Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Arkham Asylum

Zaczęty przez Leon Kennedy, 27 Styczeń 2008, 15:43:14

kelen

Widać nawet go do końca nie zrozumiałeś, skoro twierdzisz, że to Bruce stoi nad ciałem matki. Polecam się zapoznać z komiksem, na podstawie którego powstał film - o tym samym tytule. I trochę przesadzasz mówiąc, że jak trailer to zaniżać ocenę. To miał być w założeniu tylko trailer i nic więcej.

JaRo II

 Prawda komiksu nie czyta?em, st?d b??dnie skojarzy?em, ?e chodzi o m?odego Bruce'a stoj?cego nad rodzicem (co? w stylu koszmaru sennego), a co do zani?ania oceny... zani?am, bo zwiastuny nie robi? na mnie wi?kszego wra?enia, zdecydowanie wol? jak?? spójn? historyjk?, niech b?dzie nawet krótka, byleby mia?a jak?? sensown? fabu?? (jak chocia?by "Dead End", który jest dla mnie fenomenem w tej dziedzinie), a zwiastun to zaledwie zlepek kilku scen, mo?e by? klimatyczny i niezwykle psychologiczny, ale to jest tylko dwu minutowy zwiastun.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

kelen

Dwu minutowy zwiastun, a ile trzeba było pracy i pieniędzy, by go stworzyć :)

Roy_v_beck

I jak zajebiście wygląda. Ten koleś to się narobił przy komputerze. Jego Slaine też jest ekstra.

Nie myślałem, że są ludzie co nie czytali tego komiksu. Wiele straciłeś. A klasyk przez najwyższe "K" to jest.

(A)nonim

No dokładnie, jak się jest fanem Batmana to powinno się zapoznać.
Dobrze sobie przypomnieć ten trailer, jest niesamowity!
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.