Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Rekordy - Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez tabjohn, 25 Październik 2009, 23:42:44

Juby

#15
W?a?nie gram po raz trzeci, aby si? wprawi? przed kupnem Arkham City (z?ami? swoj? zasad? nie wydawania na gry komputerowe wi?cej ni? 40z?). Swoje rekordy, które ci?gle pobijam wstawi? w dzie? premiery nowej cz??ci.
Póki co jednak mam pytanie: Jak zdoby? trzy nietoperki w trybach misji? W bójkach mam rozpisk?, ?e maksymalna ocena jest za ponad 25 ty? punktów, a mam w dwóch etapach grubo ponad 30 ty? i ci?gle dwa nietoperze. :P
To samo si? tyczy "Misji drapie?nika", jest jakie? t?umaczenie tych trzech polece? w trakcie wyzwa? (bo tylko raz uda?o mi si? mie? dwa na zielono)? :P

PS: W jednej z walk mam ponad 30 ty? punktów i nadal jednego nietoperka! :'(

tabjohn

Grasz w polską wersję? W misjach walki jest to rzeczywiście skopane, źle podają tam punkty. Ale w trybie drapieżnika po naciśnięciu TAB (już podczas trwania misji) pokazuję się lista co trzeba zrobić:) Pozdrawiam!

Juby

#17
Tak gram PL. W takim razie musz? nie?le katowa? aby zdoby? 3 nietoperzyki co?

A o Tab'ie nie wiedzia?em, wielkie dzi?ki! ;D

Post Merge: 01 Październik  2011, 13:42:16

EDIT: Ej w drugiej misji drapie?nika trzeba "zwisn?? z gzymsu i klikn?? PPM" (tak jest w instrukcji), ale cho?bym nie wiem ile razy wykonywa? ten manewr on nie dzia?a. :P Wiesz mo?e jak to wykona????

tabjohn

A masz wykupioną tę zdolność zawieszenia na gargulcu? W misjach walki chyba 50 000 wystarczy na trzy gwiazdki (na ekstremalnej Zadymie w lesie) jest te 50 000, na reszcie chyba mniej lub równo. No dużo ćwiczenia przed Tobą, ale ponad 200 000 jest do zrobienia:)

Juby

Mam wszystkie zdolności! Zwisam na gargulcu głową w dół (tak jak każą) naciskam PPM (tak jak każą) wtedy łapie klienta i zawieszam go na linie... A zadanie ciągle nie wykonane. :-\
Ta misja to Zdobywca rekordów, polecenie dokładnie brzmi: "Wisząc na gzymsie, złap więźnia i zrzuć go w dół.".

Odnośnie trybów misji, to tylko one mi zostały, aby mieć 100% gry. W trybach walki "na razie" 200 000 nie dam rady, ale w te 50 000 koniecznych do trzech nietoperków wierzę (do premiery AA mam czas). Najgorsze jest to, że nie potrafię sterować batarangiem, a konieczne jest to w kilku zadaniach. :P

kelen

Juby, nie jestem pewien, ale po powieszeniu na gargulcu musisz potem ściąć batarangiem linę, na której go powiesiłeś.

Juby

#21
Tego te? ju? próbowa?em. Zreszt? w tej samej misji mam zadanie aby wyskoczy? spod pod?ogi znokautowa? przeciwnika i te? nie chce mi zaliczy?. Mam tylko 1 nietoperek. :'(

Post Merge: 03 Pa?dziernik  2011, 14:04:15

W?a?nie zauwa?y?em, ?e premier? Batmana: Arkham City na PC ustalono z 5 tygodniowym opó?nieniem wzgl?dem premiery na konsole. :P W takim razie do 25 listopada mam tyle czasu, ?e postanowi?em ju? teraz umie?ci? swoje wyniki na forum, a tu? przed kupnem gry najwy?ej je zaktualizuje.

Pierwszy raz gra?em w pirack? wersj? Arkham Asylum bez spolszczenia na poziomie Normal. Nie robi?em nic dodatkowego i jako? przebrn??em gr? maj?c oko?o 55% uko?czenia. Przed wakacjami poda?em na forum info, ?e teraz Arkham Asylum jest do kupienia za zaledwie 27,90 z? w KOLEKCJI KLASYKI. Kupi?em j? i wtedy nie chcia?em si? m?czy? wi?c zagra?em na ?atwym poziomie i tym razem próbowa?em przechodzi? Misje, oraz znale?? wszystkie zagadki. Przekroczy?em 80%, ale nigdy nie pochwali?bym si? swoimi wynikami z zada? (w walkach nie przekracza?y one nawet 7 ty?. punktów).

Teraz przed premier? kontynuacji, postanowi?em wprawi? si? w bój. W??czy?em gr? na Trudnym poziomie i oto moje dotychczasowe rezultaty:


Misje 100%


































Oddzia? Intensywnej Terapii
27910 (3 NIETOPERZE)
Podziemny nietoperz
25190 (3 NIETOPERZE)
Podziw i zachwyt
40660 (3 NIETOPERZE)
Zadyma w lesie
58410 (3 NIETOPERZE)
Oddzia? Intensywnej Terapii (ekstremalna)
50670 (3 NIETOPERZE)
Podziemny nietoperz (ekstremalna)
71950 (3 NIETOPERZE)
Podziw i zachwyt (ekstremalna)
32835 (3 NIETOPERZE)
Zadyma w lesie (ekstremalna)
50135 (3 NIETOPERZE)



Cichy rycerz
0:56.23 (3 NIETOPERZE)
Zdobywca rekordów
0:57.57 (3 NIETOPERZE)
Taktyka przetrwania
1:12.46 (3 NIETOPERZE)
Niewidzialny drapie?nik
3:11.23 (3 NIETOPERZE)
Cichy rycerz (ekstremalna)
3:25.46 (3 NIETOPERZE)
Zdobywca rekordów (ekstremalna)
1:38.56 (3 NIETOPERZE)
Taktyka przetrwania (ekstremalna)
1:03.57 (3 NIETOPERZE)
Niewidzialny drapie?nik (ekstremalna)
1:03.95 (3 NIETOPERZE)

Zagadki 240/240
Modyfikacje 20/20
?yciorysy postaci 42/42
Uko?czone 100%


Oczywi?cie mam odblokowane wszystkie 20 trofeów postaci, oraz znalezione wszelkie ta?my.

tabjohn

No ja podałem swoje wyniki:) Wszystkie z trzema nietoperzami oczywiście:)

Juby

#23
No dobra, a rozwiążesz ten problem:

Cytat: Juby w 03 Październik  2011, 10:34:48
(...) Zwisam na gargulcu głową w dół (tak jak każą) naciskam PPM (tak jak każą) wtedy łapie klienta i zawieszam go na linie... A zadanie ciągle nie wykonane. :-\
Ta misja to Zdobywca rekordów, polecenie dokładnie brzmi: "Wisząc na gzymsie, złap więźnia i zrzuć go w dół.".

???

PS: Dzisiaj trochę przekatowałem i już mam 95% ukończenia (więc liczę na setkę do premiery AA). Zaraz zaktualizuje swoje wyniki (jutro mam zamiar poprawiać ostatnie dwa tryby walki na 3 nietoperze, a później zostają tylko misje drapieżnika)...

tabjohn

"Wisząc na gzymsie, złap więźnia i zrzuć go w dół." - przecież jest obrazek jak to zrobić... Trzeba wisieć pod balustradą i czekać na przechodzącego wyżej więźnia. Wtedy pojawi się ikona, żeby wcisnąć PPM. W każdej misji trzeba co innego zrobić, powieszenie na gargulcu to "powieszenie na gargulcu", pojawia się w innej misji. :) Troszkę pomyślunku:)

Juby

#25
Rzeczywiście, pomyliłem gzyms z gargulcem. Teraz tylko nauczyć się wykonywania "knockoutu zza rogu" i 3 nietoperze są już moje. :D

Post Merge: 05 Październik  2011, 16:51:56

I po robocie. Teraz tylko wyrobić sobie jak najlepszy czas!

PS: Fartownie udało mi się w mniej niż 1 minutę! :o

Juby

Mam już 99%, ale do przejścia tych dwóch trybów walk potrzebuje czegoś, czego nigdy nie miałem - odrobiny szczęścia. Będę próbował dalej bo obiecałem sobie, że zdobędę setkę na najwyższym poziomie trudności, ale póki co to są chyba moje optymalne wyniki. :P

PS: Premierę Arkham City na PC przełożono z o tydzień wstecz. Tak więc w Polsce będzie można kupić grę już 18 listopada!!!

tabjohn

Wybacz że zapytam, ale czemu masz trudności z tymi walkami? Poćwicz trochę i skorzystaj z moich rad, które już pisałem w tym wątku. Trening czyni mistrza (nawet nie koniecznie mistrza). Moją najważniejszą radą jest: unik! No i opracowanie taktyki na zmaksymalizowanie wyników. Ja mam dobrą, ale nie będę jej zdradzał. Moja pozwala na ekstremalnej Zadymie w lesie wbić dwa nietoperze już po pierwszej walce. :)

Juby

Nie wiem na czym grasz, ale ja gram na PCecie, klawiaturą i myszą. A to niestety w walkach nie jest łatwe, bo PPM służy do celowania wybraną bronią, jak i do obrony/kontry, przez co ta działa u mnie góra w 25% przypadkach (równa się to przerwaniem combo, i brakiem 1500 punktów premii). Koleś atakuje mnie z boku, ja naciskam PPM a on zamiast się obronić to wyjmuje batarang (strasznie to denerwujące, przez taką akcję w ostatniej rundzie, zobacz ile mi zabrakło w Podziw i zachwyt (ekstremalna) do 30 tyś.). :P

Ja po pierwszej walce w ekstremalnej Zadymie miałem na razie najwięcej 13950, ale później idzie mi coraz gorzej (szczególnie trzecia runda, w której nigdy nie przekroczyłem 9000). :P

I nie myśl tabjohn, że nie ćwiczę. Walczę przynajmniej 2h dziennie, ale chyba dotarłem do granic swoich możliwości... Twoim wynikom może się nie równam, ale nikt inny się nie chwali tutaj wynikami, więc może jestem drugi w Polsce (marzenie)! ;)

LelekPL

Jeśll nie ogarniasz obrony to spróbuj przeskakiwać nad nimi, żeby utrzymać combo