Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Gibon

Gra jest mega, wspaniała, cudowna, boska etc, etc. Fabuła, lokacje, system walk, Conroy, Hammil, grafika, muzyka... Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Praktycznie same plusy i brak minusów. Nie licząc tego że mam Radeona i gra nie jest tak płynna jak by mogła być.
Nienawidzę filmów z lektorem

Rexio

Dzisiaj z?o?y?am zamówienie na Arkham Asylum. Ciesze si? z tego wyboru i nie mog? si? doczekac a? rozwal? pare g?upich ?epków  ::) niestety b?dzie trzeba grac na laptopie. Przynajmniej do póki nie kupi? nowej karty graficznej lub kompa.  :P

A tak przy okazji , na tym filmiku pokazane jest jak Batman zosta? najprawdopodobniej potraktowany specyfikiem Cran'a i intro do gry zostaje zupe?nie pokr?cone , no có?..  w ka?dym razie mnie si? podoba takie rozegranie akcji  ;) no , mo?e poza wyj?tkiem kiedy Batman krzyczy "pomocy!" oraz "wypu?ccie mnie !"  :)

http://www.youtube.com/watch?v=pnhtTF26KeE

LoonyBuffoon

Batman: Arkham Asylum kupiłam stosunkowo niedawno i nie zdecydowałabym się na to, gdyby nie przystępna cena (Z Kolekcji Klasyki to tylko ok. 30 złotych) i powiem szczerze , że nie zawiodłam się ! Gra genialna! Przede wszystkim klimat :D Tak, polecam wszystkim, którzy nie mieli okazji zagrać. 8)

franek

Czemu ta gra ma takie wysokie wymogi. ?adna fajna gra mi nie chodzi.  >:( :'(


Show Must Go On!!!

Rexio

Frańciu jesli Cię to posiceszy , u mnie na kompie stacjonarnym nie chciał działac ani Assasin Creed 2 ani też Need For Speed Shif czy Most Wanted i inne,- ogółem wszystkie nowsze gry. A ponieważ laptop jest wyposazony lepiej , stosuję go do tych lepszych gier i nauki. A komp stacjonarny służy Mi grania w takie gry jak : counter-Strike 1.6 , Combat Arms , Stalker -czyste niebo , Tomb Rider Aniversary czy GTA SA.

A jesli nie wiesz czy gra będzie ci działac skorzystaj z tej strony : http://www.systemrequirementslab.com/cyri/
Wystarczy że wpiszesz daną grę w pierwszym okienku a nastepnie klikniesz " Can you run it ?" poczym strona przetestuje twój sprzęt pod kątem gry , wymagan minimalnych i zalecanych. Po tej czynności powinny ci wyskoczyc statusy twojego sprzętu oraz pasek świadczący czy będziesz mógł grac w tę gre. Chyba nie muszę pisac co oznacza jesli pasek jest czerwony lub zielony ? ::)

Arkham Asylum ma rzeczywiście troche naciagane wymagania , ale to cena za świetną grafikę , scenariusz , dźwiek i ogólnie mówiac całą grę. Czyli - warto się pomęczyc żeby sobie w nią pograc  8)


ashelos

Twórcy tej gry zrobili dosyć skur**** rzecz odnośnie kart graficznych. W testach które karty graficzne lepiej sobie radzą  z tą grą, wychodziło że karty Nvidi radzą sobie lepiej, ponieważ Nvidia zapłaciła Rocksteady za to, aby jej karty wypadały lepiej. Odnośnie tego był taki szum medialny ... Mam nadzieje że Rocksteady nie zrobi już czegoś takiego w przypadku Arkham City.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Rexio

#996
Miejmy też światełko nadziei że wymagania Arkham City nie będą odstawały zbytnio od AA.
Ba jak mi już AC nawet na Vista nie odpali to się wku**** i sprzedam wszystkie trzy kompy, i se kupię nowy odpicowany !!

Altair

Cytat: ashelos w 18 Sierpień  2011, 13:18:04
Twórcy tej gry zrobili dosy? skur**** rzecz odno?nie kart graficznych. W testach które karty graficzne lepiej sobie radz?  z t? gr?, wychodzi?o ?e karty Nvidi radz? sobie lepiej, poniewa? Nvidia zap?aci?a Rocksteady za to, aby jej karty wypada?y lepiej. Odno?nie tego by? taki szum medialny ... Mam nadzieje ?e Rocksteady nie zrobi ju? czego? takiego w przypadku Arkham City.
The best thing I've ever heard....
Nvidia nikomu dodatkowo nie zap?aci?a tylko po prostu jest o wiele lepszym sprz?tem do grania i zawsze by?a, bo te karty s? robione g?ównie pod gry i ?atwiejsze do okie?znania ni? Ati (AMD). Poza tym Batman lepiej wygl?da ze wzgl?du na dost?pn? w nich technologi? Physx, której w Radeonach nie ma. Ca?a tajemnica.

Rexio

PhysX to dobra technologia , a to że wykorzystaną ją w rozgrywcę to tylko + który poprawia wygląd gry.
Zresztą na youtube jest pełno porównań http://www.youtube.com/watch?v=6GyKCM-Bpuw

ashelos

Na pewno :) Akurat nie ja to wymyśliłem tylko odkrył to jeden z bardziej szanowanych serwisów, a Nvidia nie jest lepsza od Ati , w gwoli ścisłości.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Rexio

Czy możesz podac mi link do tego serwisu ? Chce to zobaczec na własne oczy.


Altair

Cytat: Rexio w 18 Sierpień  2011, 20:12:46
PhysX to dobra technologia , a to że wykorzystaną ją w rozgrywcę to tylko + który poprawia wygląd gry.
Zresztą na youtube jest pełno porównań http://www.youtube.com/watch?v=6GyKCM-Bpuw

No, a o czym my mówimy jak nie o lepiej wyglądającej grze na kartach Nvidii? To jest mały feature, ale sprawia, że gra wygląda trochę lepiej.

Cytat
Na pewno  Akurat nie ja to wymyśliłem tylko odkrył to jeden z bardziej szanowanych serwisów, a Nvidia nie jest lepsza od Ati , w gwoli ścisłości.

Policz ile razy słyszy się o problemach z grami na kartach AMD. Wszystkim devom płąci N?


Rexio


ashelos

Nie podam ci linku bo to było 2 lata temu i nie chce mi się szukać...
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Altair

Złota zasada - nie ma linków - nie ma dowodów. Tyle w tym temacie. Wiem, że to boli mieć Radeona, który się dławi i sprawia pełno problemów, ale nie trzeba niczego wymyślać :*