Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wymarzona druzyna z DC

Zaczęty przez Silent Dark, 24 Lipiec 2008, 15:27:29

Hydro

Jak dla mnie to:

Joker
Mad Hatter
Scarecrow
Riddler
Bane
Pingwin
It's a funny world we live in.

BD96

Właściwie to chętnie zobaczyłbym w pewnym sensie odmienione Teen Titans, który w pełni czerpie z nazwy "Teen"... nie czytam zbytnio ich, ale wiem od (A)nonima że tacy z nich Nastoletni Tytani jak ze mnie Joker. W każdym razie coś na kształt:

- Robin (Damian Wayne)
- Batgirl (Stephanie Brown)
- Supergirl (Kara Zor-El)
- Green Arrow (Connor Hawke)
- Blue Beetle (Jamie Reyes)

Czyli coś świeżego, z fajnymi postaciami.
Takich TT to bym chętnie czytał!
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Deuce

Mój pomys? na dru?yn? to:

Batman (Bruce Wayne) - przywódca grupy w czasie akcji
Bane (brat Bruce'a Wayne'a) - dawa?by si?? oraz opracowywa? elementy dzia?ania w ci??kich sytuacjach
Nigthwing (Dick Grayson) - spryt, szybko?? oraz zwinno?? w czasie akcji
Azrael (Jean Paul Valley) - móg?by pe?ni? rol? ucznia jak dzia?a? zespo?owo i skutecznie, aby potem móc dzia?a? samodzielnie
Oracle (Barbara Gordon) - "mózg" akcji. Mog?aby obserwowa? co si? dzieje przez kamery w kostiumach reszty grupy i doradza? jak najskuteczniej zadzia?a?. Pe?ni?aby rol? Bruce'a Wayne'a tak jak on to robi? w Batman Of The Future.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

BD96

Jako? nie widz? aby Bane dzia?a? w ich dru?ynie. Je?li ju? mieliby?my si? pokusi? na taki duet to wy??cznie jak najbardziej duet. Chodzi mi oczywi?cie o Bane & Batman którzy wspólnie rozwi?zuj?... dobrze nie b?d? si? oszukiwa? nie widz? po prostu Batmana i Bane'a razem. Mog? jeszcze zrozumie? ich tymczasow? wspó?prac? kiedy maj? wspólny cel, ale sta?y duet to co? ?miesznego. Go?? z?ama? mu kr?gos?up, a teraz na sta?e do??cza do jego dru?yny? chyba ?e twoja dru?yna bytowa?a by na innej ziemi gdzie Bane nie by? z?oczy?c?...
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Deuce

Ja, oraz twórcy komiksów o Batmanie, jeste?my w stanie sobie wyobrazi? tak? sytuacj?  ;) . Bane dzia?a? ju? w dru?ynie Batmana i pod jego dowództwem, a ich wspó?praca uk?ada?a si? poprawnie, a nawet dobrze. Je?li mi nie wierzysz, radz? zapozna? si? z Batman: Gotham Knights nr 33-36.
Bane pokona? Batmana, Batman pokona? Bane'a i mamy remis. Przyja?ni pewnie by nie by?o, ale wzajemna tolerancja i poszanowanie ju? tak.
Granica mi?dzy z?em a dobrem jest bardzo cienka. Cz?sto jest tak, ?e ten bardzo z?y staje si? nagle pozytywnym bohaterem i odwrotnie. Widz?, ?e czytasz sporo ró?nych komiksów, wi?c powiniene? to dostrzec. Nigdy nie ma tak, ?e jest tylko bia?e i czarne. Do czytania komiksów potrzeba na prawd? szerokiej wybora?ni, bo inaczej to wszystko traci sens  ;) .
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

BD96

W takim razie nie mam wyobraźni ;D. Fakt iż Bruce i Bane są braćmi to rzecz którą obaj ponowie pragnęli zrozumieć, dowiedzieć się prawdy. Nie przysługiwało to większemu celowi, dla dobra, tylko dla wyjaśnienia sobie osobistych spraw - obaj mieli w tym interes. Jakoś tylko takowy duet umiem sobie wyobrazić. Może gdybym przeczytał coś co pokazywało by taką drużynę i sposób w jaki komiks byłby napisany możliwe iż pomysł przypadł mi do gustu.
Posted on: 11 Wrzesień  2010, 15:07:11

 Moja druga wymarzona drużyna - Secret Six!
Świetny komiks, polecam każdemu.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

bart-allen

#21
Sekretna szóstka kocham. Mój wymarzony team to The Vice-zastępcy Justice league którymi dowodzi Golden Booster a potem są:Question(Wicelider)Steel(Spec od uzbrojenia)Green Arrow 2(Rekrut i łucznik)Impulse 2(Rekrut i Zwiadowca).                                                         

Post Merge: 22 Czerwiec  2012, 16:20:15

Na krótko był u nich jeszcze Talon ale w Vice vol.2 issue 2 umarł dopadnięty przez Court Of Owls i zabity po tym jak Albert Queen rozprawił się z szpiegiem z Court
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem