Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Johnny Napalm

Sorry, tak my?la?em, ?e kto jak kto, ale ty nie mo?esz si? myli? w kwestii bander, marynarzu.  :D No, ale wola?em si? upewni?, bo takie czerwone iksy na bia?ym tle kilka razy mi si? o ?lipia obi?y, jak ogl?da?em filmy o piratach, no i zdaje si?, ?e powiewa?y one na hiszpa?skich galeonach.

Kurde ma?, fiuu, to si? uzbiera?o nieco czasu od momentu kiedy ostatni raz co? tu wrzuci?em. Za miesi?c to b?dzie chyba z rok. Czas wzi?? si? do roboty. Mo?e zaliczona She-Hulk mnie troch? zmotywuje do rysowania, bo na serio – podobnie jak wcze?niej Hulk – lektury Sa?at jako? mnie pobudzaj? do chwycenia o?ówka w d?o?. ;D

A na koniec, je?li bym ponownie z?apa? wiatr w ?agle i zacz?? co? tworzy?, wówczas mo?e bym co? namalowa?. Jednak ?eby nie robi? tego za bez durne – chocia? efektem pracy bym si? z Wami podzieli? w formie zdj?cia – chcia?bym wybada?, czy kto? z Was mo?e by?by zainteresowany obrazem olejnym 100x70 cm, przedstawiaj?cym najs?ynniejsz? ok?adk? z Knightfall'a, gdzie Bane z?ama? Uszatego? Pytam, bo niestety musia?oby to nieco kosztowa?, bo chcia?bym ?eby mi si? to chocia? zwróci?o za farby. Najwy?ej, jak go ju? ostatecznie urobi?, to wystawi? go na jakiej? tam tablicy, czy czym? podobnym. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

No ja byłbym czymś takim zainteresowany. Ile by to miało kosztować, Johnny?

Johnny Napalm

Ok, Rado, sprawdź PW, podałem tobie w niej cenę takiego obrazu. Gdyby ktoś też był zainteresowany czymś w tym stylu, to poproszę o info również na PW. :)

Aha, nie musi to być koniecznie ta okładka. Jak by ktoś miał życzenie i coś sam sobie wymarzył, to proszę dać znać. Klient nasz paaan...
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

D?em dobry, dawno mnie w dziale nie by?o ale przynosz? wam w darze Selink?, któr? ostatnio nabazgra?am- Hips don't lie ;)

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Pierwsze co pomyślałem, widząc twojego arta, to to, że masz już swój styl i swobodnie nim operujesz, tworząc rysunki po prostu od tak, bez żadnego wysiłku, lekką ręką,  bo kreska na to wskazuje. Także szacunek.
Drugie to, że Selina, mimo tego, że lubię krągłe babki, nieco rozbyła się w biedrach. Trochę jak Halinka. Ale co tam, wybaczamy jej - Selinie z twojego rysunku, bo jest sexy.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Haha, paradoksalnie jeszcze daleko mi do tego- serio :)
Może faktycznie troszkę zbyt bumpy ją zrobiłam, ale tak miałam w zamyśle by miała krągły tyłeczek :D Tak czy siak bardzo dziękuję :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


sporpigal

Mój fan art to gif a raczej część animacji jaką przygotowuję , niestety reszta jest powyżej 18 roku życia  ;)

Yarva Demonicus Etrigan.
Change, change the form of man.
Free the prince forever damned.
Free the might from fleshy mire.
Boil the blood in heart of fire.
Gone, gone the form of man,
Rise the demon Etrigan!

Rado

Tutaj wszyscy dorośli więc możesz wrzucać co masz, heh.

Adriann

Przydałoby się troszkę więcej klatek,poza tym super;)

Johnny Napalm

Świetne!
W jakim programie robisz swoje animacje?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

Ale posta? 'zapo?yczy?e?' z filmu 'Superman-Batman: Apocalypse'
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

sporpigal

A no zapożyczyłem ale to dobry sposób na naukę animacji , a program to corel photo paint
To moje animacje : http://www.hentai-foundry.com/pictures/user/sporpigal
Yarva Demonicus Etrigan.
Change, change the form of man.
Free the prince forever damned.
Free the might from fleshy mire.
Boil the blood in heart of fire.
Gone, gone the form of man,
Rise the demon Etrigan!

Adriann

You sick bastard!:D

BlackBat

Heloł :) Na samym początku bytności na forum wrzuciłam rysunek z elseworldowym batsem. Jakiś czas temu postanowiłam sprawdzić, czy faktycznie mam jakiś progress i wyszło to :)



Dla porównania, stare i nowe :D

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Na pewno zrobiłaś się jeszcze bardziej pokręcona, ale progres też widoczny jest gołym okiem. Super.