Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

TheBeatles

Bo przeznaczone na PCety

Altair

Nie wiem, wisi mi pod co przeznaczone. Mam zajebisty piecyk i PS3, więc dla każdego coś dobrego ;)

Mihcim

Ile dales za swojego piecyka.
(Chodzi mi o porownanie cen :) )

Altair

rok temu kosztował 2,5 k złotych, a w środku karta grafiki 1 GB Nvidii, 4GB Ramu i Core i5, więc jak dla mnie bomba ;)

TheBeatles

Red Dead Redemption panowie. Jestem właśnie na poznaniu Boonie

Mihcim

Ja za swojego kompa zaplacilem gdzies tak 2.2k i mam polowe tego co ty masz. Moze nawet mniej.
Ehh nie oplaca sie kupywac piecykow w Anglii

LelekPL

Co to jest "piecyk"?

TheBeatles

PC. Zwany też (u mnie w domu) "tą cholerną kupą złomu"

Altair

Ja kupowałem przez Allegro i nie żałuję, choć wiem, że wiele osób boi się tak robić. :) Po prostu jak widzę, że mam do czynienia ze sklepem to nawet się nie zastanawiam.
A Anglia jak widzę jednak droga jeżeli chodzi o sprzęt do grania.
Posted on: 13 Marzec  2011, 19:54:31

 A ja czekam aż RDR stanieje trochę, albo wejdzie do klasyków. Wtedy na pewno kupię.

Mihcim


TheBeatles

Red Dead Zasługuje na kupno nie na "zassanie"

Altair

Torrent na PS3? 27 GB? Poza tym nie mam na trójce wgranego żadnego modyfikowanego softa i na bank nie będę wgrywał, bo chciałbym sobie trochę pograć na PSN w niedługim czasie ;)

PS. Bulletstorm ssie. Wyłączyłem wczoraj po 15 minutach gry.

TheBeatles

Demo było świetne

Mihcim

Cytat: Altair w 23 Marzec  2011, 12:47:47


PS. Bulletstorm ssie. Wyłączyłem wczoraj po 15 minutach gry.
AI do dupy czy po prostu gra za trudna ?

Altair

Rozgrywka sama w sobie. Gra prościutka, nie przypominam sobie żebym choć raz zginął. Najlepsze jest to, że po prostu nie ma w niej nic co by mnie kręciło. Idziesz przed siebie, zabijasz, idziesz, znowu zabijasz i nic sensownego fabularnie tego nie uzasadnia. NUDA... :P