Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Rado

Szkoda, że nie słyszałeś jak raz skaleczyłem Ra's al Ghula. Anyway, zakupy październikowe z Multiversum. Piszę "październikowe" jakbym takie robił co miesiąc, ale nie robię. Zazwyczaj dzieli się to mniej więcej po równo z komiksami nie batmanowymi. Teraz tak się jakoś złożyło, że grasowałem po katalogu Multiversum i dodawałem do koszyka albumy, które chciałem mieć.


Juby

#1231
Słyszałem, słyszałem, oglądam twoje video do samego końca. ;)

Najnowsze też widziałem (wyskoczyło mi w polecanych na YT dziś rano): świetna prezentacja, zakupy bardzo do pozazdroszczenia, no i pierwszy materiał, w którym nie wyłapałem żadnej wpadki. Jednym słowem: brawo! I super pomysł na humorystyczną przekomarzankę z małżonką na koniec, uśmiałem się. ;D

EDIT: Jeśli masz kontakt z kelenem poza BC, to daj mu znać, żeby odczytał pw na forum. ;)

Rado

Fajnie, że ktoś te post creditsy zauważył.

Kelen dostał info.

elwis1982

Świetny film, bardzo lubię oglądać takie prezentacje komiksów i na pewno będę odwiedzał twój kanał. Daj znać jak spodobał się Cacophony jestem bardzo ciekaw twojej opinii, mam nadzieję że nie będę jedyna osoba na świecie której podobał się ten komiks:).
Odnośnie ligi sprawiedliwości to obawiam się, że kupienie tylko tomu pierwszego nie wystarczy, Snyder zaczął tak naprawdę swój run w Dark nights metal i cały czas kontynuuje go w Dark Nights Death Metal. Kolejność czytania wygląda tak: 1. Batman Metal tomy 1,2,3, 2. Liga Sprawiedliwości: Bez Sprawiedliwości, 3. Liga Sprawiedliwości tomy 1,2,3,4,5, 4. Dark Nights Death Metal (seria cały czas jest wydawana). I można do tego dorzucić jeszcze Batman, Który się śmieje tom 1 oraz Batman który się śmieje: Zarażeni.


Shadow of the Bat

Ciekawe pod jaką nazwą wydadzą u nas ten Dark Nights Death Metal. Batman Metal: Metal Śmierci? Batman: Metal Śmierci? Swoją drogą wolę żeby Batman był metalem niż skejtem. ;)

elwis1982

Pełny tytuł powinien brzmieć: Batman Metal: Metal Śmierci:Antykryzys, ale najbardziej sensownie by było po prostu Batman: Death Metal. Batman jest metalem w 100 %wystarczy spojrzeć na jego ubiór glany, czarna peleryna i nietoperki na klacie:).

Rado

Cytat: elwis1982 w 03 Listopad  2020, 10:58:11Świetny film, bardzo lubię oglądać takie prezentacje komiksów i na pewno będę odwiedzał twój kanał. Daj znać jak spodobał się Cacophony jestem bardzo ciekaw twojej opinii, mam nadzieję że nie będę jedyna osoba na świecie której podobał się ten komiks:).
Odnośnie ligi sprawiedliwości to obawiam się, że kupienie tylko tomu pierwszego nie wystarczy

Dzięki bardzo. Na pewno dam znać jak tam z Batmanem Smitha mi poszło.

To nie jest tylko i wyłącznie mój kanał, tylko ogólnie BatCave. Kelen się mi odgrażał, że coś tam swojego już skrobie o Detective Comics z wariantem okładkowym dla Polski, więc może wkrótce pojawi się także film i jego autorstwa.

Tak też myślałem z tą Ligą, że nie ogarnę łatwo, gdy zwróciłem uwagę, że na okładce jest zdaje się Batman who laughs. Metala i pokrewne też chcę nadrobić, ale kiedy czas pozwoli to nie wiem. A, no i portfel też ma jeszcze mi coś do powiedzenia w tych sprawach.

Juby

Nabytki z ostatnich tygodni:



Udręka z WKKDC już przeczytana, a wczoraj ruszyłem z Gotham Central. Mam co czytać do końca roku, więc nie planuję już żadnych zakupów... Ale nie zdziwię się jeśli znajdę coś fajnego pod choinką. :)

HUDY

Gotham Central zrobiło na mnie mega pozytywne wrażenie, żałuje ze serial Gotham poszedł w inna stronę. Swietne zakupy, może tez sobie jeszcze jakiegoś gacka w tym roku zakupie ale grudzień będzie ciężki.

Juby

Pozwoliłem sobie na zakupy, bo od pierwszego ruszam do nowej pracy, a zatem ciągłość wynagrodzenia będę miał zachowaną. :) Poza tym, w poprzedni weekend były promocje po -38% na Gildii, więc nie mogłem się powstrzymać.

W Gotham Central jestem po 20 odcinkach (zostały mi dwa do końca drugiego tomu) i na razie jestem zachwycony. Szerzej wypowiem się w odpowiednim temacie jak już skończę całość.

Juby

Święta, święta i po...


Rado

Ech, przypomniało mi się, że też muszę jeszcze kupić "Zegar Zagłady". Niepotrzebnie DC rusza znowu świętość jaką są "Strażnicy", no ale podobno w tym wypadku nie wyszło tak źle.

Leon Kennedy

Również planuje zakup tego komiksu w nowym roku. Stron ma od cholery i jeszcze trochę 😋 Chyba grubszy niż "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach".

Juby

Na pewno, ma 456 stron. Nie wiem tylko ile z tego to faktycznie komiks, a ile materiały dodatkowe. W tym roku ukazał się tylko jeden dłuższy album z Batmanem (Noir B&W, tom 2), a wcześniej pierwszy tom Wiecznego Batmana (480 stron), Sprawiedliwość Alexa Rossa (496 str., choć ponad sto stanowią dodatki) i Nowa granica (520 str.).

Juby

#1244
Zdecydowałem się jednak dać szansę dalszym numerom Detective Comics. :)



Wkurzyła mnie tylko ta irytująca zmiana na grzbiecie. Nie mogli zostawić tego "COMICS". :P



Cytat: Juby w 06 Październik  2020, 14:18:50@HUDY
(...)
Mam nadzieję, że to zapodaj.net nie padnie, bo szkoda by było twojej pracy na sfotografowanie tego wszystkiego, jeśli kiedyś zdjęcia znowu miałyby poznikać.

Długo to nie potrwało. Kolekcji Hudego już nie widać. :/