Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Riko

Proponuje zmienić nazwe w odliczaniu z "Premiera nowego Batmana" na "Premiera nowego filmu o Batmanie" bo osoby trzecie nie wiedzą czy chodzi o grę,komiks czy film

Q

Jeśli będzie znany tytuł nowego filmu, wtedy zostanie on podany w odliczania. Gdyby miały pojawić się odliczania do gier, lub komiksów, to również wtedy stosowany byłby pełny tytuł danej produkcji.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

BD96

A ja mam propozycje. Może tak zrobić takie menu, w którym będą wszystkie "specjalne" layouty aby każdy mógł sobie ustawić jako główny ten ktory mu się najbardziej podoba. To taka luźna uwaga z mojej strony, mam nadzieję że ją rozpatrzycie ;).
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Q

Obecnie takiego typu opcja, która uwzględniałaby wszystkie layouty, nie jest możliwa do wprowadzenia ze względu na różnice w budowie i struktury poszczególnych specjalnych layoutów.   
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

BD96

Właściwie to można by zmienić nazwę tematu "wrażenia po filmie" na "The Dark Knight", przenieść do działu Bat-Filmy, dział o TDK usunąć/zamknąć/po prostu żeby zniknął, a dział "Sequel The Dark Knight" zmienić na "Nowe filmy o Batmanie", ażeby nabrał bardziej ogólnego wydźwięku, jeśli wiecie o co mi chodzi.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel

Um, trochę już się przyzwyczailiśmy do starego układu...Ok, a przynajmniej ja ;D

BD96

Jeśli dział TDK miałby zostać to ja się domagam działu dla Batman, Batman Returns, Batman Begins ;D. A tak na serio to uważam że chyba po dwóch latach od premiery powinno się wreszcie uzunąć ten dział, bo jest to niesprawiedliwe w stosunku do innych filmów na których temat też można by tworzyć multum wątków, a mieścimy się w jednym. Dlatego myślę że posunięcie pod tytułem "bye bye dział TDK" powinno jak najszybciej nastąpić.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Q

Dział o TDK zostaje, tak samo jak w przyszłości pozostanie działa o sequelu TDK. Forum jest poświęcone Batmanowi dlatego ogólny charakter kategorii nie jest wskazany.

Co do reszty działów o filmach, to gdyby ie zmiany z forum, to były też dział poświęcony tylko i wyłącznie BB. Obecnie nie ma jednak nie widzę potrzeby tworzenia oddzielnych kategorii dla starych filmów. Ale wszystkie nowe produkcje takie kategorię będą mieć.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Odnośnik do oficjalnej strony TDK, który macie umieszczony przy Mrocznym Rycerzu wygasł. Polecam wymienić link na ten: http://thedarkknight.warnerbros.com/dvdsite/ ;)

Booster


Juby

Szybko widzisz, ta grafika jest tam już od ponad 5 lat... ;)

kelen


Q

Cytat: Juby w 11 Grudzień  2010, 17:43:15
Odnośnik do oficjalnej strony TDK, który macie umieszczony przy Mrocznym Rycerzu wygasł.
Odnośnik cały czas działa i po kilku sekundach przekierowuje na stronę DVD "TDK".
Cytat: Juby w 12 Grudzień  2010, 18:53:57
Szybko widzisz, ta grafika jest tam już od ponad 5 lat... ;)
Akurat ta grafika nie ma 5 lat :D

Jakoś wszyscy zauważają dział, którego jeszcze nie ma, a przecież w ostatnim czasie ujednolicone zostały informacje na temat poszczególnych odcinków seriali animowanych (JL, JLU, TT, TB). Wkrótce zaś pojawi się odświeżony dział z tapetami, który był ostatnio bardzo zaniedbany.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

No, postarałeś się z tymi tapetami Q. ;) Teraz tylko wybierać i ustawiać (choć przy dwóch wyskoczyło mi not found)!...

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)