Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

BlackBat

Wkurzyło mnie to, ja rozumiem, że mogła im się ręka omsknąć i odcinek nie poszedł przez przypadek, ale z premedytacją dosłownie godziny przed emisją anulować cały blok? Nie wiem, czy to jest część ich nowej polityki, czy co? Ej no, ja nie chcę dostać nowego odcinka dopiero na urodziny! Jak już mają co dawać w styczniu, to niech zrobią trzeci sezon ;)

Widziałam ten odcinek, teraz to dopiero zaostrzyli apetyt. Od początku nie lubiłam Miss Martian, za jej "inteligencję" w działaniu, a w drugim sezonie już w ogóle. Zabijała, to teraz się przejechała po całości i mam nadzieję, że trochę zmądrzeje. Fajnie, że pojawiła się Steph! Doczytałam sobie wczoraj trochę Batgirl i naprawdę ją polubiłam :D Na DA jak na razie nie pojawiły się żadne, nowe projekty postaci ale może twórcy się zlitują i coś nam pokażą :) No i nareszcie było więcej Barbary! Jestem ciekawa co będzie dalej z Blue B. Z uporem maniaka, czekam aż Wally zdejmie pantofle nadopiekuńczego chłopaka i weźmie się do roboty. Ja rozumiem, że wykopali go z New 52 ale mam swoje, fanowskie potrzeby XDD

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

nowy preview powracającego bloku dc nation, a w nim parę nie prezentowanych wcześniej scen, w tym static shock i roy w swojej arsenalowej wersji :D szkoda, że w praktyce musimy czekać aż do 12 stycznia na nowy odcinek ;;

BlackBat

Wow ale odlot!! :D I tak wyrażam niezadowolenie z powodu braku pewnego speedstera, chyba że o czymś nie wiem xD Ale już nie mogę się doczekać Arsenala :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

dużo ludzi uważa, że flash z trailera to wally, ponoć jego głos nie brzmi jak barry :O ja to po swoim kiepskim nagłośnieniu w laptopie nie jestem w stanie stwierdzić ;;

BlackBat

No właśnie popatrzyłam na tego Flasha i kolorystyka mnie uderzyła D: Jak dla mnie brzmi jak Barry, może to kwestia swiatła >_< Ale z drugiej strony chude to, to takie że już nie wiem xD Ale biegnie po lodzie, zimne oświetlenie, prawdopodobieństwo spada. No i Greg ostatnio pisał, że YJ ukazuje dziedzictwo speedsterów i że teraz jest kolej na Barta... nie urządza mnie to, bardzo mnie nie urządza :(
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

no zobaczymy... ja jestem pewna, że teraz, kiedy artemis jest praktycznie SAMA po "złej stronie" (po tym, co megan zgotowała dla kaldura) prędzej czy później wally nie wytrzyma i wskoczy w kostium, kwestia tego, w który XD

BlackBat

Podoba mi się dobrór słów, "zgotowała" fits perfect XD No właśnie, myślę, że to może być jakiś impuls dla niego, żeby ruszyć tyłek do akcji, trzeba ratować swoją kobietę! Tylko zastanawiam się, czy jeśli już by wylądował w kostiumie Flasha II to poza kolorem będą na tyle mili, by zrobić mu osobny projekt :) Musi się wkurzyć, ostatnio już ledwo panował nad sobą- chyba, że twórcy mają kosmiczne pokłady cierpliwości, które mu aplikowali przez cały hiatus :/
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


8azyliszek

#277
Young Justice ciągle powtarza ograne motywy. Skierowanie opinii publicznej przeciwko JLA mieliśmy już dawno w kreskówce JL gdzie też robił to Geoffrey oraz Luthor. A "dobrych" obcych z ukrytym planem pokazywano np. w "V-Goście". Ale w tej kreskówce dalej robione jest to debeściacko i klimatycznie. Przez cały "Cornered" Ambasador The Reach robi z Kapitanem Atomem co chce. Ja się gromko śmiałem. A jak jedną ręką usuną to pole siłowe - poezja :). Nie zdziwiłbym się gdyby to The Reach właśnie nasłało na JLA Despero. Tylko tu leży pies pogrzebany - Despero nie był polującym Gladiatorem. To przecież był maniak pragnący podboju Galaktyki. W roli wojownika powinien być Wielki Mogul albo jego człowiek wysłany ze Świata Wojny (znowu kłaniają się odcinki z "Batman The Brave and the Bold")

Mamy już Statica - niech jak najszybciej wchodzi do drużyny. Bardzo go polubiłem gdy oglądałem jego własny serial. A głos skarabeusza mówiący Hainemu by zabił Impulsa - świetny. Ten wątek też mi się b.podoba.

od. 2x12
Dethstroke także w YJ! AWESOOME!

Kolejny świetny odcinek. Mamy dużo akcji, nowego dobrego żuczka, starego złego żuczka któremu nic nie można zrobić. Pojawił się wreszcie Atom. Arsenal rozrabia mszcząc się na Luthorze a ten jak zawsze jest o krok przed JL :). Ta kreskówka jest świetna. Ciągle mi jej mało. mam nadzieję, że do maja zakończą ten 2 sezon i nie będzie cliffhangera na koniec. Śmiesznymi momentami było gdy Robin tak ziuu ziuu pobrał próbkę kryształków, oraz teksty skarabeusza do Hainiego. Widać wyraźnie też, że aby pokonać Black Beattla potrzebują tego hipersonicznego gongu.

Meanawhile at te Legion of Doom... :) Sportmaster poprzysięga zemstę Black Mancie a Mózg niedługo dowie się, że Aqualad jest szpiegiem :).

P.S. Czy już tylko ja oglądam serial po przerwie, czy też macie trudności z odbiorem w torrent tv? :)

Kwiatek

Newsarama powołując sie na przedstawiciela Warner Brothers Animation twierdzi że Young Justice oraz Green Lantern: The Animated Series po wyemitowanie reszty odcinków obecnego sezonu  czeka kasacja.

kelen

#279
Jak na razie to obu seriali brak w nowej ramówce, aczkolwiek jeden twórca GL poinformował że serial faktycznie zostaje anulowany. YJ pewnie czeka to samo.
Dżizys k....

EDIT

A jednak i YJ dostało kasacje....


nighty

wciąż jest to dla mnie trochę niepojęte biorąc pod uwagę, ile jeszcze nowych postaci ma się pojawić (co wiadomo ze źródeł takich, jak chara designerzy czy voice aktorzy), czy to, ile pytań do grega dostało odpowiedź SPOILER REQUEST, NO COMMENT - co to niby za spoiler, skoro zostało kilka odcinków drugiego sezonu, w których na pewno te wszystkie rzeczy wyjaśnione nie zostaną? nie trzyma się to wszystko kupy, chociaż trudno nie wierzyć oficjalnym źródłom ;;

HUDY

Wielka szkoda YJ no i GL tez spoko..ciekawe czym wypełnia lukę ??? Młodzi Tytani za YJ i CGI Batman za CGI GL??? Słabo to widzę :/ a było tak dobrze

BlackBat

Ja im tylko gratuluję zdjęcia dwóch, świetnych serii. Zgadzam się z nighty, po co w ogóle było "SPOILER REQUEST" skoro miało nie być 3 sezonu? :/ Dopiero co wróciły na antenę i musimy im powiedzieć "do widzenia"? Niech ich szlag, naprawdę. Wysoka oglądalność, mocne fandomy ale co ich to obchodzi? Naprawdę dawno mnie nic tak nie rozzłościło =_=

@HUDY
Uważaj, bo Johnny Test nadciąga :/
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

spoko, jeszcze 7 odcinków przed nami, ja jestem ciekawa, gdzie oni tam wcisną catwoman i całą planowaną resztę rzeczy. nie lubię bardzo panikowania i sama jestem dość spokojnie nastawiona do tej sprawy, bo narazie wszędzie jest jedna wielka panika, a fajnie byłoby się dowiedzieć, jak to się stało, dlaczego i czy faktycznie nie ma szans na to, że po tych testowych sezonach nowych serii yj wróci.

BlackBat

Mam nadzieję, że się jednak opamiętają. W końcu jest diabelnie popularne.  Ja się wkurzam, bo jak już Ci wspomniałam, dziś jestem wyjątkowo agresywnie nastawiona do życia xD 7 epków może zrobić nam jeszcze niezły plot-twist :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"