Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Why So Serious, czyli co nowego przygotuje Joker

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 10:39:18

Leon Kennedy

Wreszcie coś sie zaczyna dziac :). Jestem ciekaw jak ta kampania Denta bedzie wyglądac... No i jeszcze zwiastun za pare dni sie pojawi :D. Jest na co czekac.

Mr.G

Nie wiem czemu, ale mi ameryka?skie kampanie kojarzą sie z piknikami i darmowymi hot-dogami, ale to raczej nie w stylu TEJ kampanii.

Q

I Believe In Harvey Dent - http://www.ibelieveinharveydent.com/

Tak jak wcześniej bylo zapowiedziane ruszyla kampanie z Dentem. Zadania dla fanów podobne do tego z Rory's Death Kiss, gdzie fani mogli wysylac swoje Jokerowe fotki. Tym razem chodzi jednak o udokomentowanie popracia dla Denta.

Przypomnijmy, ze poprzednia akcja w tym stylu dala nam pierwsze wydanie Gotham Times, wiec czyzby teraz nadszedl czas na nowe wydanie?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

http://www.whysoserious.com/itsallpartoftheplan/ - pozostaly 4 dni, a skoro dostaliśmy plakat, to teraz nadszedl czas na nowy zwiastun.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

Ten plakat jest wspanialy. Warto bylo czekac.
Plonący znak na dlugo pozostanie mi w pamieci.

Maxie Zeus


Grim Knight

Zacny, zacny. Ostatnio wysyp plakatów nawiązujących do kinowych kanonów- najpierw plakat Iron Mana, teraz to plonące logo...ladne, ladne.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

A co jeśli za cztery dni, zamiast traileru, wyjdzie kolejny plakat - tyle ze z Jokerem lD

Mr.G

Jezeli bylby na poziomie tego plakatu to ja nie mam nic przeciwko.

Grim Knight

Co prawda, to prawda, powinni nowy trailer wypuścic, zeby bylo co parodiowac na youtubie :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mr.G

Ile to juz parodii sie pojawilo? Wersja TAS, wersja LEGO, wersja amatorska z rowerkiem i napisami na tablicy... pominąlem coś? ;)

Grim Knight

Wersji TASowych bylo ze cztery, jak nie wiecej.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Juby


Mr.G


Gieferg

Plakat nawet fajny, ale bylby lepszy gdyby darowali sobie ten ognisty znak w tle.  Przez niego calośc traci na klimacie.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.