Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o animowane uniwersum Batmana.

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:15:14

lady_ozzy

Cytat: ninji w 06 Czerwiec  2012, 20:22:42
Witam!
Mam prośbę, jak ktoś posiada wszystkie płyty z polskim dubbingiem.
To czy mógł by zgrać i wystawić gdzieś na server.
Dzieki.

Bez komentarza...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

ninji

Dlaczego "bez komentarza" ,Odcinki TAS wydane przez Warner Home Video w Polsce, są trudno dostępne do kupienia, nawet używki.

lady_ozzy

Piractwo jest piractwem... niezależnie od tego z jakich pobudek go dokonano.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kelen

Zgodnie z regulaminem, rozmowy publicznie związane z takimi typu rzeczy są zakazane, zatem koniec tematu.

darkside

Mam pytanie - czy para na tym zdjęciu to Dick i Barbara?

Spoiler
[Zamknij]
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

kelen

AFAIK, tak, to screen z jakiegoś odcinka z alternatywną rzeczywistością. Obok tej parki biegnie Tim i Cassandra :)

vincent

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

Pojęcia nie mam, nawet temu dlaczego Justice League mi się skojarzyło...

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

A widzisz ;). Wiedziałem, że pierwsze skojarzenie zawsze jest tym najtrafniejszym.

Gregman

Teraz ja, Skoro w YJ i komiksach w równym wieku z Batmanem był Barry Alen, Za to w JL Wally jest w równym wieku z Batmanem. Co on łykał pigułki wzrostu?

John Blake

Przecież Wally West mógł:

a) w DCAU być po prostu pierwszym Flashem
b) mieć 18-20 lat, kiedy Batman mógł mieć 35-40

steve41

Witam
Mam takie pytanie odnośnie "Batman : Mask of the Phantasm". Czy film ten w Polsce został wydany na dvd ? Pytam ponieważ jakiś czas temu kupiłem go na allegro właśnie na dvd. Dopiero później zacząłem zastanawiać się czy to jest w ogóle oryginalne wydanie czy podróbka. Okładka, pudełko wyglądają w miarę ok. Natomiast już menu filmu, składa się z obrazków z filmów Nolana. Sama jakość filmu również nie jest najlepsza i wygląda na vhs rip. Jest tam lektor. Więc chciałbym się tylko utwierdzić czy film ten w ogóle ujrzał światło dzienne w naszym kraju na dvd. Z drugiej strony jeśli to ktoś prywatnie sobie robił, to chyba średnio mu się opłacało. Za film dałem dosłownie grosze.Gość miał tego kilka kopi.

kelen

Nikt tego u nas oficjalnie po polsku nie wydał. Widziałem dawno temu na allegro takiego typu wydania home-made. Ten film został u nas wydany jedynie na kasecie video z lektorem. W telewizji puszczano wersję z lektorem i dubbingiem (canal +)

Altair

Skoro menu jest z filmów Nolana w jakikolwiek sposób to na bank podróbka. Mógłbyś zamieścić zdjęcia okładki? Może wtedy można by coś było stwierdzić na sto procent. Jak dla mnie to na bank nie jest oryginał.