Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Nightrain

Chyba pierwszy si? nim pochwal?

Przysz?o wczoraj, bardzo szybko z reszt?...
Coraz ciekawiej prezenntuje si? ca?a kolekcja... :>


A tak w ogóle, Rado, czy ten ''kszta?t'' na piersi Batmana w Holy Terror ci czego? nie przypomina... ?

Valar Morghulis

Johnny Napalm

Czekaj, czekaj, niedługo do ciebie dołączę. Na 99% kupię ten album. Powiedz, gdzie go kupiłeś, bo chyba nie w zwykłym kiosku?
Kurcze, Batman i Robin... niby kaszana a chciałbym mieć i ten tytuł w kolekcji.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mel

Aww, ja jeszcze czekam na Trybuna? Sów, ale jutro ju? powinien by? (mam tak? nadzieje).

CytatA tak w ogóle, Rado, czy ten ''kszta?t'' na piersi Batmana w Holy Terror ci czego? nie przypomina... ?

A s?dzi?am, ?e tylko ja na tym forum widz? pewne obiekty...

Johnny Napalm

Wy prenumerujecie w Egmoncie? :D Nieźle, ja z kolei, cyk telefon w ruch - będzie kupno komiksu, proszę czekać z zamknięciem - no i już mam "Trybunał" w swoich zbiorach.
Kurde, jestem pod wrażeniem, Egmont tym razem bardzo się postarał z dodatkami, chociaż zawsze mogłoby być lepiej. :D
Capullo bardzo mnie zadziwił stylem, który obecnie prezentuje. Powiedziałbym, że mocno się zmilleryzował w swoim charakterze.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Dodatki to raczej kwestia wydania oryginalnego a nie Egmontu.

Mel

Nie czekam z niecierpliwością na każdą polską odsłonę komiksu, który już czytałam, Johnny ;) Kupuje to jedynie jako kolekcjoner - mogę prenumerować w Egmoncie, zamówić przez allegro, czy cokolwiek. Ostatnio skupuję firstprinty książkowe ze 100-letnim poślizgiem, to też dla mnie cechy wyścigu są wielce wygórowane w tym aspekcie.

Johnny Napalm

Z nikim się nie ścigam w tej dyscyplinie, bo po ch...? Chciałem mieć jak najwięcej nowych rzeczy do czytania, tak więc mam i tylko o to mi chodziło. Komiksu w wersji oryginalnej nie czytałem, dlatego jestem tak pozytywnie zaskoczony co do dodatków. Szczególnie podobają mi się fragmenty scenariusza Snydera i zrobione do nich wstępne szkice. Zastanawiam się czytając go jakbym sam go rozrysował. Fajna sprawa.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nightrain

Najbardziej chyba mnie ucieszyłą ta karteczka włożona za okładkę ;D No iii... W sumie trochę wqrwiła. Dlaczego nie przesunęli daty wydania Detective Comics? :< Jeszcze mi minie promocja na gildii i zapłacę 20 zł więcej :/ A ucieszyła, bo z jednej strony była data ukazania się Trybunału Sów i DC vol.1, a z drugiej Action Comics i... Justice League International! Naprawdę miłe zaskoczenie ze strony Egmontu, bo zapowiadali tylko te trzy serie.

Valar Morghulis

Rado

#683
Cytat: Nightrain w 08 Marzec  2013, 20:56:36
Justice League International!  Naprawdę miłe zaskoczenie ze strony Egmontu

Justice League International też będzie? Wiem, że ma być JL Johnsa i Lee. To faktycznie zaskoczenie...

(sarkazm mode - off)

ninji

Witam!Czy w waszm Trybunale sów też ostatnia strona jest w jakimś innym języku i 3 strony opisu szkiców?

Nightrain

#685
Ups, ma?a poprawka... JL Johnsa i Lee. Po prostu zwyk?e myli mi si? z international, bo i w tym i w tym s? zar?biste rysunki, a jak s? zar?biste to ja od razu z Jimem Lee kojarz? :P Wybaczcie mi wprowadzanie w b??d, jestem tylko psem =3

Co do Trybuna?u Sów, u mnie nic tkiego nie ma, ale po tych ''pionowych'' stronach 4 strony s? do góry nogami. Zastanawia?em si? nad zwrotem, ale po prostu mi si? nie chce. Za du?o zachodu, jako? to przebolej?.

W ogóle, zastanawia? si? kto? jaka seria b?dzie nast?pna? Tzn na przyk?ad, je?li w pa?dzierniku nie b?dzie kontynuacji Trybuna?u Sów, tylko jaka? kolejna seria, co by?cie obstawiali? Tzn je?li ju? tego nie zrobili, bo ja oczywi?cie jestem tak doinformowany jak... Wydaje mi si?, ?e b?dzie to Flash, albo Green Lantern, chodzia? osobi?cie liczy?bym na Teen Titans ;>

Valar Morghulis

franek

Ale bym chciał GL albo Flasha^^^ Jak zaoszczędze to na pewno kupię Supermana :D


Show Must Go On!!!

kelen

Strony do góry nogami to celowy zabieg.
W październiku na 100% jest drugi tom Batmana, został już zapowiedziany jakiśczas temu.

Johnny Napalm

Ha, też miałem na początku wątpliwości czy to celowy zabieg z tymi odwróconymi stronami, ale szybko sobie skojarzyłem, że toś nawiązującego do ornitologii, czy cuś tam.
Październik? Kurde, długo każą ludziom czekać. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Spoko, w USA dopiero w tym miesiącu w wychodzi drugi tom. Jesteśmy więc teoretycznie tylko jeden do tyłu względem Stanów. Trudno by było ich jednak dogonić, bo wtedy nadal trzeba by było czekać....