Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Punisher (filmy i serial)

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:54:27

Mr.G

Czarno-biale, klimatyczne i mroczne... Bardzo dobre plakaty, ale nie moge przekonac sie do tego kostiumu Punishera.

Gieferg

Plakaty bardzo dobre, ale do ciezkiej cholery czy naprawde Punisher nie móglby raz miec konkretnej i widocznej czachy?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Silent Dark

Czekam na ten film z niecierpliwością :).Gieferg masz racje! caly czas na klacie ma jakieś nie wyra?ne gówna!.A na ten kewlar nalozyl bym mu jeszcze czarny skórzany plaszcz :)

Grim Knight

A próbowaleś kiedyś chodzic caly dzie? w kevlarze i czarnym skórzanym plaszczu, nie mówiąc o zabijaniu przestepców? :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Dlatego akcja filmu bedzie sie rozkrywac glównie w  nocy ;D

Grim Knight

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

No to by juz wyglądalo nieco kiczowato i powszechnie...

I jest dobrze. Ta rozmazana czacha na kamizelce  ma charakter...

Silent Dark

#37
To juz mogla by byc z krwi.

Mel

A ty zaraz tak makabrycznie...

Jakby byla z krwi to by byla slabo widoczna ;D

Huntersky

Czacha krwi? Nieee, my mówimy o Punisherze. Taka średnio widoczna jest dobra, przynajmniej nie rzuca sie w oczy przy strzelaniu.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

czarne, skórzane plaszcze to (od czasu Matrixa) tak zjechany i zuzyty motyw, ze to naprawde ostatnia rzecz jakiej potrzeba Punisherowi.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

Nowy plakat, autorstwa Tima Bradstreeta

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Huntersky

No i jest nowy trailer.
http://www.filmweb.pl/Wystrzalowy+zwiastun+i+nowy+plakat+%22Punisher++War+Zone%22,News,id=44822

Calkiem fajny, moze miejscami zbyt teledyskowy i te filtry ,,starego filmu" są troche z pupy, ale jest OK. Ponadto jest brutalnie, Stevenson wygląda świetnie jako Frank, Jigsaw tez niezly. Ogólnie co raz bardziej mi sie ten film podoba i wiem, ze do kina na pewno pójde. :P
Co do plakatu - świetnie nawiązuje do okladek komiksów. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

Podejrzewam, ze to bedzie najbrutalniejszy film ostatnich lat. Duzo akcji, przemocy i trupów, ale obawiam sie, ze film skupi sie wylącznie na tym i zabraknie w nim miejsca na chociazby ukazanie psychicznego bólu Punishera.
Kto gral w gre Punisher od razu dopatrzy sie pewnych podobie?stw, chociazby cialo wbijające sie w plot.
Stevenson póki co prezentuje sie bardzo dobrze. Podoba mi sie charakteryzacja Jigsawa, troche przypomina Laleczke Chucky i zabija kogo sie da.
Jak wspomnial Huntersky, trailer jest troche zbyt muzyczny i brakowalo mi dialogów, ale ogólnie jest dobrze... Czekam na film z niecierpliwością.