17 kwiecień 2021, 02:07:44

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Harvey Dent

1
Inne filmy i seriale / Odp: Iron Man 2
19 czerwiec 2010, 19:24:04
Rourke nadrabiał zajebistością ogólną.
2
Inne filmy i seriale / Odp: 2012
26 listopad 2009, 20:00:14
Idź. Ten film nadaje się tylko do obejrzenia w kinie (chyba, że masz w domu ogromny telewizor i potężne kino domowe). Rozwałka niesamowita, a fabuła w równie niesamowitym cudzysłowiu.
3
Inne filmy i seriale / Odp: Clash of the Titans
18 listopad 2009, 17:00:10
Zauważ, że wiele wybitnych filmów w dniu swojej premiery była ostro krytykowana. Legenda tworzy się z czasem.

Cytat: (A)nonimTak, a za 30 lat ludzie uznają że 10.000 BC, Transformers 2 i 2012 to niesamowite dzieła...

Problem polega na tym, że ty widziałeś już setki filmów z praktycznie taką samą fabułą, np. "Dzień Niepodległości" to jest to samo co "2012", jednak nie zdziwiłbym się, gdyby człowiek urodzony w roku np. 2000 "Dnia Niepodległości" nie trawił ze względu na archaiczność, przez którą rozumie się efekty i reżyserię (np. dawno temu filmy były bardzo teatralne, a teraz są jak wideoklipy), a "2012" może będzie kiedyś uznawał za klasykę kina katastroficznego.
4
Inne filmy i seriale / Odp: Clash of the Titans
18 listopad 2009, 10:19:59
Cytat: CraneStary film to klasyk który może śmieszyć dzisiejszych widzów zapatrzonych w takie np. Transformers, ale ma niesamowicie wiele uroku i lubię do niego wracać gdy tylko jest okazja.

Fajnie, że masz sentyment do tamtego filmu ale co to ma wspólnego z nowym "CotT"?

Cytat: Roy_v_beckPamięć o nim przetrwała tylko dlatego, że był taki beznadziejny.

Raczej dlatego, że jak na swoje czasy miał nowatorskie (chyba) i superrealistyczne efekty specjalne. Spielberg w "Jurassic Park" na początku chciał użyć tej techniki, ale "wynalazł" CGI.

Założe się, że wtedy też narzekano, że trailer nie ma klimatu i jest kiczowaty...
5
Inne filmy i seriale / Odp: Clash of the Titans
17 listopad 2009, 18:47:04
Cytat: (A)nonimFilm akcja/przygoda musi mieć kiczowate uber-hollywoodzkie sceny?

Ehh, jeśli ten trailel uważasz za kicz, to w takim razie stary film to jego kwintesencja...
6
Inne filmy i seriale / Odp: Clash of the Titans
17 listopad 2009, 15:43:47
Cytat: (A)nonimTutaj dostałem rockowy teledysk pełen scen akcji, typu "zajebisty skok wojownika z mieczem" i popisywania się właśnie oszałamiającymi efektami specjalnymi.

To będzie film akcja/przygoda i w takim klimacie jest trailer, więc nie wiem o co chodzi. Nawiasem mówiąc ta rockowa muzyka pasuje tam świetnie.
7
Inne filmy i seriale / Odp: Clash of the Titans
16 listopad 2009, 19:37:15
Cytat: (A)nonim w 16 listopad  2009, 16:17:52
No z tego co na razie zobaczyłem to bez klimatu ale z samymi efektami specjalnymi i scenami akcji.

No jaaa, przecież każdy film z oszałamiającymi efektami specjalnymi jest teraz klasyfikowany jako "wersja pop". W dzisiejszych czasach plastelinowe skorpiony to "klimat", ale w tamtych to było "cgi" (chociaż ja podobnie jak Roy sądziłem, że film jest starszy).
8
Inne filmy i seriale / Odp: Clash of the Titans
15 listopad 2009, 19:05:27
Jak dla mnie to trailer kopie dupsko :)
9
Nie no ten klip tylko mnie utwierdził w przekonaniu, że film będzie daremny. Ale efekty? Widzieliście kiedyś lepsze efekty specjalne w filmie katastroficznym? Może i pare razy wygląda sztucznie, ale co z tego, skoro przez większość czasu widzimy jak żywo rozpadającą się Kalifornie... Złośliwości o grze komputerowej są lekko mówiąc nietrafione. To chyba max co można wycisnąć z dzisiejszej technologii, a na pewno wygląda to o niebo realistyczniej niż przereklamowany "Avatar".
10
Zawsze mnie zastanawiało, jak wygląda takie granie w praktyce.

Siadacie z kumplami przy stoliku i co? Mistrz Gry opowiada np. "idziecie przez miasto i nagle spotykacie Jokera, co robicie?" a ziomek odpowiada "rzucam batarang i trafiam go w łeb"? Mission accomplished? :P
11
Inne filmy i seriale / Odp: Green Lantern
13 lipiec 2009, 14:48:18
Nowy latarnik to by byłby szczyt kombinatorstwa. Jest ich już tylu, więc po co kolejny?
12
To scenariusz, a nie reżyseria w większości wypadków kuleją przy ekranizacjach. W sumie to chyba tylko "Daredevil" miał dobry scenariusz i kiepską reżyserie (zdaje mi się, że to wynikało z zaangażowania złych producentów narzucających swoją wolę - "muszą być hitowe piosenki i Collin Farell, bo jest cool" ;) ).

Dlatego ja najbardziej martwię się o ten element, i mam złe przeczucia (wzmocnione wyborem odtwórcy roli głównej), że coś zostanie zje****.
13
Kolejna część jest kompletnie niepotrzebna. Za dużo zostało spieprzone w poprzednich, żeby dalej to kontynuować. Z drugiej jednak strony, Morlun to byłby niezły przeciwnik, pasowałby do reszty głupich pomysłów w serii. No, bo teraz dla odmiany okazałoby się, że moce Parkera to nie przypadek, i że jest "totemem", lol.
14
Tam chyba nie było CGI, tylko archiwalne materiały. Ale jaj sobie uciąć nie dam ;)
15
To zależy jak dużo do zagrania miałby w nowym filmie. Jeśli epizod - ważne żeby wypadł po prostu dobrze, nie musi być fajerwerków.