Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

ninji

Nie nie chodzi mi o strony do góry nogami.
Tylko na ostatniej stronie komiksu gdy ten kole? od sów stoi na balkonie i wylatuja ci zabójcy to
u mnie mówi "MENKAA JA VALLATKAA GOTHAM CITY' i jak s? te strony z opisem i szkicami to pierwsza jest w tym samym j?zyku nast?pna po Polsku potem kolejna po jakiemu? tam i znowu po Polsku.
Te? tak macie?

Johnny Napalm

Kelen, ja po prostu chciałbym znać już teraz dalszy ciąg tej historii. Nie ma co, udała się Snyderowi.
Ninji, na twoim miejscu próbowałbym na allegro opchnąć to wydanie jako niespotykany i oryginalny egzemplarz. U mnie wszystko jest spoko i nie żadnych błędów, nie wiem jak u innych.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Ninji, to jest właśnie Egmont


Show Must Go On!!!

Mel

Menkaa ja vallata Gotham City?
To po fińsku i znaczy "Śmiało, idźcie przejąć Gotham City". Nie pamiętam już, czy to taki specjalny zabieg, czy może Egmontowa wpadka.

kelen

Koprodukcja robi pewnie swoje. Błędny egzemplarz, do wymiany. Zdarza się.

ninji

Kurde tylko szkoda że już drugi raz mam lipny egzemplaż rozumiem że wy macie wpożądku.
Tylko gdzie reklamować na gildi skąd biorę ,czy u Egmontu?

Nightrain

Możesz napisać po prostu maila do gildii, oni powinni ci jakoś pomóc ;) To znaczy raczej głębiej w tym siedzą od nas...

Valar Morghulis

Bless

Na całe szczęście mam wersje USA :D bez żadnych dziwnych literówek itp... a na dniach dostane w łapska "BATMAN HC VOL 02 THE CITY OF OWLS" :D i już się nie mogę doczekać !

Rafalinda

Mam 2 pytania.
1. Czy Egmont wyda w październiku od razu "vol.2 Miasto sów"?
2. Czy "Nocy Sów" będzie również u nas  wydane?

kelen

AD. 1 Jeśli zapowiedzieli, że w październiku, to raczej od razu ;) Pewnie będzie przedpremierowa sprzedaż na MFK.
AD. 2 Pytałem się o "Noc Sów", że tak powiem, wewnątrz i dostałem odpowiedź, że ta informacja w materiałach prasowych była błędna i chodziło o "Miasto Sów". "Nocy" nie będzie, przynajmniej na tą chwile. To by było trochę bez sensu, gdyby tak zrobili biorąc pod uwagę ich obecną politykę.

Rafalinda

#700
Troch? szkoda. Dzi?ki za informacj? Kelen, u?atwi?e? mi podj?cie decyzji ;)
My?la?em, ?eby to zdarzenie zamieni? na polskie wydanie, ale skoro ta opowie?? b?dzie niekompletna, wi?c chyba zostan? przy oryginalnych wydawnictwach. Mo?e polskie wydanie dostan? na urodziny  ::)
Zatem dzisiaj zamawiam "Batman and Robin vol.2 Pearl" oraz "Batman: The Night of the owls"

No i gratuluj? wszystkim szcz??liwcom wy?mienitego zakupu ;)

A powiedzcie mi jeszcze prosz? jak wypad?o prze?o?enie tego komiksu na nasze?
Ja zawsze si? troch? boj? kiedy ameryka?ski klimat próbuje si? wyrazi? naszym ojczystym j?zykiem.
Jestem ciekawy jak by prze?o?ono np tekst w którym Damian wylewa jad na ojca stoj?c nad grobem jego rodziców i mówi: sorry to breaking the news to you...but your son's a stubborn ass :D

kelen

Opowieść będzie kompletna, bo zarówno w tomie "City of Owls" i "Night of Owls" są te same zeszyty Batmana i Annual. Chyba, że chodzi Ci o tie-iny z pozostałych serii, które są w ogóle niepotrzebne do znania, żeby obczaić całość ;)

Rafalinda

Dokładnie. Chodzi mi o opowieści Nightwinga, Damiana, Batgirl i Catwoman.
Ja tam myślę, że potrzebne, bo jednak Alfred zaalarmował o pomoc do wszystkich znajomych nietoperza i fajnie zobaczyć jak każdy z nich radził sobie ze swoim Talonem, bo nie tylko Batman walczył z tą armią.

Bless

Posiadam Noc Sów i szczerze powiem, ?e tylko w?tek Nightwing'a naprawd? jest godny uwagi i ciekawy - reszta ok ujdzie ale bez sza?u :)

Johnny Napalm

Kupiłem wczoraj "Przysięge zza grobu", w sumie dla sześciu stron, których mi brakowało w moim starym albumie. Cóż, nowy egzemplarz i tak elegancko "wyskoczył" z okładki. :-[
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...