Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Mihcim

Fuckin Hell sorry Hard!
A czy ja mam cos odbierac od ciebie?

Harvey

Grami które bym polecił są:
- "S.t.a.l.k.e.r. cień czarnobyla" jak i prolog tej gry "S.t.a.l.k.e.r. Czyste Niebo"
- Star Wars Kotor i SW Kotor 2 The Sith Lords
- Gta 3
- seria Call of Duty
- Operation Flashpoint
- seria Command & Conquer
O wszystkim decyduję moneta... , "czysta" strona nakazuję dobre uczynki, "zła" przedstawia cię jako mordercę...

Shadow

Ja na chwile obecną gram w: Tibie, Wolfenstein Enemy Teritory, Grand Theft Auto Vice City/San Andreas i Spore (Dzieło twórców The Sims,świetny symulator kosmiczny polecam.)
You think you won and then it's all gone...

Mihcim

Ja obecnie czekam na Residenta 5, narazie to w demo :)
A teraz to w LOTR Conquest i CoD 5

Altair

Mihcim jaki jest Conquest bo jeszcze nie gralem? :(

Mihcim

Conquest jest hmmm jakby to ujac nudzi ci sie pograj w Conquesta na Necie
ja przeszedlem kampanie dobra ktora byla troche "inna" od tej ktora znamy w ksiazkach i filmach. Fajnie bylo grac zlymi czujesz to potege grajac Sauronem :). Lokacje sa duze i wygladaja ladnie, czasem sa bugi lub w niektorych miejscach np. w Shire na moscie na inna "wysepke" podczas misji tam przelatoja orly i ciagle tam ginelem. Gra jest fajna ale bez rewelacji. To bardziej nastawiony Co-Op, Multiplayer niz single  :)
Plusem gry jest muzyka ktora byla swietna, warto dodac ze sa Bohaterowie i bardzo dobrze oddane lokacje szczegolnie Helmowy Jar
Plusy:
Muzyka
Grafika (w niektorych miejscach)
Lokacje
Grywalnosc
Minusy:
Tesktory
Czasem drobne Bugi
Kampania dobra jest poprostu nie dobra
8/10

Altair

no cóż czyli póki co nie opłaca się wydawać 200 zł ;)

Mihcim

Czy ja wiem. Akurat lubie lotr i kupilem gre i jestem zadowolony. Ale 200 zl wydalbym na RE5
ktory wychodzi za miesiac :)

Altair

Wole tansze Assasin Creed.A moze POP Zero-grales?

Mihcim

POP zero? co to? Prince Of Persia?

Altair

Yep :)
Posted on: 15 Luty  2009, 17:13:46

 Mihcim, by the way:Bede staral sie o The force unleashed na Ps3,moze w to grales?

Mihcim

Gralem, mam i przeszedlem wiele razy :)
Uwielbiam Star Wars i szczerze ci powiem ze to jest brakujacy element miedzy 3 a 4 czescia  powinienes w to zagrac :)

Altair

To swietnie.A jest dluga?Bo niechcialbym kupic gry na 2 godziny ;)

Mihcim

Wiesz ja mam taki zwyczaj ze przygodowki przechodze z jeden dzien, na szybkiego a potem jeszcze raz zeby zbierac bonusy. Gra jest na jakies 4 max 6 godzin :)
Ale ja ci polecam kupic RE5 to jest ONLINE! mozesz przejsc cala gre z gosciem z Chin albo grac kumplem :)

Altair

RE fanem raczej nie jestem.A w nowiutka fife 09 grales?Bo to moj second target :)