Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman & Robin

Zaczęty przez Super Robin, 25 Marzec 2008, 09:18:54

Super Robin

Batman & Robin.Film wyrezyserowany przez Joela Schumachera.Dla wielu:bezwartościowe gówno.Dla mnie:ulubiony film.Wiec ten film wedlug mnie byl bardzo ciekawy no super kostiumy Batmana,Robina i Freeza(ewentualnie jeszcze Batgirl).Moja ocena to 10/10

Maxie Zeus

Nice joke... hahahaha ;)
Posted on: 25 Marzec  2008, 09:26:27

 Wypowiadal sie nie bede. Moja ocena to 3/10 (malo jest filmów, które oceniam tak nisko).

MJ

Kostiumy pedalskie rezyser zrobil wszystko zeby zpiepszyc ten film fabula okropna w sumie prawie jej nie bylo.Niewiem jak komuś moze podobac sie ten film no chyba ze dla malolatów w ko?cu to dla nich byl robiony.Niema w nim nic co by mnie zaciekawilo zero klimatu mroku nic ,zostal on chyba w jakimś plebiscycie najgorszym filmem wszechczasów czy jakoś tak.Moja ocena 1/10.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Maik

Dla mnei ten film jest orkopny a fakt ze to kontynuacja dziela Burtona wywoluje u mnie obrzydzenie.
Szczerze powiedziawszy wole oglądac Batmana z Adamem Westem. Tam jest przynajmniej z czego sie pośmiac na zasadzie - No tak, wtedy byly inne czasy, inna cenzura i inne finanse i tamten kicz ma urok.
A tu? Nawet nie bede wyliczal bo tego sie nie da nawet na parodie zakwalifikowac... 

Leon Kennedy

BiR jest jednym z najbardziej kiczowatych filmów jaki widzialem i zarazem jednym z najgorszych sequeli w dziejach kina. Wszytko w nim jest nie tak... zaczynając od obsady... ko?cząc na kolesiach od oświetlenia. Schumacher stworzyl to ''dzielo'' dokladnie wedlug wlasnej wizji, sam w koncu powiedzial ''Ten film, to taka moja egoistyczna wizja Batmana". Nic dodac, nic ując.

Maik

Dodam tylko [by nie bylo ze Mr. Schumacher to "Total monster] - "Batman Forever" ma sporo minusów to (przynajmniej mi) da sie go przyjemnie oglądac, swoje ciekawe aspekty ma i jakoś bardzo nie razi. Niestety "B&R"  zawiera z wcześniejszej cześci wszystko co najgorsze i ścierpiec sie go nie da...

Juby

Nie podobal mi sie, ale lubie go czasami oglądnąc, nie jest taki nudny przez te kolorki.
Moja ocena:  3/10

Mr.G

Film zdecydowanie skierowany do mlodszej widowni dla tego nie bede krytykowal opinii Super Robina, który jest tu najmlodszy. Kwestia gustów, ale mam nadzieje, ze z wiekiem Ci to przejdzie Super Robinie ;)

Skoro Schumacher wypowiedzial sie, ze jest to jego osobista wizja Batmana, to tylko o nim świadczy, ze do nas nie pasuje.
Jeśli Poison Ivy przez caly film paradowalaby w tych ciuszkach, w których wykonala swój uwodzicielski taniec to móglbym powiedziec, ze kostiumy przeciwników są dobrze zrobione, ale ze panna Isley przebierala sie zwykle w kostium... zaby, to tak nie powiem.
Podobala mi sie postac Robina. Jak dla mnie to O'Donnel dobrze go zagral, ale Batgirl to katastrofa (kostium i drzewo genealogiczne Barbary Gordon to jakaś pomylka). Clooney jako Wayne tez mi nie przypadl do gustu.
Przeciwnicy zostali zha?bieni i zniszczeni przez rezysera. Jak? To chyba kazdy wie.

Podsumowując:
Batman & Robin to film skierowany do mlodszej widowni i Super Robin moze byc tego podrecznikowym przykladem. Jednak chcąc nie chcąc ludzie, którzy obejrzeli ten film nie oglądając dziel Burtona, mogą sie bardzo zniechecic do postaci Mrocznego rycerza.
Moja ocena to:
2/10

Super Robin

Cytat: Mr.G w 25 Marzec  2008, 18:09:55
Podobala mi sie postac Robina. Jak dla mnie to O'Donnel dobrze go zagral
Taka sama jest moja opinia

Leon Kennedy

Jeśli musialbym wybrac jakąś pozytywną postac z tego zenującego filmu, to wlaśnie bylby nim O'Donnell i ''nasz'' kochany Gubernator Kalifornii ( zawsze lubilem tego aktora), no i jego kostium byl ok ;).

Super Robin

Cytat: Mr.G w 25 Marzec  2008, 18:09:55
drzewo genealogiczne Barbary Gordon to jakaś pomylka
Batgirl w filmie to nie byla Gordon tylko Wilson(siostrzenica Alfreda)

Leon Kennedy

I to byl wlaśnie kolejny debilny pomysl twórców tego filmu.

Mariano

ja powiem szczerze, ze jak bylem w podstawówce to nawet mi pasily te filmy Schumachera, B&R moze mniej niz BF, ale jednak....z wiekiem coraz mniej mi sie podobaly, a obecnie to B&R nie jestem wstanie zdzierzyc

Juby

Tuz po premierze to byl ulubiony film o Batmanie dla mojego brata, teraz ma 18 lat i nawet nie chce slyszec o wlączeniu go na dvd.

Maxie Zeus

Racja, szkoda czasu!!