Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

BlackBat

O rany!! Ale ekstra! Widzisz, mówiłam że niesamowicie szyjesz *__* Twój talent się opłacił, gratuluję i zazdrocham wam obu :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Gratulacje, Nighty. To naprawdę niezły prezent od Mikołaja. :)

No a moja kolekcja powiększyła się o coś co chciałem kupić już dawno. Ok, przesadzam, nie nastawiałem się akurat na ten komiks, powiedziałem jedynie sprzedawcy, że chcę upłynnić nieco kasy kupując coś związanego z Batmanem co wbije mnie w ziemię, zmiażdży mnie i ogólnie skopie dupsko, no i kupiłem to:

Nie muszę chyba mówić, że po lekturze byłem nielicho rozczarowany. Niby fajne to, kolorowe, z wypierdzielonymi kolorami z komputera, narysowane przez Jima, no tak, niby super, ale to wszystko jakieś takie gówniane mi się wydawało.
No cóż, może przesadzam, w końcu niewiele brakowało i kupiłbym komiks Batman i Robin: Cudowny chłopiec. No i wtedy miałbym dopiero poczucie solidnie zmarnowanej forsy.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Ile beknąleś?

Ja po lekturze "Leatherwinga" postanowiłem poważnie wziąć się za Elseworldy. No i złowiłem dwa na Allegro, teraz czekam :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Negocjowałem długo. W końcu wziąłem za 130 zł. Na starcie było więcej, ale stargowałem 2 dychy, dodatkowo wytargowałem 3 zeszytówki... niby gratis. Licząc każdą z nich po 5 zł, bo po tyle chodzą, to w sumie urwałem marne 35 zł.
Ciężko jest mi teraz powiedzieć czy zrobiłem interes życia. Pewnie nie, nie orientuje się zbytnio po ile chodzi komplet na allegro. Zresztą całość jest ciężko trafić.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Jak na typową cenę z Allegro, to chyba tak właśnie chodzi to wydanie, ale zdarza się drożej. Choć też głowy nie dam, bo ja kupiłem "Husha" uesańskiego w jednym tomie za 70 zł.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

CytatJa po lekturze "Leatherwinga" postanowiłem poważnie wziąć się za Elseworldy. No i złowiłem dwa na Allegro, teraz czekam

Kupiłeś Batmana na dzikim zachodzie?


Ostatnio doszło. Trzy tomy JLA, GOTHIC, KNIGHTFALL vol. 1 (trochę podniszczony, ale dałem za niego tylko 11zł) i dwie oryginalne zeszytówki, które dostałem za darmo od kolegi.


XIII

Skąd nabyłeś ten podniszczony Knightfall?

Rado

Z Allegro. Niedawno jakiś antykwariat się afiszował. Mieli kilka takich tomów na sprzedaż. Sprzedaż już zakończona, ale znalazłem jeszcze linka.

http://allegro.pl/batman-knightfall-part-one-broken-bat-taniawysylk-i2805321127.html

Bless

Niceeeeee. Unikat kurde. Fart miałeś nie mały powiem Ci Rado :D

Rado

Bless, polecam po prostu przeglądać Allegro w miarę często. Czasami właśnie się trafiają takie okazje. Ten Knightfall pamiętam na Allegro wisiał kilka dni.

blackout

Mmmmmm :) Ze wzgl?du na sam? ok?adk? jak? robi Kelley Jones nale?a?o by mie? ten komiks... mo?e kiedy? uda mi si? go zdoby? :) Osobi?cie wol? jednak komiksy w lepszym stanie, chocia? takim bym nie pogardzi? :)

A tak wogóle to zastanawia mnie czy LIGHTING SAGA posiada podwójn? ok?adk?...
Bo ok?adka wydania zbiorczego stanowi przedruk ok?adki jednego z numerów. A ok?adka jednego z numerów w po??czeniu z variant'em (ale to chyba nie variant) stanowi ca?o?? :)

Bless

Kurde muszę zacząć naprawdę DOKŁADNIE przeglądać to allegro bo naprawdę lukam na nie prawie codziennie i tego komiksu nie zauważyłem !

Rado

CytatA tak wogóle to zastanawia mnie czy LIGHTING SAGA posiada podwójn? ok?adk?...
Bo ok?adka wydania zbiorczego stanowi przedruk ok?adki jednego z numerów. A ok?adka jednego z numerów w po??czeniu z variant'em (ale to chyba nie variant) stanowi ca?o??

Ok?adka wersji HC w pe?ni:


blackout

A w orginale to wygląda tak tylko, że jest równe (a tutaj to wina skanu) :) Dzięki za zdjęcie :)


kelen

Cytat: nighty w 21 Sierpień  2012, 15:17:25


na zdjęciu po prawej skromne zbiory komiksowe, po lewej prezenty od rodziny (słuchawki to "pamiątka" z wakacji od chrzestnego, a batman files skutecznie zastępuje mi wikipedię w wielu przypadkach);




Quotuje posta, bo...

sam dziś dostałem od dziewczyny bat-słuchawki! :D