Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

PROJEKTY ZAWIESZONE - dyskusja ogólna

Zaczęty przez Maxie Zeus, 04 Lipiec 2008, 22:48:06

Który z zawieszonych bat-projektów najch?tniej chcia?by? zobacz? na du?ym ekranie?

Batman Triumphant
4 (7.7%)
Batman III (wg. Burtona)
24 (46.2%)
Batman vs Superman
7 (13.5%)
Batman Beyond
5 (9.6%)
Batman: The Dark Knight Returns
5 (9.6%)
The Bruce Wayne Series
7 (13.5%)

Głosów w sumie: 52

Arkham

#30
Zagłosowałem na Batmana III. Zawsze byłem ciekaw koncepcji Tima Burtona na sequela Batman Returns. Zaintrygował mnie pomysł na Robina - Czarno skury chłopak który nie ma prawdziwego imienia i nazwiska, po prostu Wayne nazwał by go Robin. Nikt o nim nic miał nie wiedzieć, nawet Vicky Vale i Jim Gordon, tylko Alfred. Robin miał mieć talent do mechanicyzmu. Znalazłem na BatCave fragment w którym piszę że
CytatBurton zdążył nawet zaprojektować kostium młodego pomocnika Mrocznego Rycerza. Projekt wykorzystała później firma Hasbro do produkcji figurek.
Ktoś może wie która figurka jest zrobiona za wzór projektu Burtona?
Podoba mi się tez pomysł filmu "Batman: Year One" według Darrena Aronofsky, Franka Millera.

kelen

Chodzilo o stroj Robina. Zaraz go znajde
Posted on: 09 Maj  2009, 19:12:20

 
To ta

Darth_Revan

Ja też wolał bym Batmana III wg. Burtona(a kto by nie wolał od dziecinnego Forevera dla małolatów). Dlaczego? Bo jakoś brakowało mi w Powrocie Batmana, Robina. Po drugie może by dali de Williamsa na Dwie-Twarze, tak jak ponoć mieli zrobić w wspomnianym prze zemnie powrocie Batmana. Wolał bym już dawnego Lando Carlissiana w roli Two-Face'a niż marnego Lee Jones'a, którego umiejętności zostały poprostu zmarnowane. A po trzecie może to był by film pokazujący jak Gotham staję się "czystym miastem", a jak dobrze wszyscy wiedzą, żaden film nie pokazał końca walki Batmana z szaleństwem, mafią i brutalnością o Gotham City
Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

Maxie Zeus

Cytat..żaden film nie pokazał końca walki Batmana z szaleństwem, mafią i brutalnością o Gotham City
I żaden nie pokaże. Bo taki koniec nie będzie miał miejsca. Batman zresztą jest tego w pełni świadomy..

Darth_Revan

No w sumie tak. Ale nigdy nie wiadomo co reżyserowi wpadnie do głowy przykładem jest s.p. schumacher, który pokazał zamiast potężnego Bane'a, warczącą kupę mięśni udającą tylko złoczyńce którego miał odzwierciedlać...
Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

red fox

Witam - to mój pierwszy post  :)
O ile dobrze pamiętam,to pod koniec lat 90-tych widziałem w jednym z zagranicznych magazynów komiksowych / w Empiku / malowany plakat do filmu " Batman: Genesis " - o ile mnie pamięć nie myli,miał tam grać Sylvester Stallone i Kurt Russel jako Gordon - czy to był w ogóle jakiś oficjalny projekt,czy tylko takie gdybania?.

Leon Kennedy

Raczej tylko gdybanie i dobrze, bo Stallone to tam pasuje jak ja do szkółki niedzelnej ;)

Kadaver

Mnie akurat Stallone pasuje na Batmana(albo pasował,jak był młodszy).

red fox

Z tego co pamiętam,to był wymieniany do roli jakiegoś przestępcy / mafioza - myślę,że Stallone to dobry aktor,co pokazał choćby w " Cop land " i byłby dobrym,czarnym charakterem.

Leon Kennedy

Aktora również lubię i cenię za parę filmów, ale w Gacku bym go nie chciał widzieć, a strach pomyśleć co by było... gdyby mu zaproponowali główną rolę :P.

red fox

Główną to nie ;) ale na jakiegoś bossa mafii by pasował ;)


Anarky

Osobiście wahałem się czy oddać głos na Batman III (wg. Burtona), czy też może Batman Beyond. Jeśli chodzi o tą pierwszą niedoszłą produkcje (na którą ostatecznie oddałem głos), to o klimat martwić się nie trzeba. Zapewne nie odstawał by od tego który widzieliśmy w dwóch poprzednich filmach o Batmanie. O postać antagonisty Riddlera, też nie trzeba było by się martwić.Tim Burton już wcześniej udowodnił że potrafi stworzyć nie tylko szalone i mroczne postacie ale przede wszystkim ciekawe i intrygujące. Jeśli chodzi o drugą niedoszłą produkcje, to tu intryguje mnie przede wszystkim cyberpunkowy klimat. Gdyby odpowiednio to ukazać, odchodząc od gotyckiego starego Gotham City to kto wie. Nie mówię tu oczywiście o pójście w tak styl miasta jaki zaprezentował Joel Schumacher w swoich filmach, czyli neony i takie tam.


Ja wam pokażę!

Mick Knight

Ja oddałem głos na BT ponieważ nie było by problemów: Robin taki sam jak w BiR, Bruce powinien mieć mroczniejszy kostium, a sracecrow- identico jak w TAS. :p

Leon Kennedy

CytatNp.Maroniego?

No moze, moze... Stalone to w koncu cos tam potrafi :D. Chodz ciagle go jakos nie widze :P