Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nasze oceny wydań DVD/Blu-Ray z Batmanem

Zaczęty przez XIII, 28 Sierpień 2008, 20:43:41

Gieferg

Okładki sa akurat świetne, tzn dwie pierwsze. Zdecydpowanie to lepsze niż standardowe filmowe plakaty, które zresztą w przypadku tej serii nie byłyby w ogóle ze sobą spójne.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Cytat: Hydro w 14 Styczeń  2009, 20:11:36A nie trylogię?  :P
Owszem antologię. Mowa o żałosnym, 8-płytowym wydaniu zawierającym 3 części Mumii i 2 części Króla Skorpiona.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

Jakie materialy dodatkowe zyskuje w przypadku kupienia Anatologi(+czesci Nolana) na Blu-ray disach?

Crane

Antologia - żadnych.
BB - prolog w HD + In Movie Experience (okienko z wypowiedziami np. Nolana w czasie oglądania filmu).
TDK - dodatki są HD, oprócz tego co na DVD dostajesz dokument Batman Tech: The Incredible Gadgets & Tools (ok 46 min.) i Batman Unmasked: The Psychology of The Dark Knight (46 min.)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

Dzieki,widze ze musze sie nad tym mocno zastanowic ;)

MR.JACK

Pytanie do mieszkańców Łodzi. :)

Można jeszcze gdzieś nabyć pierwsze wydanie DVD z 1999r - Batman & Robin?  

Gieferg

A jaki sens je nabywac skoro wydanie dwupłytowe chodzi bardzo tani, ma ponoć dubbing z którego mozna sie pośmiać, a dodatki z drugiej płyty z pewnością będą lepsze niż sam film...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

MR.JACK

Cytat: Gieferg w 26 Sierpień  2009, 00:44:49
A jaki sens je nabywac skoro wydanie dwupłytowe chodzi bardzo tani, ma ponoć dubbing z którego mozna sie pośmiać, a dodatki z drugiej płyty z pewnością będą lepsze niż sam film...
Powód? Jeden, jedyny uzupełnienie kolekcji. ;)

Juby

MR.JACK masz wszystkie Batmany 1DVD? :o Chyba nigdy nie widziałem z tego wydania BF, a B&R tylko w angielskim opakowaniu, w wypożyczalni. Mógłbyś wrzucić jakieś fotki okładek? ;)

MR.JACK

240 Bat-fanów i nikt nie zna sklepu gdzie można dostać B&R 1DVD? :)
Cytat: Juby w 26 Sierpień  2009, 09:03:45
Chyba nigdy nie widziałem z tego wydania BF, a B&R tylko w angielskim opakowaniu, w wypożyczalni. Mógłbyś wrzucić jakieś fotki okładek? ;)

Mogę. ;)
Wszystkie pierwsze wydania (1998, 1999) włącznie B&R na okładce mają oficjalny poster kinowy. Na tyle jak i na płycie również bez fajerwerków jak w przypadku wersji z 2005. Poniżej masz pełen obraz jak wygląda wersja z 1999 na DVD BF:
http://i454.photobucket.com/albums/qq270/batman2103/BF-FRONT.jpg
http://i454.photobucket.com/albums/qq270/batman2103/BF-BACK.jpg
http://i454.photobucket.com/albums/qq270/batman2103/BF-LAYER.jpg

XIII

Batman 2DVD- 9+/10 mnóstwo ciekawych dodatków w wydaniu brakuje mi tylko animowanego menu.
TDK jeszcze nie kupiłem bo jakość dodatków jest nieproporcjonalna do ceny.Tam gdzie ja kupuje płyty ten film szybko nie stanieje pewnie aż będzie trzecia część.

MR.JACK

Cytat: XIII w 26 Sierpień  2009, 15:08:25
Batman 2DVD
Ile zapłaciłeś i gdzie? :)
Cytat: XIII w 26 Sierpień  2009, 15:08:25
TDK jeszcze nie kupiłem bo jakość dodatków jest nieproporcjonalna do ceny.Tam gdzie ja kupuje płyty ten film szybko nie stanieje pewnie aż będzie trzecia część.
Przecież od 28, obowiązuje ta promocja czy wyprzedaż w MM! ;)

XIII

Zapłaciłem 3 dychy na pod koniec lipca w białostockim  MM obecnie wszystkie części kosztują 2 dychy . Tam nigdy niema takich promocji jak w innych media marktach. TDK nawet podrożał w grudniu 2008 kosztował 49,90 a teraz kosztuje 56,90. Mogłem go kupić za 32 zł w Kolporterze ale wtedy nie miałem tyle kasy. Tydzień później sklep zamknięto. To się nazywa pech.

MR.JACK

Cytat: XIII w 26 Sierpień  2009, 16:25:25
Mogłem go kupić za 32 zł w Kolporterze ale wtedy nie miałem tyle kasy. Tydzień później sklep zamknięto. To się nazywa pech.
Z tymi kolporterami to w ogóle jakaś fala kryzysowa czy co? U mnie też zamknęli. :(

Gieferg

#59
Raz - pytałeś gdzie mo.żna dostać w Łodzi to jakby nieco zmniejsza szanse, że ktos bedzie wiedział
Dwa- pokłóciłeś się z Google? w sklepach internetowych znajdziesz szybciej.
Trzy - Od czego jest allegro? Tu znajdziesz najszybciej.

http://www.allegro.pl/search.php?string=batman+i+robin&category=20628

CytatChyba nigdy nie widziałem z tego wydania BF

Ta, bo to taki rarytas że go nigdzie nie ma... ::)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.