Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

TheBeatles

Ja już mam przesyt Ezia. Według mnie każdy assasin powinien mieć nowego bohatera w nowych czasach(Marzą mi się klimaty pirackie albo wiktoriański Londyn). A ja wracam do Battlefielda BC2 już w sobotę lub niedzielę.

Altair

Wiesiu 2 dzisiaj przyszedł UPSem, już zainstalowany i czekam do 16 na aktywację... Jak ja wytrzymam?!
PS. Specjalnie z tej okazji kupiłem pada od X360, który będzie mi dzielnie służył jako dodatek do PC. Urządzenie jest naprawdę świetne, a w dodatku kupiłem je za śmieszne 50 zł, bo było kiedyś używane. Nie wiedziałem, że teraz grając w jakieś gry na PC 90% z nich dostosowuje interfejs do x360. To naprawdę coś! Polecam te pady każdemu, są tak samo dobre jak moje ukochane Dualshocki, a niekiedy nawet wydają się poręczniejsze.

TheBeatles

W końcu powróciłem do najbardziej uzależniającej gry na świecie Battlefield Bad Company 2. Przy okazji kupiłem Golda na 3 miesiące więc mam dużo do roboty :)

(A)nonim

Cytat: Mihcim w 22 Kwiecień  2011, 00:13:14
Czy ktoś z was grał kiedykolwiek w Talisman- Magia i Miecz?
Nie zauważyłem tego. Świetna gra, trochę się grało w starą polską wersję (większość dodatków połączono w jedną całość), niestety nie mam już do niej planszy i zasad.
Zastanawiam się nad kupnem nowej wersji, ale nie wiem czy będę miał z kim grać.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Mnie się zdarzyło grać kilka razy. Świetna rozrywka i bardzo fajnie zbudowany system.

Altair

Panowie, przeszedłem Wiedźmina 2, jeżeli mieliście wątpliwości przed zakupem to już Wam mówię: lećcie kupić go TERAZ ;)

Mihcim

Cytat: Altair w 18 Maj  2011, 18:16:57
Panowie, przeszedłem Wiedźmina 2, jeżeli mieliście wątpliwości przed zakupem to już Wam mówię: lećcie kupić go TERAZ ;)
Nie

Altair


TheBeatles

Kupiłbym ale nie chcę mi się męczyć na laptopie. Poczekam na godniejszy sprzęt grając w Bad Company 2 i po raz 10 w Mass Effect 2. Może kupię L.A Noire jak mi się BC2 znudzi

franek

Ja sam robię sobie gry.
Oto jedna z nich http://www.mediafire.com/?98519dppt1wc4et
Oprócz tel piszę "tekstówki" w notatniku.


Show Must Go On!!!

Altair

Czyli jesteś programistą? Bo chyba nie mówimy tu o gotowych elementach :P

franek

Nie jestem. Robię gry w programie The Games Factory Pro. No i jeszcze tekstówki.


Show Must Go On!!!

TheBeatles

Niestety uzależniłem się od Minecrafta. Niby ta gra jest taka niepozorna a czas leci przy niej tak szybko i tak miło że wraca się do niej co chwilę.

Altair

Chryste, mój brat w to napierdziela ciągle i mnie już denerwuje razem z tą grą :P

Juby

Przeszedłem tylko raz grę Batman: Arkham Asylum i to pożyczonego pirata, bo nie wydaje tych kosmicznych sum na nowe gry komputerowe (bodajże ta kosztowała 100zł). Ale dzisiaj znalazłem ją na półce kolekcja klasyki za jedyne 27,99 w MM i nie mogłem się oprzeć. Jeśli ktoś z was jeszcze tej gry nie ma, to niech wie, że cena dużo spała... ;)