Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

PROJEKTY ZAWIESZONE - dyskusja ogólna

Zaczęty przez Maxie Zeus, 04 Lipiec 2008, 22:48:06

Który z zawieszonych bat-projektów najch?tniej chcia?by? zobacz? na du?ym ekranie?

Batman Triumphant
4 (7.7%)
Batman III (wg. Burtona)
24 (46.2%)
Batman vs Superman
7 (13.5%)
Batman Beyond
5 (9.6%)
Batman: The Dark Knight Returns
5 (9.6%)
The Bruce Wayne Series
7 (13.5%)

Głosów w sumie: 52

Silent Dark

Mój glos zostal oddany oczywiście na Batmana III Tima Burtona.Mroczny Rycerz walczący z Czlowiekiem Zagadką,Dwiema Twarzami i wlasnym sumieniem ukrywają czarno skurego mlodego czlowieka.Robina.

Funky

Swój glos oddalem na Batmana III naprawde wielka szkoda ze ten film nie powstal. Po świetnym "Batman Returns" mielibyśmy normalnego (czyli psychopate :D ) Riddlera. Do tego wątek z Robinem naprawde bardzo mi sie spodobal. Czarnego Two-Face`a jakoś bym przezyl :P

Hydro

Pamietam jak niektórzy mówili, ze jakby Dee Williams wcielil sie w Two-Face'a, oszpeconą cześc twarzy zrobili by mu bialą... ech, never!
It's a funny world we live in.

Maxie Zeus

Hehe.. ;D A skąd wiesz ?? Po Burtonie mozna sie wszystkiego spodziewac..
Two-Face wyglądalby wtedy jak Frank Gorshin w roli Bele (Star Trek)

Mr.G

A ja nie zaglosowalem, bo zabraklo mi jednego z zawieszonych projektów. Zabraklo mi "THE BRUCE WAYNE SERIES" - serialu opowiadającym o mlodości Bruce'a Wayne'a. Wolalbym to od jakiegokolwiek filmu. Serial "Smallville" okazal sie bardzo dobry, a wiec serial o mlodym Batmanie bylby genialny! Mam nadzieje, ze kiedyś taki powstanie.
: 06 Lipiec  2008, 22:20:07

 Ok, dzieki Max za dodanie go do listy. Teraz i ja moglem zaglosowac  ;)

Hydro

Szczerze, sam to robiles Maxie? :D No w sumie tak, Burton jest nie przewidywalny :P Popieram Mr.G - serial o mlodym Batmanie bylby czyms bardzo dobrym. A gdyby wyrezyserowal go Burton? Ale coś mi swita, ze to mial byc serial TYLKO o Brucie, zero Batmana :O
It's a funny world we live in.

Maxie Zeus

Chodzi ci o tą fotke??
A gdzie tam.. to jedna z bardziej znanych ról Franka Gorshina ;)

Mr.G

Cytat: Hydro w 06 Lipiec  2008, 22:42:39
Ale coś mi swita, ze to mial byc serial TYLKO o Brucie, zero Batmana :O

Wlaśnie brak Batmana w serialu bylby najwazniejszy. Ukazane bylyby rozterki wewnetrzne Bruce'a i jego dązenie do zostania Mrocznym Rycerzem. Pewnie byloby duzo nawiąza? jak w przypadku serialu "Smallville", na przyklad Bruce zaprzyja?nilby sie z mlodym studentem prawa - Harveyem Dentem, albo popadlby w konflikt z kumplem z dzieci?stwa - Romanem Sionisem.

Grim Knight

I stracilby kontakt z przyjacielem Thomasem Elliotem?
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Ten Elliot i tak jest potrzebny jak świnie krawat, wiec zal ci go?

Mr.G

A czy w "Smallville" potrzebny byl odcinek z psem Krypto? Nie, ale milośników komiksów taki "smaczek" zapewne ucieszyl, a Thomas nadawalby sie dobrze do serialu o Waynie, ale w mniejszej rólce.

Grim Knight

Mel, to byla ironia.

A co do krawata i świni, to nieladnie obrazac Andrzeja, nawet jak juz nie rządzi :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Grim, ty nie wiesz co to ironia, a jak jednak wiesz to nie masz zielonego pojecia jak sie nią obslugiwac ;D

A Elliota nie chcialabym zobaczyc w zadnym filmie czy serialu...Poprostu ta postac jest mocno naciągana  i spadla o tak sobie z nieba.

Nie lubie takich niespodzianek.

Juby

Mi nie chce sie rozpisywac, wiec powiem krótko. Zaglosowalem na ''Batman Triumphant'' dokladnie z tych samych powodów co Maxie.

MJ

Zaglosowalem na Batman vs Superman bo zawsze bylem ciekaw jak obaj bohaterowie z calkiem róznych światów bedą wyglądali w filmie.Jeśli mialoby to byc coś w stylu TDKR to świetnie, a jeśli mieliby polączyc swoje sily w walce przeciw któremuś z ich stalych wrogów to juz nie koniecnie, ale mogloby wyjśc coś ciekawego.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...