Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

Q

Jak tak dalej pójdzie, to szybciej dostaniemy nowy trailer, w którym nie powinno zabraknąć Catwoman, niż więcej fotek oficjalnych.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Strój jest skromny i dobrze a co do maski to uszy mają odpowiednią długość i maska rownież nie jest przesadzona. Pod względem stroju to taka trochę wersja light Catwoman ;) A sama Anna Hatełej wygląda naprawdę bardo atrakcyjnie (piękna figura i zgrabne nogi) tylko buźka jest trochę za słodka :P

Vaherem

Zobaczymy jak tak słodka buźka wypadnie w filmie, wszystko w rękach aktorskich zdolności Ann :) Ja mam dziwne uczucie jak oglądam te foty z planu i widzę uśmiechniętego  Batmana :P

Q

Może to obecność Catwoman sprawia, że Batman ma powody do uśmiechu?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Nasz?a mnie taka my?l.
Bior?c pod uwag? ile o CIA si? mówi w kontek?cie tego filmu...
...mo?e Catwoman to agentka? To by t?umaczy?o sk?d ma wyposa?enie (strój, kocio-uszy-okulary). By? mo?e mia?a za zadanie dowiedzie? si? prawdziwej to?samo?ci Batmana lub ostrzec go i pomóc z powodu nadej?cia Bane'a (z którym CIA si? spotka?o, jak wiadomo, w prologu). Albo mo?e inaczej - Selina by?a z?odziejk?, bardzo dobr? w swoim fachu. W ko?cu CIA j? z?apa?o i zaproponowa?o w?a?nie misj? zwi?zan? z Batmanem z powodu zagro?enia jakim jest Bane.

Leon Kennedy

To drugie mi o wiele bardziej pasuje. Chodź z drugiej strony czemu mieliby powierzy tą misję "tylko" świetnej złodziejce, a nie świetnemu agentowi/agentce?

b.p.

Odnosząc się do kwestii CIA - nie wiem jak rzecz miała się w komiksach i czy w ogóle CIA gdziekolwiek się tam pojawia, ale aż dziw bierze, że nigdy tak na dobrą sprawę jeden z najlepszych wywiadów na świecie nie zinflitrował Batmana i nie dowiedział się kto nim jest.

W końcu jeden człowiek, działający  - bądź co bądź - dość spektakularnie w największym mieście uniwersum musiał zwrócić uwagę w Langley.

Co do samej Catwoman - uważam, że Hathaway wygląda fenomenalnie, szczególnie w zwiastunowej scenie, gdzie siedzi przed lustrem.

Sky.ann

Po zwiastunie rola Anne Hathaway wywołuje u mnie mieszane uczucia ,  przy pierwszym oglądaniu zaczęłam się śmiać jak tylko ją zobaczyłam (może za bardzo przypomina mi swoje poprzednie komediowe role albo żałośnie poprowadzoną zeszłoroczną gale oskarową ?)  nie przekonuje mnie w poważnej roli.

Drawski

Z początku nie byłem przekonany do Kobiety-Kot, jednak teraz ufam Annie Hathaway, a nawet przekonałem się do kostiumu, który de facto świetnie pasuje do konwencji realistycznego street Batmana. Jestem pewien że Selina będzie złodziejką, która zostanie zwerbowana do CIA i nadadzą jej pseudonim Catwoman ;)

Q

opis jednej ze scen i Catwoman to nowa nadzieja Gotham

Spoiler
Gotham City to strefa wojny. Bezwzgl?dny szaleniec Bane pozbawi? mieszka?ców poczucia bezpiecze?stwa. Zabiedzeni ?ciekaj? walizki jak zaniepokojeni uchod?cy. Uwi?zieni za kolczastymi drutami mieszka?cy czekaj?, by zobaczy?, co w nast?pnej kolejno?ci zostanie wysadzone w powietrze. Ci?gni?ty jest zakapturzony wi?zie? â€" to Bruce Wayne, jeden z najznakomitszych i najbardziej znanych mieszka?ców Gotham â€" ale oczy t?umu, kieruj? si? w stron? kobiety w czerni stoj?cej na szczycie schodów.
[Zamknij]

Wi?cej w wywiadzie z Anne na http://herocomplex.latimes.com/2011/12/29/dark-knight-rises-star-anne-hathaway-gotham-city-is-full-of-grace/

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Catwoman jako agentka CIA? to byłoby trochę głupie bo agencja nie może szpiegować na terenie USA. Ale za to FBI byłoby jak najbardziej na miejscu ;)

Leon Kennedy

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=83968

Ciekawie brzmią jej słowa
Spoiler
" Przepraszam, że psuje wam zabawę ale Bane potrzebuje tych ludzi "
[Zamknij]

Funky

Ostatnio postanowiłem zobaczyć kilka wywiadów z Hathaway i niestety dziewczyna jest cholernie irytująca. Począwszy od urody (co prawda buźke ma słodką ale usta jak u Jokera i za duże oczy) skończywszy na głupkowatym uśmiechaniu się. W dodatku mam wrażenie że zachowuje się jak idiotka z tą radością i byciem happy. Mam nadzieję że w filmie jej charakter nawet w najmniejszym stopniu nie wpłynie na postać Catwoman. No i jednak szkoda że Nolan nie wybrał jakiejś innej aktorki z bardziej "kocią" urodą (np. Angelinę Jolie)

Corso

Angelina Jolie to ideał do tej roli, Hathaway też genialnie wygląda dosłownie jak w komiksach, np. Hush.
Jedynie obawiam się trochę jej gry, lecz Nolan by idiotki pokroju Lohan nie zatrudnił. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


b.p.

Jeśli mamy wzorować się na "Hushu", gdzie Catwoman wygląda fe-no-me-nal-nie, to nie ma innego wyboru niż Catherine Zeta-Jones - koniec, kropka!