Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Zemsta

Zaczęty przez Man-Bat, 29 Sierpień 2008, 14:43:26

heros65

Grałem przyznaje fajna gra.Najbardziej podobało mi się głosy podkładane przez aktorów z TNBA.
Posted on: 24 Październik  2009, 16:28:54

 Gra nie jest na wysokim poziomie warto w nią zagrać.Problem wielu fanów Batmana polega że w sklepach nie da się kupić tej gry pozostaje nam zamówić z allegro lub jeśli się da zamówić starą cybergrę,lub cybermyche.Lub ściągnąć ją z neta. 

daniello32

Mam pytanie.Posiadam angielską wersję gry i jestem ciekaw jacy aktorzy podkładają głosy w wersji polskiej?

heros65

Żadni tylko są napisy.

Anarky

Gra przeciętna, nie powalająca na kolana ale klimat kreskówki wyczuwalny. Przychylam się do opinii która tu już padła że czasami denerwuje, zwłaszcza źle wspominam pościg z użyciem Batmobila... Niemniej pograć w nudne deszczowe dni można, bo gra jest dynamiczna.
Ja wam pokażę!

JaRo II

 Mimo podzielonej opinii innych osób ja stan? w obronie tej gry. Owszem ma ona swoje minusy, ale jest (moim zdaniem zdecydowanie nies?usznie) nielubiana i szmacona przez innych. Gra dostarcza emocji, intryga jest wci?gaj?ca, a wszystko to zostaje oblane klimatem ?ywcem wyj?tym z serialu. Gra jest podzielona na cztery etapy, w pierwszym próbujemy uratowa? Toby'ego dziecko tajemniczej kobiety, które zosta?o uprowadzone przez Jokera. Fina? ko?czy si? zaskakuj?co- ?mierci? samego Jokera. W drugim etapie zajmujemy si? spraw? Mr. Freeze'a, w trzecim etapie l?dujemy w knowania Truj?cego Bluszczu. W czwartym ostatnim etapie zostajemy wrobieni, przez co ?ciga nas policja. Ponadto rozwi?zujemy zagadk? domniemanej ?mierci Jokera.
Gra nie jest trudna, gra si? przyjemnie, w czwartym etapie poruszamy si? tak?e jako Bruce Wayne. W akcjach pomaga nam Batgirl, ale i tak wszystko stoi na naszej g?owie.
  Dodatkowo poruszamy si? tak?e batmobilem i batwingiem, nie brakuje tak?e detektywizmu i nawalanki z pomagierami naszych przeciwników. Gra nie jest liniowa, ca?y czas co? si? dzieje- to skaczemy po wie?owcach, to walczymy z przeciwnikami, to skaczemy z budynku, aby kogo? uratowa?, to ?cigamy wrogów batmobilem czy batwingiem.
Niestety gra ma swoje minusy. Ju? wspominana jazda batmobilem jest po prostu beznadziejna, nie mo?na z niej czerpa? ?adnej przyjemno?ci, nawet w najmniejszym stopniu. Dra?ni?ca te? jest praca kamery, kamera nie zawsze ustawia si? tak, jakby?my tego chcieli, przez co utrudnia nam to poruszanie si? Batmanem. W grze ewidentnie te? czego? brakuje, gdy mi czego? brakuje to z regu?y mówi?, ?e brak mi w tym powera i to jest w tym przypadku chyba dobre okre?lenie- tej grze brakuje powera.
Mimo swych minusów jest to naprawd? dobra gra i uwa?am, ?e plusy dyskwalifikuj? minusy. Rozgrywka nie nudzi, akcja jest wci?gaj?ca. Nie jest to rewelacyjna gra, ale na pewno nie zas?uguje na takie mia?d?enie ze strony graczy.

Moja ocena: 10 / 12.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Mick Knight

ta gra jest....jest..........brak mi słów. Grywalność boska, grafika boska, fabułą boska! to jest zajebiste!

Anarky

#21
Może nie przesadzajmy...

Intryga jest dość płytka, spodziewać się można że Joker ukartował swoją śmierć. Finał jest przewidywalny moim zdaniem a nie zaskakujący, wiadomo Batman pokona Jokera. A no i jeszcze wspominana praca kamery, czasami irytuje...
Ja wam pokażę!

Mick Knight

Cytat: Anarky w 27 Kwiecień  2010, 17:35:17
Może nie przesadzajmy...
Nie przesadzajmy? Bluźnierca!
 Za bardzo znajomo drazni...

Altair

żaden bluźnierca. Ta gra jest płytka jak móżdżek Dody, więc Anarky słusznie zwrócił uwagę...

KillingJoke87

Grałem tylko w demko gry ale to nie mój konik, za mało ruchów, straszna sztampa, ale może jestem zmanierowany przez Arkham asylum :D na plus przemawia oczywiście szata graficzna stylizowana na TAS ale dla mnie to jeden z niewielu plusów
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

franek

Ta gra to moje dzieciństwo. Pamiętam jak zagrywałem z kuzynem starszym o rok, i przy walce z Freeze`em dawałem jasność na minimum, a mój kuzyn bał się wielkich, świecących i czerwonych oczu Freeze`a.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Sama gierka nie kładzie na kolana. Ma średnią grafę, poza oczywiście świetnym scenkami, bardzo słabo rozbudowany system walk, który z czasem po prostu mocno drażni, wkurza również wystrój wnętrz, który jest bardzo, bardzo ubogi... Grę ratują tak na serio walki z bossami, które moim zdaniem są najmocniejszym aktem.

5/10

PS: Gdy się opanuje jazdę Batmobilem i lot Batwingiem może to dać ciut rozkoszy, ale tylko ciut, niestety.

Pytajnik

Szkoda że niedane mi było zagrać w wersję na duży sprzęt.Grałem tylko w wersję na GameBoy`a Advance`a.Niezła gra,ale bądź co bądź wiele takich na GameBoy`u.
Riddle me this!

franek

Mi fabuła się tak podoba że wg mnie powinni zrobić komiks i film animowany na podstawie gry.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Komiks może i by uszedł, ( chodź nie widzę powodu dla którego miałby powstać ), ale animacja jest nam tak potrzebna jak zima w lecie. Zwłaszcza gdy jest cała masa ekranizacji komiksu, które warto przenieść na ekran, a nie jakąś tam średnią gierę.