Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dredd

Zaczęty przez LelekPL, 22 Czerwiec 2012, 20:12:07

LelekPL

http://www.youtube.com/watch?v=PifvRiHVSCY

Niedawno wyszedł pierwszy trailer do filmu Dredd... Dość niespodziewanie bardzo, ale to bardzo, przypomina mi film The Raid: Redemption, włącznie ze sceną, w której główny złoczyńca (w tym wypadku kobieta) zwraca się do mieszkańców o to, aby zabili "najeźdźców". Nie jest w tym nic złego, bo The Raid pomimo tego iż miał swoje problemy to był to świetny pomysł na film akcji (plus miał chyba najlepsze sceny walki jakie widziałem od BARDZO dawna, ale to tak na marginesie), przywołujący niedokończony film z Brucem Lee "Game of Death" czy nawet "Szklaną Pułapkę".

Poza tym trailer jest trochę chaotycznie złożony, chcieli chyba za dużo pokazać, a wyszło za mało przez to. No i liczyłem na bardziej Blade Runnerowy klimat, więcej ujęć w nocy. Ale w sumie film prezentuje się naprawdę ciekawie, bardziej jak mocny film akcji, niż o komiksowym bohaterze.

Juby

Fatalny trailer. Nijak posk?adane uj?cia, kiepski podk?ad muzyczny, podsumowuj?c - bardzo zniech?caj?cy do filmu (w dodatku fina? trailera chyba pokazuje nam jak Dredd pokona g?ówny czarny charakter). Z tego co nam pokazano nie podoba mi si? to, ?e wi?kszo?? uj?? jest w ?wietle dnia (spodziewa?em si? bardziej mrocznego klimatu) i tekst "I'm the law" (tylko Sly umie to wypowiada? jak nale?y). :P

Ostatnio wyszed? tak?e poster do filmu i by?em pop prostu w szoku. Zrzynka z Punishera: War Zone widoczna go?ym okiem. Film ma naprawd? fataln? kampani? reklamow? do tej pory. :-\


Q

Kampania marketingowa nie powala. Materia?y te? mo?e jakie? osza?amiaj?ce nie s?. Ale po tym filmie te? specjalnie wiele nie oczekuje. Zapowiada si? prostu przyzwoity film akcji. Jednak na razie najbardziej zniech?ca mnie fakt, ?e b?dzie to kolejny film, który b?dzie w 3D :/

Ma?y cytat odno?nie 3D:
CytatPfister "I'm not a fan of 3D. Quick poll: raise your hand if you'd rather watch a film in 3D. No one? You've made my point"
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

3D mo?e pasowa? do Dredda'a, czemu nie?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Oglądając zwiastun nie miałem wrażenia, że 3D tu oo coś potrzebny.
Jak dla mnie 3D to przy większości produkcji całkowicie zbędny dodatek, który potrzebny jest tylko producentom.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

franek

Mam nadzieje że ten Dredd będzie lepszy niż ten z końcówki lat 90.


Show Must Go On!!!

Juby

Ja tam bardzo lubię Dredda z 1995. ;) A ze zwiastuna nowego już odrzuca mnie ogromna dawka slow motion i 3D.

Leon Kennedy

Walić 3D. Sam trailer i tak prezentuje się lepiej niż cały film ze Sly! Tutaj przynajmniej jak ma być brutalnie to jest, a nie to co w 95r i brak głupich komediowych odzywek i aktor bardziej pasujący! Z chęcią wybiorę się do kina.

franek

Za dzieciaka byłem wniebowzięty podczas pierwszego spotkania z filmowym Dreddem, ale jak to niedawno oglądałem to czułem że się nudzę.


Show Must Go On!!!

bart-allen

A mnie się podoba bo widać że akcja dobra ale ta scena w której wyrzuca kogoś przez okno jest dobra i mordercza bo to nie jest czarny charakter 3D pasuje bo takie filmy to powinny to mieć.Mnie się normalnie podoba bo Dredd wygląda znakomicie oczekiwałem takiego filmu
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Leon Kennedy


LelekPL

Puścili już Dredda na Comic Conie w San Diego no i film zbiera na prawdę dobre recenzje. Podobno jest bardzo brutalny, kategorie wiekową R widać gołym okiem, fabuła jest nieprzekombinowana i zarówno Karl Urban jak i Lena Headey spisali się świetnie w swoich rolach. Nawet 3D jest podobno sensowne, choć akurat ten aspekt mi wisi i powiewa.

Czyli jest na co czekać!

LelekPL

W sierpniu zostanie wydany prequel do filmu w formie komiksu.

Oto okładka:


Wygląda bardzo w stylu Dredda. Ogólnie jestem bardzo podekscytowany na ten film i myślę, że to może być najlepszy rok dla filmów na podstawie komiksu w historii, ze względu na Avengers, TDKR i to.

Adriann

@up i Spidermana;>

rocklee

I ghost ridera, wiem, wiem, fabu?a uboga i wykonanie, ale ghost rider jako posta? i gra cage'a i uj?cia, to miodzio ;)