Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

BlackBat

#900
@bart
Bo ja nie mam ?ycia towarzyskiego ;)

@nighty
Kolejna fanka spitfire, wyskakujecie jak grzyby po deszczu! XD Mam w planach wi?cej, wi?c no worries :D Wow, ten Damian jest mega, normalnie cudowny! Obstawiam, ?e masz deva skoro zajmujesz si? tak?e cosplayem, je?li dobrze trafi?am to od razu ?apiesz watcha ;)  Co do tej bluzy- dead mother of Robin!! Planuj? uszy? sobie bat-hoodie i flash-hoodie ale nie ma szans, by wysz?o to tak genialnie! Jeste? pro a nawet wi?cej, jak tyle tego naprodukujesz to mo?esz liczy? na to, ?e zarobisz na mnie kokosy :)

Post Merge: 23 Lipiec  2012, 16:16:32

Co? dla fanów Flasha, tylko mnie nie zbesztajcie za bardzo ;) Jaki? czas temu wykombinowa?am mu ten outfit i tak, to Wally West. Ile bym nie czyta?a i ogl?da?a, dzieci?stwo z JL/JLU wbi?o mi go do g?owy dlatego cz??ciej go rysuj? ni? Barry'ego ;D Jeszcze nie wiem jak go pokoloruj?, ale gotowego bankowo wstawi?. Póki co siedz? nad artem z Beyonda i obstawiam, ?e po pi?tkowej premierze moja cz?stotliwo?? spamu w tym dziale niebezpiecznie si? zwi?kszy ;)

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rafalinda

@nighty,
stałaś się kolejną gwiazdą tego forum. Cóż za wejście  :o

Bluza zacna, a  rysunek Damiana cudny.
Czyżby to co mówi Damian było zapowiedzią wydarzeń w 12 numerze Batman i Robin? ;)
Tim i Jason zostali już upodleni, teraz czas na Dicka, ale dla niego dziecko antychrysta szykuje pewnie coś wyjątkowego :D

nighty

blackbat - no bo jak tu ich nie kochać? T^T są cudowni razem, wiem, że dużo ludzi lubi tą parę i aż dziwne dla mnie, że tak mało fanartów produkują, gdyby nie to, że moje skille rysownicze nie są zadowalające (i to, że jestem leniwa XD) to sama bym coś z nimi potworzyła :(
produkcji masowej bluz raczej nie planuję z powodu, o którym mowa w nawiasie, poza tym jak robisz coś dla kogoś, kogo znasz i na kim ci zależy zawsze masz dodatkowego motywacyjnego kopa, którego w takim wypadku podejrzewam mogłoby zabraknąć :D
i tak, mam deva, znajdziesz mnie tam pod ksywką "envylicious" :)

rafalinda - cieszę się, że się podoba ♥ co do damiana to po cichu liczę, że dickowi odpuści, po pierwsze ze względu na to, że uwielbiam ich wzajemne relacje i wolałabym, żeby się za bardzo nie popsuły, a po drugie wiemy, że joker planuje dla dicka coś okrutnego więc mam nadzieję, że młodszy wayne nie będzie kopał leżącego T_T

BlackBat

Też ich uwielbiam, są chyba jedyną parą która się ostała po pierwszym sezonie ;) Fanartów faktycznie jest mało, ale niektóre są naprawde świetne :D Nie sądzę, że Twoje skille są niezadowalające, wręcz przeciwnie! Powinnaś narysować spitfire!
Nie miałam na myśli bluz, wiadomo, że masowy nakład zabrałby im cały urok i wyjątkowość tylko o biżuterii itd ;) Ja sama zabieram się niebawem za projekty przypinek z DC xD
Tak myślałam! Rany, ale masz niesamowite cosplaye! Widziałam waszego Homestucka na B-3 i Kuroshita na Magni, jesteście świetni! :3
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

czekam z niecierpliwością na twoją inną twórczość w takim razie :D
i dziękuję, strasznie mi miło ♥ pochwal się swoim devem koniecznie! :)

BlackBat

I wzajemnie! : D
Nie ma za co! Mój nick to "DragoonKinomiya"- nie pytaj xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

odwatchowane ♥ i aaa, masz cudowne arty tam, i cudowna ikonke :D

BlackBat

Rany, dzięki! Zauważyłam, że wszystkim się podoba xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Ja pierdziele! Sporo się tu pozmieniało od moich ostatnich odwiedzin. Spóźnione powitanie dla Nighty i razem z nim dołączam gratulacje ogromnego talentu w, jak widzę, wielu dziedzinach, nie tylko rysunku. Brawo!
CytatCoś dla fanów Flasha, tylko mnie nie zbesztajcie za bardzo
@BlackBat, twój rysunek jest świetnie wykonany i niczego mu nie brakuje, może jedynie kolorów, bo bez nich nie rozpoznaje na pierwszy rzut oka Flasha,
podpisano: Daltonista. ;)
PS: Ikonka na devie rzeczywiście jest zarąbista! ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Dzięki ogromne, pokoloruję przy najbliższej okazji :) Jak na daltonistę poradziłeś sobie całkiem nieźle XD

Też ją lubię, chyba najlepsza jaką do tej pory miałam  ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair


Johnny Napalm

Zacne, ale powinno znaleźć się raczej w temacie Batman i tworczosc jego fanów, bo tutaj wrzucamy to co sami zrobiliśmy... chyba, że o czymś nie wiem. Przy okazji, zapomniałem wcześniej o tym napisać, że Lizard w twoim wykonaniu jest naprawdę dobry. Tylko trochę więcej cienia bym mu pierdyknął, bo mało ma na sobie kontrastu.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Faktycznie, pomyliłem wątki. ;) Serio? Naprawdę dziękuję za opinię! Pierwszy raz rysowałem w ten sposób, całkowicie z wyobraźni, więc będę musiał to szlifować.

Coś ode mnie... Jeżeli nie oglądałeś TDKR i nie chcesz sobie zaspoilerować jednego z ważnych jego wątków, nie otwieraj:
Spoiler

Szybko z nudów zrobiłem sobie wizję Robina z TDKR gdyby ten założył kostium.
http://zapodaj.net/703c7ea033359.jpg.html
Co myślicie? Podkreślam, że nie przykładałem się mega do tego małego fotomontażu. ;)
[Zamknij]

rocklee

Altair, czemu wszyscy zakładają iż
Spoiler
blake po odkryciu jaskinii, byłby robinem bądź nightwingiem, może po prostu weźmie kostium batmana
[Zamknij]

darkside

#914
To raczej nie by?by
Spoiler
Robin, a Nightwing. Poza tym odpu?ci?bym sobie peleryn?, a niebieski kolor zamieni? na czerwony. Jest bardziej widoczny, i co jak co ale kostium Robina w 'Batman & Robin' bez sutek wygl?da?by naprawd? nie?le. Idealnym filmowym kostiumem Nightwinga by?aby wersja z nowego DCU, przerobionym pod k?tem szczegó?ów ?eby przypomina? strój Batmana z TDK i TDKR.
[Zamknij]
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!