Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nasza kolekcja DvD

Zaczęty przez JaRo, 23 Maj 2008, 19:30:14

Gieferg

Iron Man któego miałem zamiar kupić jak tylko się ukaże będzie u nas najprawdopodobniej tylko w wydaniu 1-płytowym :( Jeszcze nie wiem czy to nie sprawiże go skreślę z listy zakupów na 2008 rok...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Hydro

Ale na pewno na 1-płytowym będzie troche dodatków... I to w miare, mam nadzieje.
It's a funny world we live in.

kelen

Oczywiscie, ze beda. Trailer i bezposredni dostep do scen!

Hydro

It's a funny world we live in.

kelen

Oczywiscie mam nadzeje, ze tak nie bedzie.
Strasznie mnie wkurza, jak moj ulubioy film dostaje wlasnie takie dodatki. Az odechciewa sie kupowac.

Huntersky

Cytat: GiefergIron Man któego miałem zamiar kupić jak tylko się ukaże będzie u nas najprawdopodobniej tylko w wydaniu 1-płytowym  Jeszcze nie wiem czy to nie sprawiże go skreślę z listy zakupów na 2008 rok...
Wszystko wskazuje, że jest to prawda. Na stronie Imperiala jest wydanie 1 DVD Irona obok dwóch wydań 2 DVD IJ4...pozostaje Hmv?
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

Jakby HMV miało wydanie w metalboxie to i owszem. Niestety mają jakąs zakichaną główkę. No i druga sprawa - nie wiem czy aż tak mi zalezy na Iron Manie żeby sprowadzać go sobie z zachodu kiedy jest jeszcze nowością i kosztuje sporo, zwłaszcza że potem muszę robić kopię zapasową z dodnymi napisami PL bo oglądanie samemu to żadna przyjemność.

btw - Przykro mi zabijać nadzieje co niekórych, ale jednopłytowy Iron Man to po prostu pierwsza płyta z wydania 2-płytowego. Ma tylko kilka Deleted scenes jako dodatki, choć i tak mogło być gorzej.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Mam nadzieję że jednak Imperial wyda wersje 2DVD Iron Mana bo mam zamiar kupić ten film.

Szkoda że nie robią tak jak Galapagos. Nawet jeśli film X ma dwie wersje, jedno- i dwupłytową, zawsze wydają tylko wydanie dwudyskowe. I tak być powinno.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

#24
Za to nowego Indiane Jonesa można kupić w wersji 1-płytowej, 2-płytowej, 2-płytowej w metalboxie, 2-płytowej z czaszką. Great. Szkoda że akurat ten film mnie nie obchodzi.

Galapagos spisuje się o wiele lepiej. Nie dość, że zawsze można liczyć na 2-płytówkę to jeszcze po jakimś czasie można ją tanio kupić (jak choćby teraz Begins, Superman Returns i parę innych), podczas gdy u Imperiala po jakimś czasie 2-płytówki nie mozna kupić wcale :/

CytatMeh, jaka główka.
Ta którą powyżej pokazałeś. To co teraz pokazałeś będzie w kazdym brytyjskim sklepie i to nie jest metalbox, a chodziło mi o tzw hmv ecxclusive - np Die Hard 4.0 i nowego rambo tylko u nich można było kupić w metalu (i z Rambo tak własnie zrobiłem)

Nowości zazwyczaj polskich napisów nie mają, gdyby miały miałbym na półce na pewno o wiele więcej wydań angielskich niż mam. Nowe wydania starych filmów już prędzej.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Huntersky

Jeśli dobrze liczę, 2 DVD Irona będzie kosztowało razem z przesyłką ok. 75 zł (poprawcie, jeśli się mylę). Gdyby wydali to w Polsce, trzeba by było zapłacić niewiele mniej, a może nawet więcej.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

Na pewno nie kosztowałby więcej. 65 to obecnie praktycznie górna granica cenowa takich wydań (tzn dwupłytówki bez dodatkowych bzdetów w stylu tranformujących się pudełek). No i byłaby polska wersja językowa co robi spora różnicę.

Może zadowolę się jednopłytówką jeśli zejdzie do 39 zeta zanim zachodnie wydana poważnie stanieją.

No iw idzę że kolejna pozycja do kupienia lada chwila wychodzi - Into The Wild (wydanie teżniestety nie za ciekawe).
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Cytat: Gieferg w 29 Wrzesień  2008, 21:41:18
Za to nowego Indiane Jonesa można kupić w wersji 1-płytowej, 2-płytowej, 2-płytowej w metalboxie, 2-płytowej z czaszką. Great. Szkoda że akurat ten film mnie nie obchodzi.
Od razu widać czym się kierowali. Indy'ego obejrzało ok 900 tys. widzów, Iron Mana chyba nawet nie 150 więc widocznie uznali że warto wypuścić jakąś tandetną plastikową czaszkę, a wszystkich zainteresowanych posiadaniem porządnego wydania Iron Mana (mnóstwo dodatków na drugiej płycie!) olać ciepłym moczem.

Dwupłytowe Into the Wild nie ukazało się w UK, więc i u nas go nie uświadczymy.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

El Cornetto

CytatNowości zazwyczaj polskich napisów nie mają, gdyby miały miałbym na półce na pewno o wiele więcej wydań angielskich niż mam. Nowe wydania starych filmów już prędzej.
Nie byłbym tego w 100% pewien. Tzn, wszystko zależy od tego czy wydanie idzie od razu na całą Europe czy na poszczególne kraje. No i wydaje mi się, że skoro u Niemców wszystkie filmy są wydawane również z myślą o Turkach (napisy, okazyjnie dubbing) to i w UK może zaczęli myśleć o tych 2-3 milionach Polaków.

Crane

Ach gdyby tak można było już przestawić się na Blu-ray... Z tego co widzę sporo wydań które wychodzą w UK mają nie tylko polskie napisy, ale i lektora.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.