekawy wachlarz mocy, i zdolno?? do po?wi?ce?)
- Green Arrow (Za lewicowo??, anty-systemowy punkt widzenia, za skuteczno??)
- Booster Gold (Za charakter, dystans, za to ?e mog? dosta? zabawn? i wymagaj?ca historie w jednym)
- Blue Beetle (Jak powy?ej...)

Jest jeszcze kilka, mo?e kiedy? b?dzie chcia?o mi si? zrobi? wi?ksz? rozpisk? a'la juby.

Guyver87pl

Cytat-Flash - Za jego strój i to coś :)

Komentarz Black Canary dotyczący kostiumu Flasha  ;D



Moje typy:

1. Batman - Czy trzeba podawać jakieś powody? Goddam Batman!!

2. Apollo i Midnighter z "Authority" - Jedno z moich ulubionych komiksowych małżeństw. Nawet psychopaci wylewający hektolitry krwi przeciwników potrafią kochać...

3. Resurrection Man - Ciekawa postać z bardzo oryginalną mocą.

4. Blue Beatle (Jaime Reyes) - Po prostu fajna postać.

5. Captain Marvel - Powiew oldskulu z czasów kiedy wszyscy bohaterowie byli nieskazitelni i pozbawieni dylematów moralnych.


franek

Superman - czyli koleś otwierający szereg tych fajnych i zajedwabistych bohaterów z DC i tych trochę gorszych z Marvela.

Batman - Hardcore sam w sobie. Brutalny, fajny, mroczny.

Robin - Ma fajny charakter. Podoba mi się okres w którym buntuje się przeciwko Batmanowi (cały ja) i zmienia się w Nightwinga

Nightwing - To co Batman tylko z poczuciem humoru.


Show Must Go On!!!

Ponello

#27
Ja lubię najbardziej Robina, supermana i oczywiście Batmana mają fajny styl :D

Superman piszemy razem. Mógłbyś trochę bardziej uzasadnić, czemu akurat oni?
WHY SO SERIOUS?

Jadire

Batman
Nightwing
Supermana za? nie lubi? .Jest jak dla  mnie zbyt grzeczny.
Constantine
Ra's al Ghul
Każda ambicja ma swoją cenę. Jeśli pragniesz czyjejś śmierci, musisz być gotów podzielić jego los

Leon Kennedy

Dość tego!! Każdy następny post bez uzasadnienia będzie karany ostem. Skończyłem prosić.