Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Oscary 2009

Zaczęty przez Juby, 07 Styczeń 2009, 15:58:55

Corso

Powiedziałbym iż Walt Kowalski przez większość filmu zachowywał się jak rasowy rasista, a jego wypowiedzi były wyjątkowo poprawne politycznie. Jeśli chodzi o nawórcenie, to nie do końca się zgodzę. Chodziło tu głównie o więź ojcowską Walta z Thao, której to nie mógł odnaleźć u swoich synów.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Mihcim

#61
Tak Ogladalem Gran Torino wczoraj powiem jedno ze film byl swietny ! ; ) Mnie sie podobal
kazdy zreszta gosciu po Wietnamie ma zryty umysl i nie cierpi Chinczykow itp.

Chciałbym abyś dostosował się do tego o czym pisał El Cornetto

EL-Kal

Cytat: Mihcim w 23 Kwiecień  2009, 17:09:31
Tak Ogladalem Gran Torino wczoraj powiem jedno ze film byl swietny ! ; ) Mnie sie podobal
kazdy zreszta gosciu po Wietnamie ma zryty umysl i nie cierpi Chinczykow itp.
Koleżanka mówiła?

Lubi? rzodkiewki

El Cornetto

Mihcim, kropek ani przecinków nie uczyli Cię stawiać? Nie mówiąc już o tym, że siedzisz w Anglii a robisz większe błędy w tym języku niż moja mama, która dopiero co zaczęła się uczyć. :]

Altair

Cytat: EL-Kal w 23 Kwiecień  2009, 19:49:35
Koleżanka mówiła?
El,możesz skończyć z tymi złośliwościami? Dopiero co na BatCave sytuacja moralno-kulturalna została opanowana,a ty starasz się to zniszczyć? No weź się zastanów :-/

EL-Kal

Cytat: bruce95 w 24 Kwiecień  2009, 14:44:20
No weź się zastanów :-/
To w końcu mam wziąć czy się zastanowić?

Lubi? rzodkiewki

Altair


batboy

Cytat: EL-Kal w 22 Kwiecień  2009, 21:31:03
A ja nie mogę uwierzyć, że nie jesteś gimnazjalistą, którego mama musi kusić perspektywą kupienia nowej karty graficznej, abyś odszedł od komputera i zjadł obiad.

"Slumdog" nie jest filmem genialnym, to fakt, ale ciekawie łączy dwie rzeczywistości - baśniowy Bollywood i "prawdziwy" (oczywiście w ramach konwencji) Bombaj. Ale trzeba być kimś więcej niż dzieciakiem wychowanym na Cartoon Network, aby to dostrzec.

TDK dostał Oscara za rolę Ledgera - tak ma być, ale jednak "Slumdog" jest filmem lepszym pod kilkoma względami - montaż, reżyseria.
nie jestem gimnazjalistą będe za rok

Mel

No to spora dawka mułu społecznego przed Tobą ;D

Już mi żal Ciebie. Na prawdę.

Huntersky

Nie słuchaj jej, w porządku jest 8)
Czy tylko ja nie zaznałem patologii i przemocy w gimnazjum?
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mel

Nie, nie tylko ty ;D Są jeszcze szkoły prywatne i szkółki w małych mieścinkach - oazy spokojnej nauki, ale Poznań na pewno nie słynie w takiego komfortu (nawet w prywatnych) ;D No, ale czasy się zmieniają, umiejętność czytania i kreowania zanika, to i przez ten moralny hamulec trzoda gimnazjalna nieco straciła swój potencjał ;)

El Cornetto

Heh - gimnazjum to był mój paradoksalnie najlepszy okres w życiu, ale z drugiej strony byłem wtedy taką pipą, że sam się siebie wstydzę :P.

Leon Kennedy

#72
Cytatpostuluję o to, aby słowo "arcydzieło" dotyczyło arcydzieł. To za dużo?

Dla mnie TDK jest arcydziełem i  jednym z tych filmów na podstawie komiksu, który w pełni zasługuje na takowe określenie.

Cytatale jednak "Slumdog" jest filmem lepszym pod kilkoma względami - montaż, reżyseria.

Śpiewającą wyszedł im ten film ::)

PS: EL-Kal radzę z bastować na przyszłość i to jest pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

PS2: Koniec gadki o gimnazjum i z offtopem równocześnie.

Filer

Cytat: (A)nonim w 23 Kwiecień  2009, 11:57:49
Twardy konserwatysta nawraca się i pomaga bandzie Wietnamców, czy tam Koreańców.
bandzie HMONGÓW. Czy ktoś na sali widział osobiście ten film?

vincent

gimnazjum to najgorsze 3 lata mojego zycia.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA